Jei esate čia, jums arba smalsu sužinoti, kokius sapnus patiriate kiekvieną dieną arba kokius sapnus matėte praėjusią naktį!

Nesijaudink, aš turiu atsakymą į abu!

Kartais mes juos mylime ir niekada nenorime, kad tai baigtųsi, bet kartais tai pagreitina mūsų širdies plakimą ir pažadina mus nuo nerimo ir panikos priepuolių. Kodėl yra toks didžiulis skirtumas, kai jie abu yra svajonės?

Taip yra todėl, kad yra įvairių sapnų, apie kuriuos mes nežinome. Taigi dabar pasigilinkime, kad suprastume daugiau.

15 paaiškintų sapnų tipų (su 15 bendrų sapnų temų!)
15 paaiškintų sapnų tipų (su 15 bendrų sapnų temų!)
Turinys

paslėpti

Daugelis iš mūsų patiria „standartines“ svajones – kas tai?

15 sapnų tipų (ir jų reikšmės!)

15 įprastų sapnų temų ir jų prasmės

Kiti DUK

Paskutinės mintys!

Daugelis iš mūsų patiria „standartines“ svajones – kas tai?

SANTRAUKA
Sapnai, susiję su mūsų kasdienio gyvenimo įvykiais ar tikromis emocijomis, vadinami standartiniais sapnais.

Žmonės sapnuoja kiekvieną naktį, o miego ciklas susideda iš dviejų fazių – REM (Rapid Eye Movement) ir NREM. Daugelis iš mūsų sapnuoja REM miego metu, ty greito akių judesio miego fazėje. Tai yra tada, kai jūsų smegenys yra aktyvios ir gali prisiminti jūsų sapnus.

Nepatikėsite, bet vidutinis žmogus kiekvieną naktį sapnuoja keturis ar šešis kartus, teigia Nacionalinis miego fondas.

Nepaisant to, mes linkę pamiršti 95% savo sapnų, nes jie įvyko NREM miego metu. NREM fazės metu mes giliai miegame, o mūsų protas yra neaktyvus ir nepajėgus prisiminti sapnų iš šios fazės. Vadinasi, vargu ar prisiminsite du sapnus iš tos pačios nakties.

Daugelis iš mūsų kasdieniniame gyvenime patiria „standartinius“ sapnus, kurie yra pagrįsti emocijomis iš realaus gyvenimo arba įvykių, pagrįstų kasdieniame gyvenime. Mūsų protas per sapnus bando apdoroti praeitį ir visą dieną, todėl jūsų sapnai bus labai panašūs į pabudusį gyvenimą.

Kartais galbūt matėte ką nors savo sapne, o kai tas asmuo su jumis susitinka asmeniškai, jūs vis prisimenate, kur jį matėte. Taip yra todėl, kad jūsų protas jau apdorojo to žmogaus įėjimą į sapną (ateities įvykius).

Tačiau yra ir kitų…

15 sapnų tipų (ir jų reikšmės!)

Tyrimas atskleidė, kad 65 procentai sapnų yra susiję su jūsų išgyvenimais būdraujant. Tačiau svajones galima suskirstyti į keletą tipų, įskaitant…

1. Pastarųjų įvykių sapnai

Tai vienas iš labiausiai paplitusių sapnų tipų. Tokiuose sapnuose įvykiai per paskutines 24–48 jūsų budrumo valandas atsispindi jūsų sapnuose.

Pavyzdžiui, kilo ginčas su kolega arba viršininkas jus barė biure. Tai atsispindi sapne. Nebūtina, kad sapnas tiksliai atspindėtų jūsų pabudimo gyvenimą. Kartais vaizdiniai yra simbolinės formos.

2. Simbolinis sapnas arba metaforiniai sapnai

Simboliniai sapnai yra naudingi, jei jie yra gerai interpretuojami. Jie padeda mums apdoroti įvykius mūsų gyvenime iš praeities ar dabarties.

Tarkime, kad kažkas jus šantažuoja realiame gyvenime. Tada galite sulaukti sapno, kai jaučiate, kad nuolat bėgate, o kažkas jus seka, kad jus nužudytų. Kitoje kelio pusėje matai laimingus žmones, kurie tau neskolina.

Čia jūs išmoksite pamoką, kad niekas nežino, ką jūs išgyvenate, ir žmonės gyvens savo gyvenimą, kol nepasakysite jiems savo problemų. Taigi, jei jums reikia pagalbos, turėsite jos paprašyti. Kai sėdi ir aiškini tokius sapnus, jie siūlo kokybiškas gyvenimo pamokas.

3. Komfortas arba fantazijos svajonės

Tai yra svajonės, kurios palengvina jūsų stresą, kai yra sunku. Jie sapnuose atneša jums jūsų fantazijas ir komforto zonas, kuriomis galite mėgautis savo svajonių pasaulyje, jei ne pabudę. Fantazijos svajonės yra jūsų norai, kurie pildosi svajonėse.

Komfortiškos svajonės stengiasi įnešti į jūsų gyvenimą pozityvumo. Tai taip pat atneša teigiamų minčių apie visus aplinkinius.

Pavyzdžiui, jei bendraklasiai tyčiojasi iš vaiko, jis dažnai sapnuotų, kad tapo superherojumi. Taip išsipildo jo fantazija būti visų superherojumi.

Tokie sapnai nuramina svajotojo protą ir leidžia pailsėti nuo nerimo.

4. Problemų sprendimas arba kūrybinės svajonės

Kai kurios svajonės prašo atidžiau pagalvoti ir ieškoti kūrybiškų problemos sprendimų. Tokie sapnai žinomi kaip problemų sprendimo arba kūrybingi sapnai. Svajotojas pabunda su jausmu, kad problema išspręsta.

Jei paimtume tokių sapnų pavyzdžius iš tikro gyvenimo, tada iš karto į galvą ateina du ryškūs įvykiai. Vienas yra Jameso Watsono – jis svajojo apie gyvates ir tada sėkmingai išvedė DNR struktūrą. Už tai jis taip pat gavo Nobelio premiją.

Kitas pavyzdys – Paulas McCartney – jis parašė dainą „Yesterday“. Kurio idėja kilo iš jo svajonės.

5. Košmarai

Po šeimos problemų, ginčo ar tragedijos košmarai yra dažna problema. Blogi sapnai atsiranda dėl baimės, depresijos ar traumų dėl neseniai įvykusių įvykių.

Per košmarus jūsų pasąmonė ar nesąmoningas protas bando išspręsti problemas. Kartais šie košmarai gali atsirasti dėl kai kurių neurologinių, psichologinių ar biologinių veiksnių.

Jei dažnai sapnuojate košmarus, neverskite to lengvai. Pasitarkite su gydytoju ir kreipkitės medicininės pagalbos arba apsilankykite čia, kad suprastumėte juos išsamiai.

6. Aiškūs sapnai

Aiškūs sapnai yra tie, kuriuose tu esi savo svajonės herojus ir redaktorius. Tai reiškia, kad jūs turite galią valdyti savo svajones. Štai kodėl aiškūs sapnai yra smagiausias sapnų tipas.

Čia svajotojas žino, kad iš tikrųjų sapnuoja ir gali pakreipti įvykius pagal savo valią. Taip svajotojas gali išspręsti daugybę problemų, įgydamas savo svajonių kontrolę.

Pastarosiomis dienomis tai tapo labai dažnu reiškiniu, todėl, kad apie tai jus informuotume, pateikiame visavertę mintį apie tai. Jį rasite čia.

7. Antgamtiniai sapnai

Tai patys įsimintiniausi ir rečiausi sapnų tipai. Tačiau kai atsiranda šie antgamtiniai sapnai, patirtis yra unikali ir išlieka su jumis mėnesius, kartais – metus.

Keletas pavyzdžių:

Numatyti sapnai – Tokiuose sapnuose svajotojas gali nuspėti ateitį ir vėliau ji išsipildo realiame gyvenime.

Telepatiniai sapnai – Čia svajotojas gauna informaciją apie įvykį, įvykusį kitoje sapno vietoje. Po to, kai svajotojas pabunda, detalės pasirodo tikros.

Bendros svajonės – Tai tie patys sapnai, kurie vienu metu sapnuoja skirtingus žmones.

Apsilankymo svajonės – Tai sapnai, kai matote mirusį šeimos narį, augintinį ar mylintį draugą. Tokie sapnai paprastai būna ryškesni ir pamokantys.

Tačiau mokslininkai vis dar tiria antgamtinių sapnų sampratą.

8. Naktinis teroras

Svajonių žodynai sako, kad naktiniai siaubai yra pažadinimo skambutis, kad turėtumėte viską leisti. Tai dažnai priverčia jus pabusti iš sapno panikoje ir nebenorėsite vėl užmigti, nes sapno atmintis yra tokia ryški.

Visa jūsų svajonė jums atrodo tikra ir jūsų širdis negali sustoti.

Kartais šie naktiniai siaubai taip pat yra susiję su jūsų realiomis situacijomis. Tikrajame gyvenime galite išgyventi sunkų laikotarpį ir šios svajonės paruoš jus tikroms situacijoms pačiuose sapnuose.

Jie suteikia jums laiko apdoroti savo emocijas. Jei einate klaidingu keliu, šie sapnai yra gamtos būdas pasakyti, kad turite būti autentiški ir augti teisingai. Jame prašoma paleisti dalykus arba susidurti su tiesa.

9. Svajonės

Per dieną svajojate apie 70–120 minučių. Tai yra apie situacijos fantazavimą iš jūsų perspektyvos. Situacijos gali būti iš praeities ar net iš ateities.

Tarp sąmonės būsenos ir miego yra dar vienas etapas, leidžiantis įsivaizduoti. Čia jūs svajojate. Svajojant, jūsų sąmoningumo jausmas mažėja, o sąmonė kiekvieną kartą bando jus atitraukti.

10. Pasikartojantys sapnai

Tai sapnų temos arba siužetai, kurie jūsų sapnuose kartojasi savaites ir mėnesius.

Kartais jie yra labai neracionalūs ir jus suglumins. Tačiau jie bus pagrįsti situacijomis, su kuriomis susidursite kasdieniame gyvenime. Turite suprasti paslėptą sapno žinią: ji prašo jūsų transformuotis.

Pasikartojančios svajonės bus pagrįstos dalykais, kurių vengiate iš tikro…