Arkangelo dvasinė prasmė ir aiškinimas

Daugelio angelų arba mažųjų angelų valdytojas. Kai kurie pavyzdžiai būtų Michaelas, Gabrielis, Rafaelis ir Urielis.

Biblijoje dažnai minimas krikščionių Dievo pasiuntinys. Pagonys savo veikloje taip pat naudoja angelus.

Aukštieji magai, apeiginiai magai, taip pat iš tokių ordinų kaip OTO, Golden Dawn ir Rosicrucian taip pat naudoja angelus savo magijoje. Kai kurie pagonys ir raganos dirbs su angelais tiesiogiai, bet dažniau magiškiems darbams naudojama arkangelo forma.

Arkangelas yra daugelio angelų arba mažųjų angelų valdytojas. Kai kurie pavyzdžiai būtų Michaelas, Gabrielis, Rafaelis ir Urielis. Azraelis ir Ratzielis taip pat yra įprasti arkangelai, kuriems reikia pagalbos.

Arkangelo energija yra pagrindinė apsauginė jėga, taip pat valdantis buvimas. Su jais dirbama tiesiogiai kaip su Dieviškojo pasiuntiniais ir kiekvienas angelas turi konkretų tikslą magiškose apeigose. Daugumoje magiškų praktikų arkangelai tiesiogiai nekalbami kaip dievo pavidalai, tačiau ritualo metu su jais elgiamasi su tokia pat pagarba, o kai kurie netgi laiko juos Babilono dievybėmis, kurios buvo paverstos krikščioniška forma.

Tikrasis žodis „arkangelas“ yra paimtas iš graikų kalbos „Archi“. Tai gali būti aiškinama kaip pirmasis vadovas arba virėjas ir angelai, o tai galiausiai reiškia Dievo pasiuntinį. Iš esmės galime daryti išvadą, kad arkangelas yra pagrindinis Dievo pasiuntinys.

Arkangelai yra galingos būtybės. Kiekvienas arkangelas turi tam tikrą visatos sritį ir aspektą, kuriuo jie rūpinasi. Tai gali būti vertinama kaip prizmės, kurios iš esmės siunčia dievišką šviesą ir meilę kiekvienam pasaulio žmogui.

Kaip ir Adomas ir Ieva, arkangelai buvo sukurti Dievo anksčiau nei žmonija ar bet kuri kita religija. Arkangelai atsidavę Dievui, o ne kokiai nors konkrečiai religijai. Taigi arkangelai gali dirbti su daugybe skirtingų žmonių iš skirtingos kilmės ir įvairių religinių įsitikinimų.

Yra daug gražių meno kūrinių, kuriuose yra žmogaus pavidalo arkangelų ir gyvūnų savybių. Matėme, kad arkangelai, atrodantys kaip ereliai ar paukščiai (ypač gulbės), priklauso nuo meninių vaizdų. Iš viso yra 15 arkangelų.

Matyt pagal tai, kas vadinama angelologija, kuri yra arkangelų studija, iš viso yra devynios angelų šakos, kurias sudaro: cherubai, serafimai, sostai, viešpatijos, dorybės, galios, kunigaikštystės, angelai sargai ir galiausiai arkangelai.

Pastarasis yra arčiausiai žemės esantis angelas. Akivaizdu, kad su arkangelais lengviau susisiekti, nes šie angelai yra mūsų atmosferos hierarchijoje.

Bibliją sudaro daugybė istorijų apie žmones, besikreipiančius į Mykolą ir Gabrielių. Be to, šie angelai yra populiariausi, kai bandoma susisiekti. Įdomu pastebėti, kad mes nesimeldžiame arkangelų ir taip pat negarbiname jų kaip Dievo. Arkangelų darbas daugiausia orientuotas į taikos dovaną. Tiksliau, tai yra dieviškasis planas, ir arkangelai gali pasiūlyti praktinių sprendimų, kaip sumažinti stresą.

Jie randami skirtingose ​​vibracijų plokštumose, todėl įgalina padėti tiems žmonėms žemėje, kurie prašo Arkangelo apšviesti sunkią situaciją ar problemą. Tai suteiks gairių. Iš esmės arkangelai nori įnešti ramybę į gyvenimą.

Pagrindinė misija – padėti žmonėms, kuriems sunku rasti ramybę. Arkangelai buvo aprašyti įvairiomis formomis, įskaitant pačią Bibliją. Vieninteliai du Biblijoje minimi angelai yra Mykolas ir Gabrielius.

Čia ypač daug dėmesio skiriama Danieliaus knygai, kurioje apžvelgiami abu angelai ir vaidmuo, kurį jie palaikė Danieliui jo vizijose. Jei dabar atsigręžtume į islamo raštą, Koraną, Mahometą aplankė arkangelas Gabrielius. Musulmonų religijoje yra ne tik Gabrelis, bet ir Michaelas, Rafaelis ir Azraelis. Klausimas, kurį mes visi praradome, yra toks: kiek yra arkangelų? Jei pažvelgsime į laiką atgal, yra keturi pagrindiniai angelai. Tačiau Biblijos Apreiškimo knygoje išsamiai aprašyti septyni arkangelai. Septyni yra labai svarbus dvasinis skaičius ir aš asmeniškai tikiu, kad iš tikrųjų yra septyni arkangelai. Mano patirtis rodo, kad šie arkangelai simbolizuoja septynis dangus. Septynios skirtingos plokštumos, randamos įvairiose vibracijose.

Taip pat yra neigiamų tamsių angelų, kurie neįtraukti į septynis, bet yra susiję su karaliumi Saliamonu. Yra legenda, kad karalius Saliamonas sukūrė stebuklingą žiedą, o centre buvo Dovydo žvaigždė. Tai buvo skirta valdyti demonus, kurie pastatė karaliaus Saliamono šventyklą. Iš viso buvo 72 demonai. Kai kurie iš šių demonų buvo vadinami angelų vardais. Tačiau jie buvo ne angelai, o demonai. Asmeniškai aš laikysiuosi atokiau nuo bet kokios religinės praktikos, kuri ragina arkangelus neigiamai ar okultiškai.

Daugelis žmonių, kurie dirba su Angel’s from God, sakė, kaip tai pakeitė jų gyvenimus iš teigiamos perspektyvos. Žmonės tampa patys laimingiausi, kokie tik yra buvę, įskaitant sveikus ir taikius su savimi.

Kadangi arkangelai yra tiesiogiai susiję su Dievu, jie suteiks išminties ir vadovavimo. Arkangelas Mykolas taip pat žinomas kaip šventasis Mykolas, o jo vardas reiškia „tas, kuris panašus į Dievą“.

Arkangelas Mykolas yra garsiausias iš arkangelų, yra daugybė bažnyčių, kurių sienose arba vitražuose yra jo paveikslas. Aplink arkangelą Mykolą yra daug meno kūrinių ir jis laikomas gynėju.

Jis nešiojasi kardą, kuris iš tikrųjų pagamintas iš lengvo, o ne iš metalo. Simboliška šią šviesą atskirti nuo demonų ir baimės. Michaelas siejamas su ramybe. Buvo pasakojimų, kad Jėzus ir Mykolas yra to paties asmens, tos pačios sielos.

Akivaizdu, kad mes jau palietėme faktą, kad Mykolas yra Biblijoje. Mykolas saugojo Mozės kūną Jude. Mykolas taip pat apsaugojo Judą nuo drakono, kuris buvo blogio simbolis. Michaelas simbolizuoja jėgą ir apsaugą. Yra žinoma, kad jis padėjo išgelbėti gyvybes ir apsaugoti mūsų kūnus nuo žalos.

Parašykite komentarą