Mince Pie Prietarai – Auntyflo.com

Mince Pie yra tradicinis pyragas, patiekiamas per Kalėdas. Jame yra „maltos mėsos“, o išorė yra konditerinė.

Amalo uogas paukščiai perneša iš vieno augalo į kitą ir taip jos susiformuoja ant medžių šakų. Yra amalų rūšis, kuri Jungtinėje Karalystėje aptinkama žiemą, vadinama „Viscum albums“, tai yra tada, kai kiti augalai numeta lapus, kol jie išlieka žali. Tikrai nežinoma, ar visi šie prietarai tikrai egzistavo praeityje, ar yra tik žmogaus proto kūrinys. Apžvelkime faršo pyragų – paprastai patiekiamų per Kalėdas – prietarus:

Štai dešimt populiariausių prietarų – mažėjančia tvarka

Jie ne visada buvo vadinami faršo pyragu

Istorijoje faršo pyragas buvo pavadintas skirtingais pavadinimais, įskaitant „avienos pyragus“, „kalėdinį pyragą“, „skrudintą pyragą“ ir „lopšio pyragą“. Buvo laikas, kai jie buvo vadinami „kelionių pyragais“, nes anksčiau dovanoti lankytojams per Kalėdas.

Anksčiau jie buvo pikantiški

Kadaise faršo pyragas buvo gaminamas iš tikros mėsos, naudojant konservantus, prieskonius, ėrienos faršą, vaisius ir alkoholį. Laikui bėgant, faršas buvo pašalintas, bet pavadinimas liko.

Tai sėkmės žavesys

Sėkmė ateis, jei 12 Kalėdų dienų kasdien valgysite pyragą su faršu.

Jie ne visada buvo mylimi visiems

Dėl sąsajos su katalikų tikėjimu per Anglijos pilietinį karą buvo nemėgstama valgyti maltų pyragų. Oliveris Cromwellas juos uždraudė, tačiau įstatymas galiojo neilgai.

Jie ne visada buvo apskritimo formos

Anksčiau jie buvo kepami karsto arba lopšio pavidalu, kuris buvo stačiakampis, o ne apskritas, kaip dabar.

Jų kilmė nėra iš Didžiosios Britanijos

Nors tai buvo laikoma britišku dalyku, faršo pyragas yra idėja, kuri į Britaniją buvo atvežta iš Artimųjų Rytų. XIII amžiuje iš Artimųjų Rytų į Europą sugrįžę kryžiuočiai atsinešė maltos mėsos, prieskonių ir vaisių. Būtent tai įkvėpė gaminti faršo pyragą.

Jie taip pat yra nesėkmės nešėjai

Didžiosios Britanijos faršo pyragą supantys prietarai reikalauja, kad jį ruošiant visada reikia maišyti pagal laikrodžio rodyklę, kitaip jis automatiškai atneš nesėkmę.

Kai kurias rūšis galima vartoti dideliais kiekiais

2006 m. vyko faršo pyragų valgymo varžybos, kurių nugalėtojas, dabartinis pasaulio rekordininkas, suvalgė 46 faršo pyragus.

Jie yra simboliniai

Faršo pyrago ingredientai simbolizuoja dovanas, kurias Jėzui Kristui įteikė iš Rytų atvykę karaliai: gvazdikėliai, cinamonas ir muskato riešutas.

Manoma, kad jie turi magiškų galių

Tradicijos diktuoja, kad valgydami faršo pyragą turite palinkėti ir tikima, kad noras išsipildo. Pasidalykite šiuo puikiu faršo pyrago prietaru su kitais, kad jie daugiau sužinotų apie mūsų taip mėgstamą faršo pyragą.

Parašykite komentarą