Ką reiškia sapnuoti kad tave isdave vaikinas?

Sapnuokite, kad jus apgavo vaikinas

Būkite ištikimi.

Tai savaime suprantama, bet jei jūsų partneris buvo apgautas, jam gali prireikti papildomo patikinimo, nes „jis gali būti labiau susirūpinęs dėl ištikimybės”, – aiškina Abrellas. Nesvarbu, kokiuose santykiuose esate (net ir atviri santykiai turi pagrindines taisykles), svarbu, kad abu aiškiai suvoktumėte, kas yra neištikimybė, ir kad to nedarytumėte.

Nesuteikite jiems jokios priežasties abejoti.

Elkitės taip, kad „suteiktumėte jiems maksimalų saugumą ir pasitikėjimą, jog esate ištikimas ir kupinas sąžiningumo”, – sako Abrellas. Yra keletas pagrindinių veiksmų, kurių galite imtis ir kurie, tikėtina, padės jiems mokantis vėl pasitikėti, sako Abrellas, pavyzdžiui, neflirtuoti su žmonėmis, jei esate išskirtiniuose santykiuose, būti atviriems ir sąžiningiems bei būti nuosekliems. Sužinoję, kokie dalykai gali juos paskatinti, galite suprasti, kaip geriau juos palaikyti. (Taip pat gali padėti daugiau sužinoti apie susitikinėjimą su nerimastingo prisirišimo stiliaus asmeniu).

ŠIS SKELBIMAS RODOMAS NAUDOJANT TREČIOSIOS ŠALIES TURINĮ IR MES NEKONTROLIUOJAME JO PRIEINAMUMO FUNKCIJŲ.

Būkite švelnūs – ir kartu laikykitės savo pozicijos.

Nors svarbu atjausti ir palaikyti savo partnerį, kai jis gydosi, taip pat svarbu pripažinti, kur darbas tampa jo paties. Jūs galite padaryti tik tiek.

Priklausomai nuo to, kaip dažnai šie nerimavimai iškyla, Abrellas sako rasti būdų, kaip parodyti užuojautą, bet tuo pačiu metu laikytis savo pozicijos. Niekada nėra malonu, kai partneris abejoja jūsų sąžiningumu, todėl ji siūlo leisti jam suprasti, kad lygiai taip pat, kaip norite, kad jis jumis pasitikėtų, „taip pat turite pasitikėti, kad jis yra sąžiningas jūsų atžvilgiu, mato jus tokį, koks esate, ir neprojektuoja į jus to, kas nutiko jam”.

Neaukokite to, kas jums svarbu.

Priklausomai nuo jūsų partnerio ir to, ką jis išgyveno, tam tikri dalykai jam gali kelti raudoną vėliavą, pavyzdžiui, priešingos lyties draugai, negalėjimas susisiekti su jumis kelias valandas arba kelionės vienas be kito. Abrellas pabrėžia, kad tai nėra jūsų našta, kurią turite nešti, ir nėra sąžininga, kad aukojate tokius dalykus kaip draugystė ar laikas vienam. Galų gale, pažymi ji, jūs tiesiog negalite būti pakankamai patikimi, kad kompensuotumėte žaizdas, kurias jie patyrė per paskutinius santykius. Tai jų darbas, o geriausia, ką galite padaryti, tai juos palaikyti.

Kalbėkite apie tai.

Esant bet kokiems sunkumams poroms labai svarbu bendrauti. Asmeniui gali būti sunku atvirai papasakoti apie savo patirtį, susijusią su neištikimybe, todėl geriausia apie tai užsiminti neutraliu momentu, o ne tokiu atveju, kai gali kilti nerimas.

Abrellas siūlo pasirengti tam tikrą scenarijų ar bent jau punktų, kuriuose būtų išdėstyti dalykai, kuriuos norėtumėte pasakyti, sąrašą. Pavyzdžiui, „Aš tave myliu ir noriu, kad tai pavyktų. Žinau, kad esame du žmonės, kurie į šiuos santykius atsinešė savo praeitį, ir turime peržengti kai kurias patirtas patirtis, kurios gali užgožti mūsų gebėjimą matyti vienas kitą aiškiai.”

Nepriimkite jų gijimo.

Gali būti viliojanti mintis norėti, kad jūsų partneriui viskas būtų gerai, prisiimti jo gijimą ir bandyti atlikti jo darbą už jį. Tai neveikia, sako Abrellas. „Yra žmonių, kurie turi gelbėtojo kompleksą, ir jie gali per daug prisiimti partnerio gijimo proceso […], tačiau iš tikrųjų tą energiją atneša tas asmuo, kuris buvo apgautas, ir ne naujojo partnerio darbas jį pataisyti.” Kai bandote taisyti, gali atsirasti dinamika, kuri atspindi priklausomybę, „kai jaučiatės taip, tarsi dalis santykių reikalauja, kad jūs viską padarytumėte gerai”, – priduria ji.

Jei problema išlieka, gali būti naudinga kreiptis į specialistą. Galite švelniai pasiūlyti ką nors panašaus į tai: „Žinau, kad tai iškilo kelis kartus, ir akivaizdu, kad tau tai kelia nerimą. Nežinau, ką dar galėčiau padaryti, kad tave nuraminčiau, tad gal galėtum apie tai su kuo nors pasikalbėti.” Taip pat galite išbandyti porų terapijos seansą ar du, priduria Abrellas.

Parašykite komentarą