Afroditės aistros burtai Dvasinė prasmė ir aiškinimas

Aistros burtai skirti atnaujinti aistrą ir sužadinti santykius.

Šie burtai turėtų būti naudojami tik esant santykiams, nes jie gali turėti pavojingų pasekmių, kai naudojami negalvojant apie konkretų partnerį.

Ko tau reikia

  • Aistringų spalvų geluonis ar kaspinas – užtenka 3 6 colių ilgio virvelėms.
  • Žirklės.
  • Pentaklis – nupieštas ant popieriaus.

Prieš pereinant prie šio tikrojo burtažodžio, svarbu apsvarstyti penkiaaklį ir kodėl jis svarbus šiame burte.

Pentaklis yra senovinis simbolis, turintis penkis taškus. Jo forma yra žvaigždė ir yra susijusi su begalybe. Jis yra labai magnetinis. Jis naudojamas šiame burte, nes jis yra išsigandęs ir visada naudojamas ratu ar magiškoje veikloje.

Pentakalas dažnai naudojamas dvasioms iškviesti, o jo galima įsigyti daugelyje okultinių parduotuvių internete. Šiam burtui tai nėra būtina ir užteks tik ranka nupiešto paveikslo. Juodu rašikliu, o viršuje lenktu brūkšniu užrašytas tavo vardas. Virš penkiaaklio.

Supjaustykite virvelę arba juostelę į 6 colių ilgio gabalus. Suriškite juos viename gale ir pritvirtinkite taip, kad galėtumėte pinti tris dalis. Supinsite juos iki pat apačios ir pyndami giedosite:

„Afroditė, meilės troškimas. Atnešk man aistringą ugnį. “

Pindami virvelę įsivaizduokite, kad jūsų meilė ateina pas jus ir yra intymi. Tai gali būti seksualinio pobūdžio, bet ir aistra kitose srityse. Galite įsivaizduoti savo santykius su aspektais, kuriems norite, kad jūsų partneris būtų aistringas.

Kai baigsite pynę, kad pasiektumėte geriausių rezultatų, neriją turėkite su savimi. Galite pritvirtinti kaip apyrankę arba prie plaukų. Pentakalio paveikslėlyje nurodykite savo vardą ir LOVER. Taip pat galite laikyti jį ten, kur trokštate aistros, pavyzdžiui, miegamajame.

Norėdami sustiprinti burtą galite pridėti daugiau virvelių ir pinti kelis kartus. Kai baigsite vieną eilutę, galite padaryti dar tris pintas virveles ir supinti jas kartu.

Konkrečių giesmių pridėjimas taip pat padės sustiprinti burtą, pvz., įtraukite savo partnerio vardą arba vizualizuodami turėsite omenyje laiko tarpą.

Parašykite komentarą