Agatos vardo reikšmė | Ką reiškia pavardė Agata?

Agata, Agata arba Ágata yra moteriškas vardas iš senovės graikų kalbos žodžio, reiškiančio Agathos, kuris reiškia „geras”. Tai buvo šventosios Agatos iš Sicilijos vardas. Ji buvo III amžiaus krikščionių kankinė. Pavadinimas retai naudojamas angliškai kalbančiose šalyse. Paskutinį kartą jis buvo įtrauktas į 1 000 populiariausių moterų, gimusių Amerikoje XX amžiaus ketvirtajame dešimtmetyje, vardų.

Koks vardas Agata yra populiarus?

Agata nepatenka į 1000 geriausių vardų ir iš tikrųjų buvo populiari valdant Williamui Užkariautojui. Agata pagal dvarą siejama su gydytojų, ugniagesių ir slaugių Šv. Vardas buvo labai populiarus XX a. pradžioje ir nuo to laiko sumažėjo. Agata yra lotyniškas vardas ir gali reikšti kitų bendradarbiavimą. pats terminas reiškia gerą.

Ką reiškia vardas Agata?

 • Kilmė: graikų
 • Greita prasmė: Geras
 • Raidžių skaičius: 6, tų 6 raidžių iš viso yra 20
 • Lytis: Mergina
 • Lotynų kalba: Moteriška Gera.
 • graikų: Moteriška Gera. Šv. Agata buvo III amžiaus krikščionių kankinys. Agata buvo populiari viduramžiais.
 • Garsus nešėjas: Dvidešimtojo amžiaus britų paslapčių rašytoja Agatha Christie.
 • Vokiečių kalba: Moteriška Gera.

Kokia biblinė vardo Agata reikšmė?

Agata buvo mergelė kankinė ir žinoma kaip „geroji“, ji buvo šventoji, ir apie šią nuostabią šventąją moterį sklando daug legendų. XIII amžiuje buvo knyga „Auksinė legenda“ (III.15), kurią parašė Jacobus de Voragine. Čia išsamiai aprašoma, kad Agata buvo kankinė, yra daug publikacijų apie tai, kad Agatą įkvėpė fantastika, bet mes nežinome. Agata turėjo gimti Sicilijoje, Palerme. Ji gimė turtingoje šeimoje ir turėjo būti viena gražiausių moterų, kurias kada nors sutiksite. Tiesą sakant, jos grožis buvo toks ryškus, kad natūraliai patraukė Kvintiano, Romos konsulo, dėmesį. Ji neįsimylėjo Kvintiano, nors jis pasiūlė ją vesti.

Agata paskyrė savo gyvenimą Jėzui Kristui ir dėl to Kvintianas išsiuntė ją į viešnamį. Nepaisant visko, ji stovėjo tvirtai ir pasakė, kad skiria savo gyvenimą Dievui. Tada ji buvo išsiųsta į magistratą, kur buvo sumušta ir įkalinta. Akivaizdu, kad ji vis tiek nusprendė, kad nori savo tikėjimą pašvęsti Dievui, ir išsklaidė visus jo sukeltus kankinimus. Suteikiu jo pasitikėjimą Jėzumi Kristumi ir toliau, ir tai buvo ir nuslopinta.

Kvintinija padegė Agatą, pasivaikščiodama per karštas anglis, sudaužytas puodų šukės. Tuo metu Agata mirė. Tai labai liūdna istorija, bet jos dvasia puoselėjo. Tada jai buvo suteiktas ugniagesių globėjos titulas dėl ėjimo per karštas anglis. Romoje yra daug viduramžių bažnyčios paveikslų, kuriuose Agata buvo pavaizduota ant lėkštės nešiojanti daugybę krūtų. Kai kurie žmonės nežino, ar tai iš tikrųjų buvo krūtys, ar duonos lėkštė. Vadinasi, Agata buvo krūties vėžio globėja. Manoma, kad paveikslų krūtinės forma taip pat yra gaisro signalizacija. Jos šventė yra vasario 5 d., Ji yra juvelyrų, slaugių, išprievartavimo aukų, krūties vėžio aukų, šlapių slaugių, nelaimių, gaisrų ir gaisrų prevencijos globėja.

Kokia dvasinė vardo Agata reikšmė?

Numerologijoje Agata yra šeštoje vietoje, o tai reiškia, kad jos juokingos istorijos gali virsti paskalomis. Jei pažįstate ką nors, vadinamą Agata, turėtumėte būti atsargūs dėl jų prašymų suteikti paslaugas. Tiesa, ji yra atkaklesnė nei įprastai ir lekia didesniu greičiu nei kiti, tačiau atrodo, kad ji nėra linkusi į dalykus žiūrėti per daug rimtai, o tai yra puiki savybė.

Dėl savo atkaklios prigimties daugelis Agatų prie lanko laikys dar vieną stygą, kad nesijaustų, kad joms nieko netrūksta. Ji aistringai mėgsta keliauti, sudaryti sandorius, susipažinti su naujais žmonėmis ir patirti pokyčius. Tačiau jai reikia išlikti aštriam protui, kitaip jai greitai nusibosta. Jiems patogu dirbti sunkų ir nešvarų darbą, nes ji stengiasi laimėti. Kadangi Agatos pavadinime nuo pradžios iki pabaigos yra keli „a“, ji turėtų domėtis transporto pramone, spausdinimu ir leidyba, taip pat bet kokiomis atstovų, brokerių, agentų ar skanduočių galimybėmis. Nors parduotuvė ar mažmeninės prekybos kioskas jai taip pat gali būti geras išpardavimas, ji turi laimėti. Agata mėgsta laimėti gyvenime.

Agatos kiekvieną kartą tikisi 100 procentų pastangų ir yra darbštūs. Tačiau jie yra sąžiningi ir apdovanoja tuos, kurie jiems gerai tarnauja. Agathas domina ne konkreti sritis, kurioje jie dirba, o pareigos ir pareigos, kurias jie užima šioje operacijoje.

Ką reiškia vadinti kūdikį Agata?

Jei ketinate pavadinti savo kūdikį Agata, tai tiesa, kad šis vardas yra gana retas. Jei išvardijote populiariausius merginų vardus ir jie patenka į vieną iš jūsų sąrašų, Socialinės apsaugos administracijos pranešimai rodo, kad Agatos populiarumas yra gana žemas. Nuoširdžiai tikiu, kad didžiausia nesėkmė yra pasirinkti labai populiarų vardą, tai mano asmeninis pasirinkimas, kad vardas yra gana retas, o tai reiškia, kad atskiro vaiko negalima supainioti su kita tapatybe.

Kokie yra teigiami Agatos bruožai?

 • Jai patinka dirbti
 • Mėgsta tyrinėti ir padėti kitiems
 • Agatos yra visiškai susitelkusios į gyvenimą ir laimę

Kokie neigiami Agatos bruožai?

 • Trūksta pasitikėjimo savimi, todėl įsitikink, kad tiki savimi Agata

Parašykite komentarą