Alyvos dvasinė prasmė ir aiškinimas

Hoodoo Oils yra galingi stebuklingi produktai, naudojami magiškiems tikslams.

Jei neturite jokio specialaus aliejaus, galite naudoti alyvuogių aliejų.

Žolelių pridėjimas į aliejų išgauna galią, o bazinis aliejus naudojamas jėgai sutelkti. Žvakės turi būti parinktos pagal jų spalvas ir paskirtį. Žalia – pinigais, raudona – meilei, balta – palaiminimui ir apsaugai, juoda – keiksmui, geltona – sėkmei, o violetinė – galiai. Kad ji veiktų, žvakėje reikia ką nors aštraus – pavyzdžiui, vinimi ar adata – išraižyti paskirtį. Taip pat turi būti parašytas gavėjo vardas ir pavardė bei gimimo data.
Po to vartotojas turėtų įpilti 2–3 lašus hoodoo aliejaus į ranką ir priartinti prie žvakės. Jei burtas naudojamas kažkam pritraukti, aliejus turi būti glostytas link žmogaus, o jei vartotojas turi tam tikrą daiktą atstumti, aliejus glostomas kita kryptimi.

Milteliai ir žolelės

Žvakės efektui sustiprinti galima naudoti Hoodoo Sachet Powders, o reikiamą pudrą pabarstyti tiesiai virš degančios prieš tai alyvuotos žvakės liepsnos. Žolelių vonia aplink tą pačią žvakę gali sudaryti apskritimą, kaip žiedą, todėl išnaudoti galima maksimaliai. Šios žolelės gali būti naudojamos daugelyje sričių, ne tik vonioms.

Vardinis popierius

Reikalinga nukreipto asmens nuotrauka žemyn. Antroje pusėje asmuo turi parašyti tris kartus daugiau nei jis turi. Jei tai geras tikslas, nuotrauka turi būti pasukta ¼ pagal laikrodžio rodyklę, kitu atveju ¼ prieš laikrodžio rodyklę. Nugarėlėje taip pat tris kartus užrašytas asmens, į kurį bus nukreipta, pavardė, suformuojant nuotraukos matricą. Tada „Hoodoo Oil“ naudojamas tepant nuotraukos kampus ir centrą, vadinamą penkių dėmių nustatymu. Siekiant didesnio efekto, vartotojas taip pat gali pabarstyti hoodoo milteliais.

Žvakių burtai

Asmens nuotrauką reikia padėti po pietų lėkšte. Aplink jį galima pabarstyti žolelėmis. Asmuo turi melstis, tada apmąstydamas burtą uždegti žvakę. Palaikus reikia surinkti ir išmesti kryžkelėje, užkasti arba supilti į tekantį vandenį.

Kondicionuoti aliejai

Iš karto po žolelių vonios žmogus gali ant kūno įpilti hoodoo aliejaus. Patartina pirmiausia išbandyti aliejų, kad jis nepakenktų odai. Rekomenduojami tepimo taškai yra riešai, ausys, širdis ir pėdos apačia. Iš karto po valymo vonios galima naudoti apsauginį aliejų, kad valymas būtų baigtas.

Parašykite komentarą