Amesha Spenta – Auntyflo.com

Zoroastrizmo religija pripažįsta, kad dvasiniai angelai gali padėti įvairiose gyvenimo situacijose.

Angelas Amesha yra žinomas kaip aukštesnė dvasinė būtybė. Vardas reiškia būti nemirtingam. Žinoma, kad Amešos šaukimas stiprina santykius su Dievu. Žydų religijos žmonės kviečia šį angelą sargą padėti sprendžiant gyvenimo reikalus. Amesha Spenta kviečiama, kai nori ramybės chaotiškame pasaulyje. Jis tarnauja žmonėms, kurių labai reikia. Su Amesha Spenta pagalba dažniausiai žmonės, kurie gali patirti geresnę gyvenimo prasmę. Jei pažvelgtume į kitas dvasines būtybes, paplitusias zoroastrizme, tai yra Ahura Mazda (Ohrmazd arba Ormazd). Šioje religijoje šis angelas yra atsakingas ir už dangų, ir už žemę. Jis nuolat kovoja už gamtos jėgas. Jo pagrindinis dėmesys skiriamas šešių angelų, arba geriau žinomų kaip geradarių nemirtingųjų, (tokių kaip Amesha Spenta), kurie veikia kaip jo arkangelai, priežiūra. Jis apibūdinamas kaip paprastai dėvintis žvaigždžių apsuptą apsiaustą.

Taigi, kai žmogus siekia nušvitimo, ypač dėl savo darbų, arba prašo patarimo, ypač priimdamas sprendimus, susijusius su gyvenimu, visada labai patartina kreiptis pagalbos į Amesha Spenta. Šis angelas reiškia, kad gyvenimas kupinas spindesio. Ir galiausiai, išmintis, įgyjama kasdieniame žmonių gyvenime, leidžia jiems judėti kaip Dievo tautai.

  • Spalva: Amesha Spenta reprezentuoja šias spalvas: raudoną, mėlyną, geltoną/auksinę ir net baltą su purpuriniu atspalviu.
  • Reikšmė: Amesha Spenta reikšmė yra nesenstanti ir (arba) amžina Amešai, o Spenta tai reiškia nušvitimą, spindesį ir gerumą.
  • Padeda: asmuo, ieškantis išminties, vadovavimo, nušvitimo ir dvasios ramybės. Visų pirma stiprybė psichinėms savybėms.

Kada skambinti Amesha Spenta

  • Kai asmuo yra tikrinamas, žmonės prašo patarimų, tinkamų ir teisingų žinių, kaip laikyti egzaminus.
  • Sprendimų priėmimo laikas, nepriklausomai nuo aplinkos – sprendimų priėmimas dėl darbo, asmeninių ir emocinių sprendimų priėmimo ir kitos susijusios aplinkybės. Tai yra tada, kai Amesha Spenta geriausia pasikviesti.
  • Ir galiausiai, kai tik jaučiame, kad mūsų mąstymo našta slypi, galime pasikliauti Amesha Spenta pagalba, nes šis angelas tikrai padės mums įgyti dvasios ramybę ir iškilmingumą, kurio tikrai nusipelnėme.

Parašykite komentarą