Ar turėtumėte nerimauti, jei sapnuojate, kad jus kas nors užpuolė?

Sapnas, kad jus kas nors užpuolė, nebūtinai reiškia, kad jūsų gyvybei gresia pavojus. Jis gali atspindėti jūsų nesugebėjimą, baimes, beviltiškumą ir tikėjimo savimi stoką.

Iliustracija Pikasas tik reprezentaciniais tikslais. Paveikslėlio kreditas – Pixabay 

Ar bijote, kad jus kas nors užpuls realiame gyvenime? Jei taip, ar išanalizavote, kas jus verčia taip jaustis, ir išsiaiškinote, ar jūsų baimės yra nepagrįstos? Baimė būti užpultam verčia jus jaustis pažeidžiamam, todėl dėl visų akivaizdžių priežasčių jausitės nesaugiai ir neužtikrintai. Tačiau ką tai jums pasako apie jus pačius? Jei manote, kad esate silpnas, ar neturėtumėte pasistengti tapti pakankamai stiprus, kad galėtumėte susidurti su tais, kurie, jūsų manymu, gali kelti jums grėsmę? Jums iš tiesų atėjo laikas atlikti savianalizę. Kalbant apie kitą dalyką, sapnas apie tai, kad jus kas nors užpuolė, nebūtinai gali reikšti, kad jūsų gyvybei gresia pavojus. Jis gali atspindėti jūsų nesugebėjimą, baimes, beviltiškumą ir tikėjimo savimi stoką. Išaiškinkime šį sapną ir sužinokime, ką jis reiškia.

1 situacija

Jei esate nepatenkintas savimi, tuomet yra tikimybė, kad dėl savo nesugebėjimo galite jaustis menkesnis. Tokiu atveju galite manyti, kad kas nors kitas, gabesnis už jus, galėtų jus pergudrauti ar įveikti.

rekomenduojama

2 situacija

Gali būti, kad jūsų gyvenime yra tam tikrų dalykų, kurių jūs negalite kontroliuoti ar pasiekti. Vadinasi, galite jausti, kad nesate pakankamai stiprus, kad su jais susidorotumėte. Nepalanki situacija gali pasirodyti prieš jus kaip milžinas. Tačiau tai nebūtinai turi būti tiesa. Tam tikrų dalykų iš tiesų neįmanoma kontroliuoti, todėl turite išmokti su tuo susitaikyti ir rasti vidinę ramybę.

3 situacija

Jei kas nors iš pažįstamų grasino jums baisiomis pasekmėmis, tai gali turėti įtakos jūsų pasąmonei. Baimė tiesiogine prasme būti užpultam gali atsispindėti sapno pavidalu.

4 situacija

Jei kam nors vienaip ar kitaip pakenkėte, galite manyti, kad jis gali atkeršyti. Dėl keršto baimės galite jaustis pažeidžiamas. 

5 situacija

Jei žiūrėjote filmą, kuriame siejate save su pagrindiniu veikėju, kurį ant ritinio užpuola banditai, tie vaizdiniai gali atsispindėti jūsų sapne. Tai, ką matėte ekrane, gali pasikartoti jūsų sapne, ir jūs galite atsidurti panašioje situacijoje. Ši baimė taip pat gali kilti išgirdus, kaip kas nors kalba apie tai, kad buvo sumuštas, arba perskaičius apie tai knygose ar laikraščiuose.

Parašykite komentarą