Arcana dvasinė prasmė ir aiškinimas

Didžioji ir mažoji taro pusės. Pagrindinės arkanos yra dominuojančios taro kortos, kurias sudaro tokios kortos kaip Mėnulis, Žvaigždė ar Kvailys. Daugumoje kaladžių yra 22 iš šių kortų. Kitą pusę, mažąją arkaną, sudaro likusios Taro kortos, dažniausiai 56 kortos ir yra kortos.

„Major Arcana“ Taro kortos dar vadinamos koziriais. Didysis arkanas sudaro pagrindinę taro kaladės šerdį.

Didysis arkanas reiškia kelią į ne pasaulietinę savimonę ir taip pat iliustruoja daugybę gyvenimo etapų. Tokiu būdu kiekviena korta turi giliai prasmingų gyvenimo pamokų. Pagrindinės Arcana kortelių reikšmės parodo žmogaus sąmoningumo būstą ir gyvenimo paslapčių saugojimą. Kuo daugiau suprasite apie jų simboliką, tuo giliau suprasite daiktus, kuriuos šie žmonės reiškia.

„Major Arcana“ kortos taip pat gali atspindėti Carlo Jungo archetipus. Šios režisūros stilių konstanta dėl įtakos, kuri gali būti natūrali žmogaus prigimties dalis. Tai stiliai, kurie žymi, parodo ir simbolizuoja mūsų psichikos priemones, kai mes visi stengiamės tapti gerai subalansuotu ir integruotu konkrečiu žmogumi. Kartu su tokio pobūdžio ieškojimais susiduriame su sunkumais, susidorojame su negandomis, dirbame, padedame priimti sunkius sprendimus ir kovojame su prieštaravimo priežastimis. Kiekvienas mūsų žingsnis priartina mus prie nušvitimo. Tai dažnai vadinama jūsų apgaulės būdu.

Pagrindinio kampo sąrašą sudaro šios 22 kortelės:

Pagrindinių arkanų sąrašas:

Nėra (0 arba 22) Kvailys
1. Magas
2. Vyriausioji kunigienė
3. Imperatorienė
4. Imperatorius
5. Hierofantas
6. Įsimylėjėliai
7. Karieta
8. Jėga
9. Atsiskyrėlis
10. Laimės ratas
11. Teisingumas
12. Pakabintas žmogus
13. Mirtis
14. Saikingumas
15. Velnias
16. Bokštas
17. Žvaigždė
18. Mėnulis
19. Saulė
20. Nuosprendis
21. Pasaulis

Parašykite komentarą