Asafoetida: žolė reikšmė | Auntyflo.com

Asafoetida taip pat žinoma kaip Ferula Assafoetida. „Hoodia“ jis žinomas kaip velnio mėšlas. Ji buvo vadinama dvokiančia guma ir dievų maistu.

Kaip milteliai, Asafoetida turi kartaus skonio ir nemalonaus kvapo. Dėl šių savybių Asafoetida tikrai pelnė pravardę „velnio mėšlas“. Žolė kilusi iš Artimųjų Rytų ir užauga maždaug šešių pėdų ilgio su ryškiai geltonais žiedais, kurie susirenka į grupes. Stiebas ir šaknys yra tuščiaviduriai, juose yra organinio skysčio, panašaus į sierą. Nors žolė gali būti naudojama kai kuriems patiekalams pagardinti ir suteikti išskirtinį skonį, pati žolė negali būti valgoma žalios. Tai garantuoja stiprų viduriavimą ir vėmimą.

Asafoetida yra gerai žinoma, bjauriai kvepianti žolė, dažnai vadinama „velnio mėšlu“. Matyt, Europoje ši žolė tebėra sena ligų prevencija, o raudonieji indai naudoja šią žolę savo smegenims stimuliuoti. „Hoodia“ praktikoje asafoetida kovoja su blogiu ir gali padėti pakenkti jūsų priešams. Tai rodo, jei kažkas jus trukdo, žolelę galima naudoti kaip vonią arba atliekant ritualus. Kai kurie iš tikrųjų naudoja žolę neigiamiems tikslams. Čia aš pasidalinsiu informacija apie tai, kaip ši svarbi žolė naudojama magijoje. Tariamai, jei sudeginsite asafoetida augalą ant anglies ir paprašysite dvasios, kad jums padėtų, manoma, kad noras bus išpildytas.

Daugelis žmonių iš tikrųjų tiki šio augalo, glaudžiai susijusio su Plutonu ir Marsu, magiška paskirtimi. Teigiama, kad augalas buvo sukurtas iš Dievo spermos, kai jis nužengė iš dangaus aplankyti žemės, pasėjo savo sėklą į derlingą žemę ir taip buvo sukurta asafoetida. Matyt, augale yra sieros – didelis jos kiekis lemia išskirtinį, bet baisų kvapą. Manoma, kad tiek siera, tiek kvapas yra susiję su magiškomis galiomis ir naudojami kaip gydymas.

Anksčiau asafoetida augalas buvo naudojamas kaip gydymas. Jis buvo įtrauktas į egzorcizmus ir apsaugą nuo piktųjų dvasių. Teigiama, kad augalo kvapas turėjo galią sunaikinti piktąsias dvasias arba išvyti jas nuo apsėstų žmonių kūnų. Taip pat žolė buvo įtraukta į apsivalymo ceremonijas ir ritualus. Tačiau ritualų metu, jei burtas suklysta, buvo įmanoma, kad piktosios dvasios virstų ugnimi ar dar blogiau. Apsivalymo ritualuose augalas sustiprintų patį ritualą ir padidintų jo meilę. Be viso to, asafoetida augalas yra sėkmės ir teigiamos energijos simbolis, kuo greičiau išvijantis piktąsias dvasias, demonus ir visa, kas neigiama ir bloga.

Nors jis buvo naudojamas pakenkti kitiems žmonėms, šis augalas dažniausiai naudojamas teigiamiems tikslams. Kai kurie žmonės vis dar naudoja asafoetida ir šiandien. Įdomus faktas ir tikriausiai priežastis, kodėl šis augalas taip vadinamas, yra tai, kad asafoetida augalas yra susietas su velnio korta Taro. Taip pat verta paminėti, kad augalas taip pat naudojamas meditacijose. Matyt, žmonės tiki, kad tai didina mūsų dvasingumą ir padeda atsipalaiduoti, nors ir turi baisų kvapą. Sąžiningai, neįsivaizduoju savęs atsipalaiduojančios ir medituojančios iki baisaus kvapo ore, bet tikriausiai tai nuomonės reikalas. Manoma, kad augalas padeda atrasti tikrąjį save ir pašalinti negatyvą iš savo gyvenimo. Tai taip pat padeda pritraukti materialius dalykus, kuriuos norite turėti gyvenime, ir susisiekti su savo siela į daug aukštesnį lygį.

Kai kurie žmonės netgi mano, kad asafoetida gali išvyti jūsų neigiamus troškimus, pavyzdžiui, mintis apie savižudybę, arba kitaip save pakenkti. Augalas yra puikus būdas lavinti „kantrybę“ ir išmokti elgtis su dalykais, kurių negalite pakeisti. Kartu su Galbanum, šie du augalai yra puikus ištremimo ingredientas. Matyt, kartu jie gali išgydyti laisvai sklandančią paniką ir baimę. Be nemalonaus kvapo, kuris naudojamas demonams ir kitiems blogiams išsklaidyti, augalas taip pat nešiojamas kaip amuletas, kad žmogus būtų saugus ir apsaugotas nuo prakeikimų ir piktų akių.

Jei esate studentas arba jums reikia daugiau susikaupimo darbe, jums gali būti naudinga deginti asafoetida. Manoma, kad tai sustiprina jūsų dėmesį ir padeda susikaupti, lengviau ir greičiau mokytis. Ši žolė yra puikus pasirinkimas ieškantiems įėjimo į dangų ar kitas paslaptingas ir magiškas vietas. Kartais jis naudojamas dievams ir kitoms mistinėms būtybėms iškviesti. Kai kurie netgi naudoja jį norėdami pasikviesti vaisingumo dievus ir gauti pagalbą pastojant vaiką.

Taip pat manoma, kad asafoetida augalas yra galingas ingredientas arba stebuklingų žolelių pakaitalas daugelyje burtų ir magiškų formulių, susijusių su Marso planeta. Pavyzdžiui, šis augalas yra svarbi sudedamoji dalis burtuose, kuriuose kalbama apie gydymą po operacijos, nuraminti trumpalaikį nuotaiką ir agresiją, įgyti drąsos, įgyti daugiau apsaugos nuo Marso planetos ir nuo dievų, egzorcizmo ritualų, seksualinės energijos, geismo, seksualinės galios, fizinės ir psichinės jėgos bei vidinė ramybė ir ramybė.

Remiantis kai kuriais posakiais, asafoetida apsaugos jus nuo peršalimo, karščiavimo ir demonų, jei nešiosite jį kaip amuletą. Be žolės sudeginimo, rekomenduojama prie smilkalų laikiklio pritvirtinti nedidelį česnako gabalėlį, kad būtų užtikrinta ilgalaikė apsauga. Kalbant apie namų apsaugą nuo piktųjų dvasių, manoma, kad mišrus augalo derinys su česnaku, valerijonu ir pipirais padės jums atsikratyti ir apsaugoti. Kai kurie pakabina jį ant priekinių durų ar verandos.

Kai kurie žmonės pakabina jį virš įėjimo į kambarį, kurį norite apsaugoti ir apsaugoti. Jei bijote vampyrų ir pastebėjote jų buvimą aplinkui, rekomenduojama ant kaklo dėvėti mažą raudoną striukę su sieros gumuliu ir šiek tiek asafoetidų. Tokiu būdu vampyrai, piktos akys ir vilkolakiai pasiliks nuošalyje. Apsaugosite ne tik save, bet ir savo draugus.

12 pėdų aukščio pankolio šaknys, džiovinta stiebo derva ir asafoetida sukuria stiprų, siaubingai kvepiantį kvapą, kuriame dominuoja ir valdo Saturno planeta. Jis dažnai naudojamas apsivalymo ritualams ir burtams bei dvasinėms grandinėms nutraukti. Manau, kad šis augalas gali mus išmokyti apie ribas ir apribojimus, o tai reiškia, kad šis augalas ar augalų derinys gali padidinti žmogaus savimonę ir vaidinti labai svarbų vaidmenį mokantis, kaip gyvenime būti drausmingesniems, kantresniems ir atkaklesniems.

Asafoetida yra saugus vištienos pakaitalas. Vištša yra pavojingas planas, dažnai siejamas ir valdomas Saturno, tačiau jis pavojingas, o derva dažnai siejama su Marsu dėl savo šildančios išvaizdos. Tai žinomas ingredientas įvairiose kopijose, skirtas kvapams ir nemaloniems kvapams pašalinti.

Kaip jau tikriausiai supratote, asafoetida yra velniškai bjauriai kvepiantis augalas, kuris naudoja energiją. Jis geriausiai žinomas dėl savo apsauginių savybių, juodosios magijos ar tiesiog ištaisyti burtus, jei nepavyktų, bet pakankamai augalo naudojimo ir magiškų galių. Atėjo laikas papasakoti jums ką nors apie jo kilmę ir kilmę. Garsioji asafoetida yra kilusi iš Rytų Persijos ir Afganistano. Jis auga nuo 2 iki 4 tūkstančių pėdų virš jūros lygio. Šaknys padengtos pluoštais, o stiebas – lapais.

Asafoetida žiedai blyškiai gelsvai žali su mažais ovaliais ir rusvai raudonais vaisiais. Augalas turi pieniškų sulčių ir, kaip minėjome anksčiau, baisų kvapą. Jis kvepia blogiau nei svogūnas ir yra kartaus skonio. Asafoetida sultys renkamos vasarą, dažniausiai iš 4 metų augalų. Nepaisant siaubingo kvapo, augalas plačiai naudojamas tiek Persijoje, tiek Indijoje kaip pagardas ir vaistas.

Kada buvo atrasta Asafoetida?

Asafoetida buvo aptikta kažkur maždaug XII amžiuje ir nuo to laiko naudojama įvairiems medicinos tikslams. Jo vaisiai yra naudojami medicinos tikslams visoje Indijoje. Matyt, tai ta augalo dalis, kuri stimuliuoja smegenis ir tuo pačiu gali atpalaiduoti. Sakoma, kad augalas gydo kvėpavimo takų ligas, tokias kaip astma, bronchitas ir daugelis kitų.

Kokie yra magiški Asafoetida naudojimo būdai?

Dabar grįžkime prie stebuklingo augalo naudojimo. Yra kažkas, ko nepaminėjau. Jei kas nors jus trikdo arba norite įsitikinti, kad žmogus daugiau niekada nekerta jūsų kelio, sudeginkite augalą ir paprašykite pagalbos. „Hoodoo“ praktikai jį naudoja norėdami išvaryti blogį ir pakenkti arba išvyti priešus.

Velnio mėšlas…

Parašykite komentarą