Azraelio dvasinė prasmė ir aiškinimas

Šis angelas yra susijęs su perdavimu iš gyvenimo į mirtį.

Šis angelas šaukiamas, kai gyvenimas žemėje netrukus baigsis ir laikas judėti pirmyn. Šis angelas taip pat padeda sielvartaujančioms šeimoms netekus mylimo žmogaus. Azraelis teikia tiesos mokymus kitiems. Paprašykite angelo Azraelio pagalbos, kai jaučiatės užblokuotas gyvenime.

Jaustis laisvai ir saugiai yra nepaprastai svarbu mūsų fizinei, psichinei ir emocinei sveikatai bei gerovei.

Siūloma medituoti apie Azraelio įvaizdį, kai gyvenime svarbu paleisti sielvartą, medituoti, kad būtų atsisakyta sąmoningo fizinio kūno valdymo ir leisti nesąmoningam protui laisvai klaidžioti, o tai leidžia Azraeliui pasveikti.

Jo pagrindinis darbas – padėti žmonėms jaustis saugiems, kai jie kenčia ar miršta. Manoma, kad Azraelis dvasinėje knygoje saugo visus gimusius ir mirusius žmones. Draugas, kuriam reikia pagalbos, iš tikrųjų yra draugas, ir Azraelio atveju tai visiškai tiesa.

Šis angelas padeda DIEVUI, bet kurios religijos sielą perkelti iš numirusių į dangų, tai yra jo pareigų dalis. Jei kas nors trukdytų dvasiniam augimui, Azraelis ateidavo padėti ir atitrauktų tave nuo emocijų išlaisvinimo.

Mirties angelas yra kitas Azraelio vardas, vedantis pasekėjus per mirties procesą ir visus pasaulietinius daiktus, įskaitant kūną saugiai ir saugiai ruošiantis keliauti į savo dangiškąją buveinę.

Labai svarbu ir labai svarbu išlaikyti save fiziškai, protiškai ir emociškai sveikus, saugius ir jaustis laisvai ir saugiai nuo visų pasaulinių rūpesčių. Jūsų siela atitrūksta nuo kūno ir padeda jūsų dvasiai prisitaikyti prie antrosios pusės gyvenimo.

Azraelis nuo gimimo iki galo seka savo nuodėmes ir gerumą. Šis angelas padeda ištrinti prisiminimus apie gyvenimą. Siela surenkama per keturiasdešimt dienų nuo jo mirties. Nuliūdusius šeimos narius, kurie liko nuošalyje, guodžia Azraelis, turintis didžiulius sparnus, todėl paguodžia visus, kurie to nori.

Sielvarto metu jis sugerdavo visus emocinius netekties skausmus ir vėl juos patenkintų. Azraelis aiškiai skiria tiesą nuo iliuzijų ir dar kartą daro savo gyvenimą laimingu, atnešdamas tikrą gyvenimą.

Azraelis yra tai, ką kai kurie apibūdintų kaip „mirties angelą“ ir jis yra su tais, kai reikia. Gerai subalansuotas šis angelas turi nuostabų sugebėjimą padėti žmonėms įveikti sielvartą, įkvėpdamas juos atpažinti ir panaudoti tai, kas geriausia savyje.

Atminkite, kad nors ir jaučiame sielvartą, kai kas nors praeina, mums reikia laiko, o mūsų širdys turi pasveikti. Šis angelas guodžia liūdinčius. Šis angelo vardas yra kažkas klaidingai supainiotas su pavadinimu „Azazeal“, kuris yra demonas.

Azraelis yra pripažintas draugu sielvarto metu ir yra sąžiningas, į ateitį žiūrintis angelas. Nors Azazaelis turi neigiamų bruožų. Netektis gali būti įvairių formų. Šis angelas yra puikus bendradarbis ir puikiai tinka šeimų ir pasiklydusių šeimų partnerystei. Sugeba padėti žmonėms sunkiais laikais. Šis angelas pagaus vieną, kai jie kris.

Azraelis gydo žmonių kančias jų gyvenime ir iki mirties, tvarko kiekvieno gimusio žmogaus poelgių žurnalą iki mirties dvasinėje knygoje. Tas, kuris tarpininkauja prieš savo atvaizdą, išlaisvina save nuo visų fizinių, psichinių ir emocinių kančių, o jo nesąmoningas protas laisvai klaidžioja su gydomuoju didžiulių Azraelio sparnų prisilietimu.

Mitologiškai Azraeliui buvo pavesta ištirti žmonių sielų nusiteikimo reiškinį; kai kurie žmonės atvyksta į dangų, o kai kurie – ne. Laikui bėgant Azraelis išmoko sekti žmonių sielas po jų mirties.

Kartais įvykdavo ir sielų reinkarnacija, ir kai kurių sielų iširimas. Kai kurios sielos prisitvirtina prie savo kūniškos plokštumos kaip vaiduokliai, o kai kurios sielos tampa sapnų šešėliais ir nepasiekia dangaus.

Savanaudiškų žmonių likimas amžinai sekamas į izoliuotas apgailėtinas vietas. Azraeliui buvo patikėta pasirūpinti, kad nė vienai sielai nebūtų užkirstas kelias patekti į dangų ar išvykti kitur.

Azraelis ir jo tarnai padeda atskirti vaiduoklius ir sapnų šešėlius, kurie prisitvirtina prie kūno ar eterinių plokštumų, judančių į galutinį dangaus tikslą; sumedžioti negyvąsias sielas ir sunaikinti jas amžiams; sumažinti mirties baimę žmonėms, pereinantiems iš žmogaus gyvenimo į dvasinį gyvenimą, suvaldyti prakeiktus demonus ir pasiųsti sielą į pragarą į dangų.

Spalva

Violetinė

Reikšmė

Azraelis reiškia, kas padeda DIEVUI.

Padeda su

Atblokuoti mūsų dvasinį augimą ir mirtį.

Kada skambinti Azraeliui

  • Bijote mirties ir nenorite patekti į pragarą.
  • Jūs trokštate patekti į dangų.
  • Bijote vaiduoklių ar sapnų atspalvių.
  • Esate sutrikęs dvasiškai.

Parašykite komentarą