Beluga Whale dvasinė prasmė ir aiškinimas

Beluga banginį rusai taip pavadino dėl savo blyškiai baltos spalvos, dėl kurios jis išsiskiria iš visų kitų banginių.

Jis taip pat vadinamas „Baltuoju“ ir yra labai populiarus vaikų knygų personažas.

Beluga gali būti siejama su gilia šeimynine orientacija, kai, kad ir kas nutiktų, esant palankioms sąlygoms, ji visada grįš į savo šeimos namus.

Karts nuo karto išeina, kai temperatūra pradeda šiek tiek vėsti, o vanduo ima stingti, ieškodamas šiltesnės ir patogesnės pakrantės, tačiau sugrįžęs į pradinę būseną, pasuka galvą atgal į savo estuariją. tai gyvūnas, kuris mėgsta komfortą ir visada stengsis rasti būdų, kaip atsidurti patogesnėse situacijose.

Kalbant apie kaklus, jis yra pats lankstiausias planetoje, todėl jis gali naršyti vandenyną platesniu matymo lauku nei bet kuris kitas su juo plaukiantis padaras. Tai gali būti siejama su jos supratimu apie aplinką ir labai geru gebėjimu išsivaduoti iš stiprių suspaudimų, kai jis yra pastatytas į kampą – vis tiek atsižvelgiant į tai, kiek ji myli savo komforto zoną.

Jis turi gerą gebėjimą rasti įvairių priežasčių ar būdų, kaip išeiti iš įtemptos vietos ir į kažką mielesnio, patogesnio. Be to, jis nebijo parodyti savo tikrųjų jausmų, išreiškia juos įvairiais būdais nei vienu – tai tikrai perduos jums, ypač nusikaltėliui.

Socialinis gyvenimas Belugai yra labai svarbus, kai jie keliauja būriais, ir tai būdas apsaugoti vienas kitą, kai jie stengiasi tylėti ir daro viską, ką gali, kad tai išlaikytų, kad išgelbėtų kiekvieną nuo banginių žudikų. Dar daugiau – triukšmingiau būnant su kitais.

Kadangi dydis siejamas su jėga, buvo sakoma, kad šie banginiai, nors ir kokie jautrūs, vis tiek atitinka jėgą ir tuo pačiu jūsų tikėjimą, tačiau kitu metu jis priskiriamas tamsiajai pusei, todėl dar neaišku, kas iš tikrųjų yra Beluga, bet tikiuosi, kad kai ji pasirodys jūsų sapnuose, tai reikš kažką, kas turi gerą rezultatą.

Nors banginis labiau žinomas dėl savo dydžio, jis stengiasi apsisaugoti nuo bet kokio pavojaus ir žalos, kiek įmanoma vengia konfliktų ir kovoja – jiems patinka taika ir ramus gyvenimo būdas. Būtent dėl ​​​​šios priežasties jie stengiasi, kad juos nepamatytų banginiai žudikai, arba jie yra tiesiog bailiai, bet aš mielai pasirinkčiau tą anksčiau.

Priešingai, tai taip pat buvo siejama su tai, kokias paslaptis mes saugojome ir ką stengiamės užgniaužti, nes jis gyvena gilesnėse vandenų pusėse, o kai atsitrenkia į laivą, tai reiškia, kad jūs susiduriate su didžiuliu jūsų gyvenimo kova, kurią jums gali tekti išspręsti – blogosios pusės ir taikos bei ramybės poreikio derinys.

Kad ir koks galingas ir didingas banginis beskambėtų ir atrodytų, jis taip pat turi tamsiąją pusę, tačiau turint aiškų protą ir tvirtą galią, reikalingą taikos, kiekvieną tamsiąją pusę galima sutrypti, o geroji pusė visada nugalės ir nugalės.

Beluga pasirodo kaip dvasios vadovas

  • Reikia būti stipriam.
  • Reikia gerai bendrauti su kitais.
  • Reikia būti švelniam.
  • Jūs turite būti kantrūs.
  • Reikia rūpintis kitais.

Kreipkitės į Belugą kaip dvasinį vadovą, kai

  • Reikia atgauti save energijos.
  • Reikia rūpintis kitais.
  • Turite gerai bendrauti su kitais žmonėmis.
  • Jūs turite suprasti kitus žmones.
  • Reikia turėti kantrybės.

Parašykite komentarą