Boriso vardo reikšmė | Auntyflo.com

Plačiai manoma, kad vardas Borisas yra kilęs iš bulgarų kalbos ir reiškia: „vilkas“, „trumpas“ arba „sniego leopardas“. Remiantis kita teorija, šis pavadinimas kilęs iš bulgarų kalbos žodžio „Bogoris“, kuris toliau buvo pasiskolintas iš iraniečių žodžio „bog“, reiškiančio „dieviškas“.

Kita reikšmė teigia, kad šis vardas yra sutrumpinta slaviško vardo Borislav forma, reiškianti „tas, kuris kovoja už šlovę“.

Teigiama, kad skaičiai yra mūsų vidinės asmenybės raktas. Kiekviena jūsų krikščioniško vardo raidė turi skaičiaus atitikmenį. Viskas gyvenime gali būti sumažinta iki skaičiaus, ir kiekvienas skaičius turi prasmę. Numerologijoje ši reikšmė paverčiama naudingu įrankiu, padedančiu suprasti mūsų vidines paslaptis. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, ką Borisas reiškia dvasine prasme.

Su jūsų vardu susietas skaičius pateikiamas skaičiumi devyni. Gebėjimai sutelkti į humanistines aistras ir metodus. Norite padėti kitiems gyvenime. Jūs žiūrite į žmones kaip į „didžiojo brolio ar galbūt didžiosios sesers“ tipą. Jūsų vardas siejamas su kūrybiškumu ir, žinoma, pinigų užsidirbimo idėjų kūrimu. Skaičius devintas turi išskirtinę verslo galvą. Jūsų sieloje nėra jokių užuominų apie pasipūtimą ar pranašumą. Turite galimybę paliesti žmones, kuriems pasisekė mažiau nei jums pačiam. Jūs laikotės daugelio principų, susijusių su visuotine viltimi ir žmogaus teisėmis. Iškelti bendrą gėrį prieš save yra įprasta. Galite susidurti su pilietinėmis teisėmis.

Detali prasmė

 • Kilmė: slavų
 • Greita prasmė: Karys
 • Raidžių skaičius: 5, tų 5 raidžių iš viso yra 27
 • Lytis: Berniukas
 • slavų: Vyras karys. Įžymūs nešėjai: monstrų filmų aktorius Borisas Karloffas ir Rusijos prezidentas Borisas Jelcinas
 • Rusų kalba: Vyrų kova. Kovotojas. Įžymūs nešiotojai: rusų rašytojas Borisas Pasternakas, knygos „Dr. Živagoz“ autorius; Borisas Godunovas, Rusijos caras 1598–1605 m.; Britų aktorius Borisas Karloffas, suvaidinęs Frankenšteino pabaisą 1931 m

Jūs reaguojate į dalykus, kai vadovaujatės savo jausmais ir širdimi, o ne galva. taip pat įsiklausyti į savo susirūpinimą. Turite leisti sau geriau suprasti kitų žmonių poreikius. Esate labai susikoncentravęs į tai, kad viskas būtų gerai ir gerai dirbtumėte su kitais. Jūs turite būdą įkvėpti kitus žmones, Borisai. Tai reiškia, kad galite tapti teisininku. Vaizduotės sugebėjimai, kūrybiškumas ir kūrybiniai talentai (dažniausiai paslėpti) gali būti aptinkami jūsų skaitiniame makiaže. Gali būti, kad vienu metu nenaudojate arba nekuriate daugiau nei vienos galimybės. Kai kurie jūsų sugebėjimai galėjo būti panaudoti ankstesniame gyvenime, o kai kurie visada yra paslėpti.

Didesnės pareigos gali būti jūsų ateityje. Visiškai nereikia gaišti laiko sulaužytų tvorų gydymui. Boriso vardas reiškia, kad jums nereikės nerimauti dėl sunkiai uždirbamų pinigų, nes turite patirties gerai valdyti savo šaltinius, o šeimos narys greičiausiai parodys, kaip valdyti pinigus. Jūsų asmeniniai tikslai gyvenime bus linkę pasirūpinti. Jokiu būdu neturėtumėte nutolti nuo gero išsilavinimo. Esate palaikantis, atsparus, plačių pažiūrų, taip pat mąstantis ir turintis puikių pažiūrų. Galbūt esate idealistas ir nepatenkintas pasaulio dalykais. Neišsivysčiusi ar net nepastebėta, tikroji neigiama devynių pusė apima labai egocentriškumą ir egocentriškumą. Jei nesistengsite įtraukti savęs į kitus žmones, galite atsidurti savarankiškai. Dažnai galite išreikšti visiškai priešingas savybes – vieną minutę esate laimingas, kitą – liūdnas. Atskyrimas, nepakankamas įsitraukimas ir sąmoningumo stoka gali sukelti jūsų žlugimą.

Kai senstate, tampate patikimu ir garbingu asmeniu, kuris iš tikrųjų nėra toks, kuris, kai jums sekasi, nesilaikytų išankstinių nusistatymų ar vertinimų. Esate linkęs labai rūpintis tais, kuriems nepasisekė taip, kaip jums, todėl dažniausiai norite padėti žmonėms, kuriems pasisekė mažiau. Jei galite jiems padėti.

Jūs esate tokio tipo žmogus, kuris nueis dar daugiau, kai kas nors elgetauja ant gatvės kampo. Jūs ne tik duosite jiems pinigų, kurių jie prašo, bet ir jei jie stovės lietuje, paimsite jiems švarių kojinių ir skėčio, kad padėtų jiems dirbti. Nesvarbu, kokie jų ketinimai, jums tai tarnauja aukštesnei energijai, kuri stumia jus į priekį. Tarnaujate kitiems, kad parodytumėte Dievui, kokią gausą gavote ir kiek esate pasirengę dalytis, nes taip meldžiatės. Taip jūs prisijungiate prie savo dvasinės prigimties.

Jums ne medžiaga yra svarbi, nors jūs suprantate, kad tikrai norite aukštos gyvenimo kokybės, tačiau medžiaga nebūtinai yra tokia, kokia, jūsų manymu, ją gausite visada. Kartais jūsų dosnumas neleidžia jums būti visiškai turtingam, tačiau tai jūsų nekeičia, nes jums piniginė gyvenimo pusė yra tik maža visumos dalis, o kad jaustumėtės tvarūs, sveiki ir gyvybingi, turite jaustis kaip jūs dalinatės savo laime su pasauliu.

Šis skaičius nėra įprastas skaičių derinys, todėl, deja, yra tik keli asmenys, kurie atitinka tokį nesavanaudiškumo lygį. Tačiau tie, kurie tai daro, išsiskiria tarp mūsų. Mes visi turėtume būti tokie gailestingi ir tokie išmintingi.

Lengvai susidraugaujate dėl įkvepiančios ir atvirai nuoširdžios asmenybės, tačiau kartais jums sunku palaikyti santykius, nes dažnai nepavyksta rasti pusiausvyros, kuri būtų tinkama.

Kai jūsų partneriai dalijasi jūsų dovanojimo prigimtimi, galite pastebėti, kad jūsų santykiai truks ilgai. Deja, daugelis žmonių yra linkę sutelkti dėmesį į piniginę naudą ir jei į savo gyvenimą įtrauksite ką nors panašaus, tikėtina, kad kils tam tikra trintis, nes jie tiesiog negalės jūsų suprasti. Tačiau neleiskite tai pasiekti. Einate teisingu savo gyvenimo keliu ir dėl savo jautrumo kitiems galėsite išgyventi visavertę ir laimingą patirtį, kurioje galėsite mėgautis laiku šioje žemėje, dalindamiesi savo giliu ir emocingu pasauliu su kitais.

Teigiamos savybės

 • Puiku su kitais žmonėmis
 • Geras teisėjas
 • Palaikantis
 • Plačiai mąstantis

Neigiamos savybės

 • Atotrūkis
 • Atidumo stoka
 • Nejautrus
 • Erzina tinginiai

Parašykite komentarą