Burtai nuo kosulio ir gerklės skausmo Dvasinė prasmė ir aiškinimas

Senovėje buvo daug raganų, kurie padėjo žmonėms atbaidyti ligas.

Daugeliui žmonių kyla klausimas, kokios rūšies ar spalvos žvakes jie turėtų naudoti, kad sukurtų savo burtus. Jie nurodo knygas, kad nurodytų spalvas ir jų simbolines reikšmes. Nors knygos yra labai naudingos ir informatyvios, ypač kai kalbama apie tokius susirašinėjimus, kaip šis, taip pat labai naudinga praktikuoti stiprinti savo asmeninę intuiciją, atvirai priartinant prie žvakių spalvų. Nustatykite, kas jums tinka. Ypač šiuo burtu, kuris yra susijęs su kosuliu.

Turėkite omenyje, kad žvakių spalvos gali būti naudojamos individualiems tikslams ir jei JŪS turite tam tikrą alternatyvią spalvos reikšmę, būtinai naudokite ją. Jums gali atrodyti, kad geltona žvakė simbolizuoja jūsų namus ir židinį arba kad raudona jums yra pinigų spalva. Abiem būtų gerai, jei taip būtų. Svarbiausia bet kokio stebuklingo darbo esmė yra ketinimų kiekis, kurį įdėjote už jo.

MĖLYNA: GYDYMAS, SVEIKATA, SVEIKATA, RAMYBĖ, RAMYBĖ, RAMINIMAS, VANDUO

ŽALIA: PINIGAI, SVEIKATA, GABA, AUGIMAS, PATRAUKA, ŽEMĖ

Šis burtas moko, kaip sukurti eliksyrą, kuris tikrai numalšins skausmingą gerklės skausmą ir bjaurų kosulį.

Jei jaučiate, kad turite infekciją ir jums reikia antibiotikų, nedvejokite ir kreipkitės į artimiausią skubios pagalbos skyrių.

Ko tau reikia:

  • Vienas česnako svogūnėlis.
  • Medus.
  • Seklus dubuo.
  • Žalia žvakė.

Norėdami pradėti, nulupkite česnako svogūnėlį ir supjaustykite kuo smulkiau.

Sudėkite į dubenį ir uždenkite medumi. Leiskite pastovėti šaldytuve mažiausiai šešias valandas.

Porcijai reikės vieno valgomojo šaukšto ir garsiai ištarkite: „Aš negaliu susirgti, deivė, palaimink šį burtą, kad pavyktų“. Sakyk giesmę tiek, kiek tau atrodo reikalinga. Eliksyrą galite vartoti vieną ar du kartus per dieną, bet ne daugiau kaip du kartus per dieną.

Parašykite komentarą