Čakrų dvasinė prasmė ir aiškinimas

Čakrų spalvos yra kažkas, ką aš daug amžių bandžiau prisiminti. Giliai medituojant sunku tiesiog prisiminti šias septynias spalvas. Pirmas dalykas, kurį pasakysiu, yra tai, kad norėdami prisiminti spalvas, stenkitės įsitikinti, kad kiekvieną spalvą „matote“ atskirai. Mano patarimas apie Chaka spalvas yra įsitikinti, kad medituojate apie kiekvieną atskirai, kad galėtumėte sužinoti, ką jos reiškia.

Kokios yra čakrų spalvos?

Čakrų spalvos yra tokios:

Karūnos čakra yra viršugalvyje, tai yra violetinė ir 7-oji čakra.

 1. Raudona – 1-oji čakra – šaknies čakra – (pirmoji čakra)
 2. Oranžinė – 2-oji čakra – sakralinė čakra (antroji čakra)
 3. Geltona – 3-oji čakra – saulės rezginys (trečioji čakra)
 4. Žalias – 4-oji čakra – širdies čakra – (ketvirtoji čakra)
 5. Mėlyna Arba safyro mėlyna – 5-oji čakra – gerklės čakra – (penktoji čakra)
 6. Violetinė arba Deep Indigo – 6-oji čakra – (šeštoji čakra)
 7. Baltas (kartais purpurinė balta) – 7-oji čakra – karūnos čakra – septintoji čakra

Norėdami suprasti čakrų spalvas, žiūrėkite žemiau esančią diagramą.

Kūno energijos ratai, esantys išilgai kūno centrinės linijos. Yra keli ratai – kiekvienas turi savo prasmę ir paskirtį.

Visi gyvenime siekia tų pačių tikslų. Pasitenkinimas, laimė, materialinė ir dvasinė gerovė. Viskas gyvenime nutinka dėl priežasties, ir mes visi žinome, kada pradedame jaustis išsekę ar patiriame stresą. Čakros yra susijusios su dvasine pusiausvyra. Kartais galime jaustis gana nesubalansuoti. Kartais mums reikia išsipildyti iš vidaus, kad suprastume savo vidinį ir išorinį pasaulius. Galbūt mums reikia žemėlapio, kad galėtume atskleisti problemas ar problemas, kurias turime nuo gimimo. Čakros buvo naudojamos įvairiais būdais, siekiant suaktyvinti pusiausvyrą, reikalingą mūsų gyvenimo sėkmei įgyvendinti.

Taigi pirmasis klausimas, kurį turėtume užduoti, yra:

Kas yra čakra?

Iš esmės čakra yra besisukantis energijos sūkurys, esantis įvairiose mūsų kūno dalyse. Ši čakra prasideda nuo mūsų stuburo pagrindo iki galvos viršaus / vainiko. Apibendrinant galima pasakyti, kad čakra yra susijusi su mūsų vidine jėga, santykiu su vidiniu „aš“ ir galiausiai energijos gyvybine jėga. Tai ta pati Gyvybės jėga, kuri teka per vieną.

Tai žinoma kaip (Qi) chi energijos laukai. Čakra datuojama senovėje ir kilusi iš Indijos bei jogos praktikos. Šis stebuklingas įsitikinimas buvo patikrintas ir tebėra visuotinai priimtas. Iš esmės čakra reiškia, kad jūs naudojate savo energiją, kurią kaupiate savyje.

Yra daug ko išmokti apie čakras, išskyrus meditaciją, siekiant uždaryti čakras ir išmokti jas subalansuoti, kad būtų dvasinė savijauta.

Kadangi gyvename energijos lauke, čakros yra susijusios su energija. Gyvenimas paprastai suteikia mums daug skirtingų patirčių, čakros kaupia šią energiją ir patirtį bei perduoda visatos energiją į kiekvieną mūsų pačių čakrą. Yra įvairių dažnių, susijusių su čakromis.

Suprantama, kad čakros sąveikauja su elektromagnetiniu lauku, o energija, sukaupta mūsų kūnuose, juda aukštyn iš apatinės čakros į galvos vainiką. Šiuo metu svarbu pažymėti, kad ši čakra nėra viena energijos šaka. Čakra buvo paleista įvairiomis kryptimis visame mūsų kūne. Iš viso yra septynios pagrindinės čakros, kurios suteikia mums gyvenimo perspektyvą.

Jei dirbama su čakra, svarbu suprasti, kad pusiausvyra yra pirmasis etapas norint suprasti čakras.

Ar kada nors girdėjote apie čakras ir susimąstėte, kas tai yra?

Čakros yra įdomi koncepcija, kuri gali padėti jums susitvarkyti su gyvenimu ir geriau apdoroti dalykus. Taip pat galite išgydyti visas čakras, kurios gali būti nesubalansuotos.

Tačiau jūs negalite išgydyti tik savo čakras, bet ir gyvūnų čakras. Gyvūnai taip pat turi čakras. Šiandien apžvelgsiu visas 7 čakras (gyvūnai turi 8). Kiekviena čakra yra susijusi su spalva ir Žemės elementu. Tikiuosi, kad atkreipsite dėmesį, kad čakra gali mums padėti, kai jaučiamės tokie nesubalansuoti.

Čakros atstovauja Pranos, Ki ir Chi srauto kanalus, kurie simbolizuoja Visuotinę energiją. Ši energija gali tekėti iš kūno ir taip pat į vidų. Todėl kiekviena emocija, veiksmas ir mintis turi galią paveikti čakras. Be to, išoriniai dirgikliai gali paveikti čakras tiek teigiamai, tiek neigiamai. Ši energija yra skirta tiek žmonėms, tiek gyvūnams. Užblokuota energija vienoje iš jūsų čakrų gali sukelti skausmą, ligas ir paveikti jūsų nuotaiką. Štai kodėl manau, kad svarbu „išgydyti“ čakras ir kodėl tai svarbu.

Be to, svarbu suprasti kiekvienos čakros vaizdavimą, kad galėtumėte išlaikyti teigiamą energiją kiekvienoje čakroje. Gyvūnai turi tas pačias čakras, kaip ir naudojami, ir jie turi trečiąją akį, vainiką, saulės rezginį, širdį, gerklę, sakralinį ir šaknį. Gyvūnai turi papildomą čakrą, žinomą kaip Brachial čakra. Tai galite pamatyti iš mano arklio nuotraukos aukščiau.

Be to, gyvūnų čakros yra kitaip suderintos nei žmonių čakros. Mūsų čakros yra vertikaliai, o gyvūnų čakros yra horizontaliai. Pažvelkime į kiekvieną čakrą atidžiau.

Kiek čakrų egzistuoja?

 • Septynios yra pagrindinės čakros.
 • Žmogaus kūne yra 78 000 palydovų.
 • 21 yra laikomos nedidelėmis čakromis.
 • 49 yra labai mažos laivo čakros.
 • Likusi dalis laikoma per maža, kad būtų galima net apsvarstyti, bet vis tiek yra energijos taškai.

Kai medituoju, man naudinga atverti visas čakras. Tai labai svarbu, nes suteikia galimybę dvasiai užpildyti savo kūną ir protą. Dažnai prieš tai atlieku „dvasinį balinamąjį“ valymą. Tai iš esmės užpildo visą mano kūną pilną šviesos.

Karūnos čakra

Lotoso gėlė ir čakros

Lotoso gėlė yra sujungta su šaknies čakra. Jis juda virš mūsų stuburo ir simbolizuoja sielą bei mūsų vidinį pasaulį. Lotoso žiedas gali būti atviras, kai medituojame arba užsidarę. Išskleidžiami lotoso žiedo žiedlapiai yra susiję su mūsų vidiniu asmeniniu gyvenimo augimu. Galime pasirinkti, ar atversime šią čakrą, ar ne. Manau, kad svarbu tai atidaryti.

Daugelyje meninių čakros įspūdžių, ypač indų kilmės, jos rodomos kaip lotoso gėlės, paprastai žinomos kaip vandens lelijos. Gėlės atvaizdas nesusijęs su energetiniu sūkuriu, o lotoso žiedo atstovaujamos čakros yra simbolinės prigimties. daugelis žmonių mėgsta remtis lotoso gėlių sistema, susijusia su čakromis. Mano nuomone, lotoso gėlė yra karūnos čakra.

Šaknų čakra

Šaknis – Pirmoji čakra – (1-osios čakros reikšmė) Raudona / Išlikimas

Pirmoji čakra yra žinoma kaip bazė. Šakninė čakra asocijuojasi su mūsų gerovės jausmu, pamatu ir įžeminimu. Jis yra stuburo apačioje, uodegos kaulo srityje. Jis yra raudonos spalvos ir yra stuburo apačioje. Dažnai tai vadinama žmogaus buvimo keliu ir suteikia visišką ryšį tarp jūsų kūno su žemiau esančia žeme. Pagrindinis šios čakros tikslas yra išgyventi pasaulį. Tai pagrindiniai išgyvenimo elementai, tokie kaip seksas norint daugintis, maistas, pastogė ir apsauga gyvenime. Ši čakra yra susijusi su pagrindiniu išgyvenimu. Tai siejama su tuo, kaip kažkas grakščiai ir natūraliai vyksta gyvenime.

Pirmoji čakra yra labai panaši į liftą, nes kitos čakros įgaus energijos, kai judės link galvos. Pagalvokite apie kitas čakras kaip apie lifto aukštus. Kitas įdomus būdas pamatyti čakrą yra iš apačios maitinama baterija, kuri juda per kūną, kad subalansuotų emocijas, energijas, taip pat skausmą ir baimę. Tačiau kartais čakros yra užblokuotos ir svarbu, kad kai jos yra, būtų galima medituoti, kad čakros būtų išlaisvintos ir atvertos yra energija.

Tai padeda spręsti tokias problemas kaip maistas, pinigai ir finansinė nepriklausomybė.

Šaknies čakra yra susijusi su Žemės elementu ir raudona spalva. Taip pat manoma, kad čakras galima ne tik apriboti, bet ir visiškai užblokuoti. Paprastai tai pasakytina apie fizinę mirtį. Kiekvienas žmogus pasaulyje turi čakras ir jos atrodo kaip skirtingos kūno sritys.

Sakralinė čakra

Sakralinė – antroji čakra (2-osios čakros reikšmė) – oranžinė

Antroji čakra vadinama sakraline.

Sakralinė čakra yra susijusi su mūsų gebėjimu priimti dalykus, kurių negalime pakeisti, priimti žmones, kurie nėra tokie kaip mes, ir priimti pokyčius. Tai taip pat susiję su mūsų gebėjimu kurti. Kai kuriais atvejais sakralinis…

Parašykite komentarą