Celandine: žolė reikšmė | Auntyflo.com

Celandine yra nuodinga žolė, kuri taip pat vadinama Celydoyne, Chelidonium, Devil’s Milk, Greater Celandine, Kenning Wort, Swallow Herb, Swallow-wort ir Tetterwort.

Jis yra kilęs iš Europos ir aguonų šeimos narys, laikomas vyriškos lyties atstovu ir siejamas su Saulės galia bei Ugnies stichija. Teigiama, kad jo pavadinimas kilęs iš graikiško žodžio „chelidon“, reiškiančio kregždę, nes žmonės tikėjo, kad paukščiui atskridus jis suklestėjo, o pasitraukęs nuvysta. Jo nereikėtų painioti su mažąja ugniažolėmis, kuri yra kitoks augalas, priklausantis vėdrynų šeimai.

Magiški panaudojimai

Celandine naudojama magijoje apsaugai, pabėgimui, laimei ir pagalbai teisiniuose reikaluose. Manoma, kad ugniažolės nešiojimas šalia odos atneš nešiotojui sėkmės, tačiau ją reikia keisti kas tris dienas. Tai taip pat padės, jei jaučiatės įstrigę. Pastebėta, kad dėvėjimas atneš gerą nuotaiką ir džiaugsmą ir, kaip teigiama, gydo depresiją. Yra teiginių, kad jis padeda pranašiškiems sapnams, kai naudojamas miego pagalvėje.

Ši žolė bus

  • Apsaugoti.
  • Atnešk vieną laimę.
  • Dėvėkite šią žolelę, kad suteiktumėte laimę ir išvengtumėte depresijos.

Celandine pasižymi apsaugine savybe ir gali suklaidinti priešą. Deginkite kaip smilkalus arba pridėkite prie grindų šveitimo priemonių, kad apsaugotumėte nuo raganų ir teisės pareigūnų. Sumaišykite su aguonų sėklomis, kad suklaidintumėte policijos liudytojo parodymus teisme, kad padėtumėte nusikaltusiems kaltinamiesiems laimėti. Šį mišinį galima nešiotis, apibarstyti arba sudeginti Law Keep away supykęs.

Virkite ugniažolės su kurmio širdimi ir vartokite jas, kad nugalėtumėte priešus ir laimėtumėte ieškinius.

Parašykite komentarą