Chaoso magija Dvasinė prasmė ir aiškinimas

„Chaos Magic“ jau seniai žinoma kaip eksperimentinė ir labai inpidualistiška magijos forma, kuri, kaip teigiama, pirmą kartą „įkurta“ po Peterio J. Carrollo ir Ray Sherwino susitikimo 1976 m.

Tai yra samprata, kad mes valdome savo gyvenimo aplinkybes per magiją. Tačiau apibūdinti jį kaip tokį net plikomis sąvokomis arba suteikti jam apibrėžimą, apibrėžimas pakeičiamas ir tampa kažkuo kitokiu nei Chaoso magija iš tikrųjų yra.

Energija, žinoma kaip „chaosas“, yra energija, kuri visada egzistuoja aplink mus ir yra atsakinga už tai, kad viskas tęstųsi taip, kaip visada buvo. Šiame chaose nėra tvarkos, taip pat tvarkos, kurią susikūrėme patys. Tai vienu metu vykstantis tikėjimas ir netikėjimas Dievu arba tai gali būti tikėjimas neišvengiama gravitacija, nes tai yra tikėjimas, kad gravitacija neturi mums jokios įtakos. Tikėjimas yra aktyvi magiška jėga, o chaoso magijoje mes visi turime galimybę sąmoningai pasirinkti, kuo tikime, todėl į mūsų rankas perduodama galia, susijusi su mūsų gyvenimo patirtimi. Tai reiškia, kad esate atsakingas už savo skurdą, kaip ir už savo asmeninę gausą. Chaoso magija kalba apie kiekvieno iš mūsų proto ir valios jėgą.

Chaoso magijoje nėra jokių aktyvių įsitikinimų, kuriais būtų galima vadovautis, nėra nuomininkų, apie kuriuos būtų galima kalbėti vienai konkrečiai grupei, tik todėl, kad bet koks įsitikinimas yra labai asmeniškas ir todėl santykinis. Čia nieko nėra tiesa, todėl galite laisvai imti bet ką, kas jums patinka, ir naudoti tai taip, tarsi tai būtų tiesa. Terminas „chaoso magija“(k) naudojamas apibūdinti visatos atsitiktinumą ir mūsų santykį su tuo atsitiktinumu. Tai tikėjimas viskuo ir niekuo vienu metu; vienintelė tiesa yra kilusi iš mūsų pačių tiesos.

Chaosą sukuria kiekvieno žmogaus stebėjimai, atsižvelgiant į jo simpatijas ir antipatijas, kurie vėliau paverčiami išankstinėmis manipuliacijomis. Chaosas gali pakrypti bet kuria kryptimi, jei pakankamai panaudosime savo intelektą. Bet kuriuo savo gyvenimo momentu, jei jautėtės taip, lyg galėtumėte nuspėti orą, arba turėjote įtarimų dėl ko nors ir tas įtarimas išsipildė. Jūs taip pat judėjote ir lenkėte chaoso matricą, kad sukurtumėte vaizdus, ​​kurie egzistavo jūsų mintyse.

Mes visi esame skirtingų lygių kūrėjai ir visi patenkame į šį chaosą, nepaisant mūsų religinių nuostatų. Šis beformis pirmapradės materijos balsas egzistuoja ir mes evoliucionuojame savo aplinkybes remdamiesi tuo, apie ką galvojame.

Dauguma naujokų, besikreipiančių į Chaoso magiją, paprastai turi išankstinį nusistatymą, kad tai yra koks nors pavojingas dalykas, ir jie arba tiki, kad Chaoso magija sukelia chaosą ir sunaikinimą, ir nori būti jo dalimi, arba visiškai priešinasi šiai idėjai. Tačiau Chaoso magija yra daug daugiau. Ji apima ir taikos, ir sunaikinimo galimybę tuo pačiu metu, nes tai yra energija, kurią naudojame savo tikslams pasiekti.

Todėl, žinoma, jei susitelksite į sunaikinimą, tai ir gausite. Tuo tarpu jei sutelksite dėmesį į savo gyvenimo patirties gerinimą, kurdami teigiamus pokyčius su aplinkiniais, tai taip pat būtų įmanoma. Chaoso magija yra nediskriminuojanti. Paprastai vienintelė įspėjamoji išmintis, kurią paminėja patyrę magai, yra ta, kad jei naudojate griaunančią jėgą, kad įamžintumėte destruktyvią pabaigą, nenustebkite, jei ta energija suryja jūsų gyvenimą, taip pat ir tų, kuriuos ketinote sunaikinti.

Ši energija nesirenka ir nesirenka, jūs laikote žibintuvėlį ir sutelkiate savo mintis į tai, ko trokštate, lygiai taip pat, kaip sutelktumėte šviesą į tamsą. Todėl tai, ką manote, yra sukurti, todėl atkreipkite dėmesį į savo mintis.

Chaoso magai linkę raginti naujokus tobulinti savo intuiciją, kad pamatytų, ar chaose jie patys randa tiesą.

Chaoso magijoje yra paplitusi sąvoka, kuri yra žinoma kaip Gnosis, kuri paprasčiausiai nurodo žmogaus magiškus sugebėjimus. Tai yra gilios sąmonės būsenos, įvairiose tradicijose žinomos kaip „be proto, vieno taško arba sartori“, pasiekimas. Tai gebėjimas suvokti, bet tuo pat metu būti tuščiam nuo visų blaškančių dalykų, išskyrus vieną objektą ar subjektą, į kurį norite sutelkti dėmesį.

Šią intensyvaus susikaupimo būseną galima pasiekti įvairiais būdais, pavyzdžiui, pašėlusiais šokiais, šamaniškomis kelionėmis, transo meditacija ir panašiai. Kuri forma jums tinka, yra geriausias pasirinkimas, tačiau galutinis rezultatas nukelia žmogų į visiškos ir ištobulintos kūrybinės ekstazės vietą.

Tai kartais gali baigtis mistiniais išgyvenimais, pavyzdžiui, Dievo apsilankymu arba pušinių tiesų atskleidimu, priklausomai nuo jūsų religinės kilmės. Tačiau dauguma atranda išminties lygį, kurio jie negalėjo pasiekti prieš praktikuodami šią gilaus susikaupimo formą. Kai kurie istoriškai netgi vartojo haliucinogeninius vaistus, kad pasiektų šią sąmonės būseną, nors tai padaryti be jų yra daugiau nei įmanoma.

Gnosis skatina tuos, kurie veržiasi į naują chaoso magijos ar bet kokios dvasinės tradicijos pasaulį, peržengti teorinio smalsumo etapą. Skaitymas ir studijavimas, be abejo, yra svarbūs, tačiau ilgainiui jie yra mažai vertingi, jei neįgyvendinsite savo supratimo. Asmeninės patirties niekas nepakeičia. „Chaoso magija“ sako, kad jūs turite sugebėti prisijungti prie savęs asmeniškiau nei tai, kas jums pateikiama kasdien.

Pačios savo tikrovės formos keitimas nėra savaime suprantamas dalykas, nes visi esame išmokyti, kas YRA, o kas NĖRA. Tačiau Chaoso magija egzistuoja, nesvarbu, kuo tikite, ir jūs turite pripažinti atsakomybę už tai, kas vyksta ar nevyksta jūsų paties gyvenime. Galia yra jūsų rankose, jei bet kuriuo metu nuspręstumėte ją panaudoti.

Parašykite komentarą