Chiromantija Dvasinė prasmė ir aiškinimas

Tai būrimo forma, kai delnais nuskaitoma, kad būtų galima numatyti ateitį.

Yra įvairių būdų, kaip skaityti delną, ir gali būti sunku iš daugelio išsirinkti geriausią. Kaip ir Taro, nesvarbu, kurią sistemą žmogus naudoja skaitydamas delnus, kol jie visą laiką laikosi vienos, kiekvieną kartą susiedami tuos pačius atitikmenis ir reikšmes.

Taip yra todėl, kad kiekviena sistema apima tą pačią informaciją, taigi, jei žmogus išmoks sau patinkančią skaitymo delnu sistemą ir jos laikysis, jis bus apėmęs visą svarbią vietą, nepainiodamas savęs su kitomis septyniolikos priešingomis interpretacijomis.

Nustačius pasirinktą metodą, jie gali iš kitų šaltinių surinkti trūkstamus bitus. Besimokantysis turi įsitikinti, kad nuolat tyrinėja savo chiromantijos tipą, kad neatsiliktų nuo naujos raidos.

Įtraukus juos į savo biblioteką, padidės jų rankos reikšmės repertuaras. Praktikos metu Chiromancer visada susidurs su naujais dalykais, kurių niekada nematė, negirdėjo ar net nežino, ką jie reiškia. Štai kodėl laikydamasis vieno skaitymo delno metodo padės suprasti naujus dalykus, interpretuojant jų galimą reikšmę.

Chiromancers daromos klaidos

Chiromanceriui svarbu žinoti, kad ateitis nėra fiksuota. Skaitymas delne su laužyta linija, o tai reiškia, kad žmogus gali turėti rimtų sveikatos problemų, nereiškia, kad jo negalima pakeisti. Yra keletas veiksnių, galinčių prisidėti prie to asmens asmeninio augimo ir nulems, ar jis taip išliks, ar pasikeis. Tai, ką rodo delnai, yra galimybės ir panašumas, pagrįsti veiksniais, kuriuos pasikeitus automatiškai pasikeis prognozė, nes dabar žmogus suvokia galimą problemą ir su šiomis žiniomis ateitį galima pakeisti.

Taip pat svarbu pažymėti, kad nė vienas požymis negali papasakoti visos istorijos, nes toje pačioje rankoje gali būti kitų ženklų, kurie galėtų atremti arba subalansuoti prognozę. Chiromantui svarbu įsitikinti, kad jis suvokia visą chiromantiją prieš darydamas prielaidą. Jiems svarbu žinoti švelninančius veiksnius ir balansuojančius veiksnius, nes prieš tai jie matys tik dalį vaizdo.

Be to, chiromantui nepatartina sakyti žmogui, kad mato kančią savo rankose, nes tai gali būti klaidinga prognozė, galinti sukelti stresą. Ligos požymių gali būti delnuose, tačiau dėl rankų kraujagyslinio audinio šie požymiai taip pat gali atsirasti dėl kelių fizinių ir dvasinių priežasčių. Net jei žmogus yra tikras, kad tai tiesa, nėra teisinga nuspėti ir galvok apie kitus žmones. Neigiama karma, kurią sukelia neigiamas prognozes, gali kauptis ir sujaukti žmonių gyvenimus. Svarbu pažvelgti į delną, kad sušvelnintumėte problemą, ir paskatinkite asmenį dirbti su jais, kad atremtų negatyvą, neišleisdamas problemos.

Svarbu skaityti abiem rankomis skirtingu metu, kai nedominuojanti ranka vaizduoja modelį, su kuriuo gimėte, o dominuojanti ranka vaizduoja, ką galima padaryti su galimybėmis. Tikimės, kad jums patiko šis straipsnis. Ačiū.

Parašykite komentarą