Clairsentient – ​​simptomai, reikšmė, testas, viktorina ir bruožai.

Ar kada nors tiesiog atsigręžėte ir pagalvojote: „Dieve, aš jau tai žinojau“ arba kad galite nuspėti dalykus prieš jiems įvykstant.

Džiaugiuosi, kad esate čia, mano svetainėje. Ketinu aptarti Cirsentient, nes daugelis iš jūsų man atsiuntė laišką su įvairiais simptomais. Sėdžiu vidutiniame rate ir kiekvieną savaitę laviname pojūčius. Esu čia, kad padėčiau jums suprasti, ar jūsų patiriami jausmai iš tikrųjų yra psichiniai.

Ar kada nors turėjote ką nors panašaus į toliau nurodytus bruožus

 • Jaučiu, kad šis žmogus nėra tikras.
 • Tikiu, kad kavinė tuo keliu į kairę.
 • Galiu numatyti egzamino klausimus.
 • Žinau, kad netrukus mane aplankys arba paskambins tam tikras žmogus.

Jei turėjote bet kurį iš aukščiau išvardytų dalykų, šie gebėjimai yra aiškiai suvokiami. Galbūt žinote, kad jūsų draugas ketina paskambinti, tada jie tai daro? Galbūt žinote, kad gausite naują darbą arba kad nenorite skristi tam tikrą dieną! Šiame straipsnyje daugiausia dėmesio skiriu tik aiškiai suvokiantiems gebėjimams, tačiau yra ir kitų psichinių pojūčių šakų, kurias trumpai aptarsiu toliau.

 • Aiškus supratimas = gebėjimas užuosti ar jausti ateitį.
 • Aiškus klausymas = balsų girdėjimas ir už įprastų dažnių ribų.
 • Aiškiaregystė = matykite mintis kitoje dimensijoje. Ateities numatymas.

Daugelį metų turiu aiškų supratimą ir tai suteikia man galimybę numatyti dalykus, kurie netrukus įvyks. Taip pat nuspėju savo draugo vaikų gimimo datas ir papildomai kada nesiseks. Tikiu, kad mes visi apdorojame aiškiasenio įgūdžius ir jūs galite šiuos įgūdžius lavinti. Kaip jau minėjau, lankau vidutinio tobulėjimo būrelį ir atliekame tam tikrus pratimus, kad lavintume šiuos įgūdžius.

Jei kada nors jautėte, kad kažkas jus stebi, galite jausti aiškų jausmą arba staiga nebenorite keliauti, bet iš tikrųjų nežinote kodėl. Klausydamas savo vidinio „žarnos“ jausmo galiu geriausiai apibūdinti aiškius jausmus. Tikiu, kad turėtumėte pasitikėti savo aiškiais jausmais ir priimti pojūtį. Iš esmės tai yra buvimas ir jausmas harmonijoje su savimi ir jus supančia energija.

Leiskite man tai šiek tiek išplėsti pavyzdžiu, kuris nutiko man, kai man buvo maždaug 18 metų. Man dabar keturiasdešimt, bet tai turėtų suteikti jums idėjos apie šią unikalią dovaną. Kai buvau vaikas, aš paprastai nuspėdavau dalykus, kol jie įvyksta, nes senstant taip nutinka, bet šiek tiek rečiau. Kartais girdžiu žmones kalbant apie dalykus – ne keistai, bet žinau, kada gali nutikti svarbūs dalykai.

Kartą pamačiau, kad kažkas, kurį pažinojau, sėdo į mašiną ir susidarė toks vaizdas, kad jie susižeis, bet nepasitikėjau savo sugebėjimais, kad juos įspėčiau. Vėliau išgirdau apie automobilio avariją, kurioje dalyvavo šis asmuo, beje, jiems viskas gerai – ir tuo metu neturėjau paaiškinimo, kodėl taip jaučiuosi. Ar dažnai sapnuojate, matote artimuosius, kurie juos perdavė, ar užuodžiate juos? Kiekvienas žmogus yra sudarytas iš energijos ir galima „dvasiškai išmintingai“ prisiderinti prie to, ką aš vadinu telefoninėmis dvasios bangomis, kurios yra Klersententiškos. Gyvenime esame mokomi, kaip didžiąją laiko dalį mąstyti, ir nuo mažens esame užprogramuoti prieš veikdami pažvelgti į pagrindinius faktus. Mes visi išgyvename šį programavimą, bet čia aš kalbu apie minties laisvę. Kad turėtumėte pagalvoti, kaip galite bendrauti. Pirmiausia paliesiu pagrindus. Taigi, kas yra aiškiai suvokiamas?

Apibrėžkite clairsentient

Tai superfizinė vidinė dovana, kurią dažnai naudoja terpės, kilusios iš prancūzų kalbos žodžio, kuris reiškia „aiškiai jutimas“ XX a. XX a. pradžioje. Šis mediumo tipas buvo naudojamas. Šio tipo psichiniai gebėjimai grindžiami pojūčiais, suvokimu ir vidiniu žinojimu, kad kažkas nutiks. Jis gali apimti kvapus, prisilietimus, vidines emocijas ir žarnyno jausmą. Mano nuomone, aiškiai suprantamas apibrėžimas yra toks, kad jūs turite paslėptą intuiciją, kad kažkas įvyks, ir taip atsitinka. Tai rodo, kad jums siunčiami „psichiniai“ pranešimai, siekiant pakoreguoti jūsų gyvenimą.

Aiškiaregystė – tai gebėjimas, kuris skiriasi nuo aiškiaregystės ir aiškiaregystės, gebėjimas per jausmus nuspėti ateities įvykius. Tai gali būti siejama su daugeliu jūsų nuspėjamų gyvenimo įvykių. Clairsentientas gali pakeisti mūsų pačių gyvenimo suvokimą, taip pat požiūrį į kasdienį gyvenimą.

Yra keletas puikių darbų tiems, kurie apdoroja aiškius jausmus. Tokie kaip gydytojai, policija ar žmonės, galintys išgydyti kitus. Dauguma mediumų ir psichikos žmonių yra aiškūs. Laikui bėgant, žmogaus intuicija stiprėja, o gebėjimų reikalavimai taip pat aiškiai apibrėžti. Man patinka manyti, kad jei esate aiškus, turite šias savybes. Aš pasakysiu, kad jūs šiek tiek skiriasi nuo kitų žmonių. Kalbant apie lengvesnį apibrėžimą, man patinka manyti, kad aiškiai suvokti reiškia būti psichiniu, bet gilesniu, kvapniu būdu.

Aiškiai suprantamas ir susipažinimas su naujais žmonėmis

Puiku tai, kad jūs tikrai gerai skaitote žmones, o jūsų kūnas apibrėžia jūsų savijautą. Jūs žinote, kada viskas įvyks. Kai sutinki konkretų žmogų, ir pojūtis, kurį „jaučiate“ pirmą kartą sutikus jį, niekada nėra klaidingas. Galbūt jūs teisiate šį asmenį prieš susitikdami su juo. Susitinkant su naujais žmonėmis geriausia klausytis širdies ir savo intuicijos.

Jei esate aiškiai suprantamas, tai, kaip jaučiatės pirmą kartą sutikdami žmones, yra labai svarbūs. Buvo žmonių, kuriuos iš pradžių sutikau ir kurie jiems nepatiko, o paskui juos pažinau, patiko – bet man jie visada pasirodė netinkamo tipo žmonės. Iš esmės norėčiau sakyti, kad jūsų turimi aiškūs gebėjimai gali apimti šaltį ar drebėjimą, kai jūsų gyvenime atsiranda kažkas neigiamo.

Mano taro skaitymai dažnai apima jautrumą kitų žmonių jausmams, bet sakyčiau, kad tai reiškia, kad esu įžvalgesnis. Aukštesnės tikrosios dvasios, kurias jūs susiejate su kitais viduje per mus supančią energiją. Jei nešiosi tokią pat dovaną kaip aš, suprasi kitų žmonių jausmus, kančias, kurias patyrė žmonės, ir galimas tokių kančių priežastis. Prisimenu, kartą buvau naktiniame klube šalia džentelmeno (paauglio berniuko) staiga pamačiau, kad jis armijoje ką nors šaudo, jis įėjo į namą, bet po žeme gyvena vyras, kurio jo laukė su ginklu.

Kreipiausi į vyrą, norėdamas perspėti, kad kas bus, jis man pasakė, kad tuoj eis į karą ir yra kariuomenėje. Šis džentelmenas sekė mane visą naktį, norėdamas atskleisti daugiau informacijos, bet man tik pasigirdo balsas, aš tiesiog turėjau tai su juo bendrauti. Tai tik vienas iš mano patyrusių dalykų pavyzdžių. Ir tai, ką aš bandau pasakyti, yra tai, kad jūs nujaučiate, kad kažkas atsitiks, ir tai reiškia, kad esate aiškūs. Iššūkis yra, jei pasakysite tam tikram asmeniui, negalvodami, kad esate visiškai beprotiškas!

Kokie yra aiškiai išreikšti ir bendri bruožai?

Štai jums viktorina/testas – žinoma, aš. Pateikiau pagrindinius aiškius jausmus, įskaitant tuos, kuriuos patyriau asmeniškai. Jei jums reguliariai atsitinka daugiau nei keturi iš šių atvejų, manau, kad esate aiškūs.

 • Sapnuojate apie dalykus, kurie nutiks artimiausiomis savaitėmis.
 • Jauti energiją iš didelių žmonių grupių, išsekina jausmą ir norą pabūti vienam.
 • Mėgautis vienu metu, nori būti vienas ir nenori gyventi ar dirbti su daugybe žmonių.
 • Nori būti savarankiškai, aiškiai mąstyti ir susitelkti į darbą, kuriam nereikia daug žmonių.
 • Vaikystėje turėjai apsimetėlį draugą.
 • Vidinis pojūtis susipažįstant su naujais žmonėmis – net jų gyvenimo blyksniai. Kokie jie yra ir ar padarė ką nors blogo (tai turiu visą laiką. Net galiu pasakyti, kai kas nors yra nusikaltėlis)
 • Žvelgdami į paveikslėlį galite atpažinti žmonių darbus ir asmenybes.
 • Galite sėkmingai statyti, žinodami, kurie žirgai laimės, kai mintyse matysite vardą ar numerį. (Taip, tai geras bruožas! Praverčia, kai reikia užsidirbti pinigų)
 • Neigiami žmonės jus vargina, todėl jaučiatės susirūpinę ir prislėgti. Negali per daug laiko praleisti su kitais.
 • Kartais jaučiatės šalti arba kažkas verčia jus nerimauti be jokios priežasties.
 • Dažnai jaučiasi, kad jau buvai tose vietose, bet dar ne.
 • Jūs labai įžvalgiai žiūrite į sutiktus žmones.
 • Tiesiog žinoti dalykus prieš jiems įvykstant.
 • Aš negaliu baigti 13, todėl žmonėms atrodo…

Parašykite komentarą