Dale vardo reikšmė | Auntyflo.com

Šis vardas buvo įrašytas keliomis rašybos formomis, įskaitant Dale, Dales ir Daile (anglų k.), Dahlen, Dahlin ir Dalman (švedų k.), Thal, Thalman, Dahler ir Dallmann (vokiečių k.), Daal, Lorrie Daal, Van Dalen ir Daleman (olandų k.). ), Dahl ir Dall (danų kalba) ir tt Ši senovinė pavardė iš tikrųjų kilusi iš gyvenamosios vietos. Jis kilęs iš skandinaviško žodžio „dalr“, reiškiančio slėnį, ir apibūdina asmenį, gyvenusį tokioje vietoje. Vietoje Anglijoje, kur šis vardas pirmą kartą buvo įrašytas, gyveno ankstyvoji britų gentis, vadinama Dallingais, kurie taip pat gali būti pavardės šaltinis. „Dalr“ yra pirmasis elementas daugelyje anglų vietovardžių, tokių kaip Deal, Dalwood, Dalham ir Dawley. Tačiau paprastai sunku rasti tokius pavadinimus kaip Lonsdale arba Wensleydale, kai antrasis elementas yra „dale“. Intriguoja tai, kad pradinis pavardės įrašas yra bet kurioje Safolko grafystėje, vietovėje, vadinamoje Rytų Anglija, o konkreti žemė yra beveik plokščia ir be slėnių. Taigi, prieš tūkstantį metų galėjo būti alternatyvi prasmė! Pavadinimas pirmą kartą įrašytas Vokietijoje, Lutz up dem Tal buvo užregistruotas iš Fuseno miesto 1370 m.

Skandinaviškų įrašų randama gerokai vėliau. Paveldimos pavardės buvo veikiau išimtis, o ne taisyklė iki konkretaus XVIII a. Vardas buvo vienas iš pirmųjų iš naujųjų Amerikos kolonijų ir tikrai pirmasis su tokiais žmonėmis kaip ponas Thomas Dale’as (1560–1619), kuris 1609 m. buvo Virdžinijos maršalas ir 1611–1618 m. gubernatorius. Seras Thomas buvo už pirmines žemės dotacijas Anglijos karūnos naujakuriams. Pirmasis žinomas kitokios formos pavardės įrašas yra Rob de la Dale, datuojamas 1275 m., iš „Šimto ritinių“ Safolko grafystėje. Tai buvo karaliaus Edvardo 1 valdymo laikais, žinomo kaip „Paktukas škotuose“ (1272–1307). Bėgant amžiams vystėsi pavardės, dėl kurių dažnai susidaro stulbinantys originalios rašybos variantai.

Detali prasmė

 • Kilmė: Senoji anglų kalba
 • Greita prasmė: Mažasis slėnis
 • Raidžių skaičius: 4, tų 4 raidžių iš viso yra 13
 • Lytis: Berniukas
 • Vokiečių kalba: Patinas gyvena slėnyje
 • norvegų: Moteris A slėnis
 • Anglų: Vyras gyvena slėnyje. Pavardė
 • Anglų: Moteris gyvena slėnyje. Mažas slėnis. Pavardė

Teigiama, kad skaičiai yra mūsų vidinės asmenybės raktas. Kiekviena jūsų krikščioniško vardo raidė turi skaičiaus atitikmenį. Viskas gyvenime gali būti sumažinta iki skaičiaus, ir kiekvienas skaičius turi prasmę. Numerologijoje ši reikšmė paverčiama naudingu įrankiu, padedančiu suprasti mūsų vidines paslaptis. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, ką Dale reiškia dvasine prasme.

Tikrasis skaičius keturi yra organizatorius, statytojas, žmogus, į kurį bendruomenė kreipiasi ištikus krizei. Jūs gimėte šioje visatoje kaip planavimo, taisymo, konstravimo ir tam tikra prasme praktinės gyvenimo pusės genijus. Daiktų taisymas yra jūsų aistra. Šis skaičius žinomas kaip tiesos skaičius. Graikai skaičių keturi laikė visa ko šaknimi. Skaičius keturi sukuria ištikimą žmogų, kuris yra paklusnus. Esate be galo ištikimas. vadintis Dale reiškia, kad pamatysite, jog jūsų gera prigimtis turės įtakos daugeliui žmonių.

Keturi yra paslaptingas skaičius, nes yra keturi metų laikai; keturi vėjai; keturios kryptys, tokios kaip šiaurė, pietūs, rytai ir vakarai. Turime net keturis elementus (ugnį, vandenį, orą ir žemę. Tikriausiai esate sąžiningiausias, naudingiausias ir žemiškiausias žmogus savo bendruomenėje; visuomenės kertinis akmuo. Žinoma, jei esate vadinamas Deilu, būsite aukštas). vertinamas visuomenėje. Jei norėtum sunkiai dirbti, gali sulaukti didžiulės sėkmės, reputacijos ir populiarumo.Aišku, kiekvienas žmogus vardu Deilas nebus žinomas, bet tave gerai prisimins tave pažįstantys žmonės.

Keturi gali priimti žmonių įsakymus ir veikti atsidavę bei atkakliai, kol darbas bus atliktas. Tačiau dažnai Deilas yra verslininkas ir dalyvauja bendruomenėje. Esate labai nusiteikęs savo keliui ir pasiryžęs viską tvarkyti taip, kaip jums atrodo geriausia, todėl esate tikri, kad viskas bus pasirūpinta. Jūsų užsispyrimas siekti tikslo ir gebėjimas atlikti darbą kartais laikomi manija. Mėgstate dirbti visas paros valandas, kol jūsų užduotis bus atlikta! Esate puikus vadovas ir puikiai jaučiate, kaip greitai viską atlikti.

Esate puikus organizatorius ir patarėjas. Jūs geriausiai išnaudojate savo santykius su savo partneriu ir esate tas žmogus, kuris pasiduoda ginčams. Draugų yra daug, kai tik užsimezga draugystė, jos dažnai tęsiasi visą gyvenimą. Jūs tikriausiai esate patikimiausias žmogus, kurį visi žino. Jei atkaklumas ir ryžtas gali lengvai laimėti, jūs tikrai pasieksite geros sėkmės kasdieniame gyvenime. Paprastai jūs galite būti pašauktas rūpintis kitais žmonėmis; arba užbaigti darbą kas nors pradėjo. Tai gali atrodyti neteisinga ir greičiausiai taip nėra, bet tai bus žingsnis į jūsų sėkmę ir populiarumą. Tikrasis pesimistinis ketvertas gali būti dogmatiškas, taip pat perteklinis, siauras ir represinis. Be to, tikrasis neigiamas ketvertas pasižymi bloga nuotaika ir polinkiu į depresinę būseną. Stenkitės visada prisitaikyti ir nedarykite skubotų išvadų.

Per savo gyvenimą atrasite būdų, kaip patenkinti savo vidinius poreikius ir norus, susijusius su išraiška, išradingumu ir malonumu. Sportas lauke skatina norą palaikyti formą. Puikiai mokate valdyti verslą ar tiesiog užbaigti užduotį.

Gyvenime turimos galimybės yra gana plačios, lengvai susierzinate ir kartais tampate valdingi. Dėl to kartais gali kilti problemų. Tačiau gyvenime jums pasiseks, turėkite omenyje, kad senstant viskas gerės.

Žinoma, šios keturios dažnai pasirodys pernelyg jautrios. Ketvertas paprastai kovoja dėl neryžtingumo. Priimti sprendimus ir susitvarkyti kasdienį gyvenimą gali kilti problemų. Žalingas ketvertas gali būti gana pesimistiškas kitų ir darbo kontekste nustatytų užduočių atžvilgiu. Paprastai esate pernelyg jautrus, sąmoningas ir bijote išleisti pinigus. Savo idėjas užsidirbti mėgstate pasilikti sau. Dėl to jums gali kilti sunkumų prisidedant prie organizacijos ir galite jausti pasipiktinimą, nes linkę slėpti savo idėjas ir pastangas. Siekite darbo, kuriame naudojami jūsų talentai. Nebūkite pernelyg baikštūs ir net nereaguokite į žmonių klaidas. Mintis ir mandagumas ateina natūraliai pas jus asmeniškai ir būsite nepaprastai žavūs bei naudingi kitiems.

Jūsų nuomonė gali būti griežta kitų atžvilgiu, bet visada pagrįsta. Kadangi žmonės, kurių vardas Deilas, gimsta su dideliu intelektu, jie patys valdys savo likimą. Psichiniai dalykai, tokie kaip vaiduokliai, numerologija ir chiromantija, domina skaičius keturis. Yra noras kaupti žinias apie nežinomus dalykus. Turėsite daug pakilimų ir nuosmukių, dėl kurių jausitės tarsi ant sūpynės.

Stenkitės būti lankstūs ir nedaryti skubotų išvadų. Reikėtų vengti neproporcingų dalykų išpūsti. Tikėtina, kad daug galvosite ir bandysite ieškoti savo likimo. Gyvenimo viduryje viskas jūsų namuose pasikeis. Nors ir trokštate keistis ir gyventi tolygiau, šiuo metu galite jausti, kad vis dar yra šiek tiek netikrumo dėl jūsų ateities, ir tai natūralu. Jei vienu metu rūpinatės vienu dalyku. Kartais keturi skaičiai gali pasirodyti nejautrūs. Atminkite, kad viskas, ką darote ir sakote, turi įtakos aplinkiniams. Žinokite, kad žmonės gyvenime į jus žiūrės aukštyn ir gali naudoti jus kaip pavyzdį. Jums patinka vaizduotės kupinos pastangos, nesvarbu, ar jos būtų muzikinės, vaizduotės ar net sodininkystė ar ūkininkavimas. Jus gali patraukti politika ar karjera, pavyzdžiui, konsultantas. Galite būti sąmoningas ir šiek tiek neryžtingas. Išmokite gerbti savo asmeninę nuomonę ir įsitikinimus.

Teigiamos savybės

 • Meilė gamtai
 • Geri derybų įgūdžiai
 • Skatinanti
 • Geros santykių savybės

Neigiamos savybės

 • Per daug nerimauti
 • Temperamentingas
 • Nemėgsta būti toli nuo namų patogumų

Parašykite komentarą