Debesuota leopardo dvasinė prasmė ir aiškinimas

Debesuotasis leopardas yra kilęs iš lauko šeimos ir daugiausia randamas Pietų Azijoje ir Kinijoje.

Tai pažeidžiamos rūšys, nes laikui bėgant jų vis mažėja. Šiuo metu tik mažiau nei 10 000 subrendusių individų yra bendra populiacija visame pasaulyje. Kiekvienas beveik išnykęs gyvūnas turi unikalų mūsų glėbį. Šio gyvūno totemo pamoka ir magija geriausiai pritaikoma tada, kai žmogus tikrai turi galių.

Jie turi tamsiai pilką kailį, išbrauktą juodu ir tamsiai pilku dėmėtu raštu. Jų ausys juodos, o ant galvos ir išilgai pečių yra juodų dėmių, todėl galime pažvelgti į spalvas iš dvasinės perspektyvos. Juoda asocijuojasi su kažkuo paslėptu, o tamsiai pilka reiškia gilų mąstymą.

Jie yra labai reti egzemplioriai ir labai neįprasti daugelyje vietų. Dažniausiai jie sveria nuo 11,5 iki 12 kg, o tai skiriasi vyrams ir moterims. Jų iltiniai dantys yra labai ilgi ir skvarbūs.

Jie gyvena Tailande, Indokinijoje, Malaizijoje, pusiasalyje, Mianmare, Bangladeše, Nepale, Butane ir Indijoje.

Jie pradeda daugintis vidutiniškai nuo 26 mėnesių amžiaus. Jų patelės atsiveda nuo vieno iki penkių jauniklių po 93 dienų nėštumo laikotarpio. Jų jaunikliai gimsta akli ir pradeda matyti maždaug po dešimties dienų nuo gimimo, o po maždaug penkių savaičių tampa labai aktyvūs.

Debesuoti leopardai laikomi labai kilniais gyvūnų totemais. Taip yra dėl jų savybių, fizinių charakterio ir elgesio charakterių, kurie yra labai simboliški ir moko žmones daug išminties.

Debesuoto leopardo išmintis apima šiuos dalykus: nesugaunamas, gebėjimas slėpti šeimos paslaptis, efektyvus atsiskyrimo jėgos panaudojimas, grožio pavojaus suvokimas, geras plaukikas, profesionalus alpinistas.

Tie, kurių toteminis gyvūnas yra debesuotasis leopardas, paprastai sugeba saugoti savo šeimos paslaptis nuo kitų. Daugeliui žmonių šiame pasaulyje negalima patikėti paslapčių, tačiau tie, kurie turi užtemdytą leopardo galią, gerai saugo paslaptis. Jie niekam nieko nesako. Jie labai nori, kam ką nors papasakoti apie savo šeimas.

Jie taip pat gali veiksmingai panaudoti savo atsiskyrimo galią. Būdami vieni arba atsiskyrę, jie tuo naudojasi darydami ką nors svarbaus ir veiksmingo savo gyvenime, o ne slampinėdami ir nieko nedarydami. Jie supranta privatumo galią ir mėgsta daryti savo judesius privačius, kad netrukdytų kitiems.

Tie, kurie debesuotą leopardą laiko savo toteminiu gyvūnu, taip pat supranta grožio pavojų. Tie, kurie yra gražūs, traukia daugumą žmonių. Kai kurie iš šių žmonių gali tiesiog norėti panaudoti savo grožį savo naudai, bet galiausiai jiems kyla problemų, nes kai kurie nori jomis naudotis. Grožis taip pat turi keletą trūkumų, nes žmonės lengvai atpažins tai, kas gražu, net tada, kai nori likti privačiai ir rūpintis savo reikalais. Kai esate gražios išvaizdos ar charakterio, būkite tikri, kad pritrauksite nereikalingą dėmesį, kuris taip pat gali pakenkti.

Jie taip pat yra geri plaukikai. Plaukimas asocijuojasi su švara ir įvairove. Paprastai jie yra švarūs ir juda be daug kliūčių gyvenime. Turėtume mėgdžioti debesuoto leopardo gyvenimą, kad galėtume lengvai plaukti savo gyvenimo vandenyne.

Jie taip pat yra profesionalūs alpinistai. Jie gali taip greitai ir lengvai kopti į medžius, kalnus ar kalvas. Turėdami debesuoto leopardo galią, savo gyvenime turėtume užkopti į didesnes aukštumas.

Debesuotas leopardas pasirodo kaip dvasios vadovas, kai

  • Turite mokėti siurbti energiją.
  • Reikia mokėti saugoti paslaptis.
  • Jūs turite turėti savo asmeninį gyvenimą.
  • Gyvenime reikia įveikti kliūtis.
  • Turite gerai subalansuoti savo gyvenimą.

Skambinkite debesuotu leopardu dvasios vadovu, kai

  • Jūs turite būti nepagaunamas.
  • Jums reikia asmeninio gyvenimo.
  • Reikia saugoti paslaptis.
  • Turite pereiti į kitą savo gyvenimo lygį.
  • Turite suprasti grožio pavojų.

Parašykite komentarą