Demoniško apsėdimo iššaukimas Dvasinė prasmė ir aiškinimas

Invokaciją galima rasti daugelyje kultūrų ir religijų, įskaitant induizmą ir budizmą su jų mantromis, taip pat Egipto praktikas. Mirusiųjų knyga ir Orfinės giesmės.

Tai paprastas tikėjimas, kuriuo kas nors gali pasikviesti Dievą ar deivę, asmenį, dvasią, dievybę, demoną ar energiją, kad įeitų į savo asmeninį kūną. Tai skiriasi nuo sužadinimo ta prasme, kad kai šaukiamės, mes priimame į save dievybę ar dvasią, o kai iškviečiame, kviečiame juos išgirsti mūsų maldas ir troškimus ir būti šalia mūsų. Kultūrinis raštas (pats pirmasis žodžių sąrašas, kurį kada nors sukūrė žmogus) taip pat turėjo nuorodas į tokius dvasinius ryšius su aukštesnio šaltinio energija, kuri yra aplink mus, o tai rodo žmogaus poreikį tokiu būdu susijungti su dvasine energija net nuo ankstesnių dienų.

Kai kas kreipimąsi vadintų apsėdimo forma, ypač magijoje pagonybėje ir šamanizme. Kai pagonys per šventę ar per bet kokį ritualą šaukiasi dievo ar deivės ir jų šaukiasi, jie prašo, kad ta dievybė palaimintų juos jų fiziniame kūne, iškeldama savo atributus, kad pripildytų šaukiantįjį. . Invokacijos pirmiausia naudojamos aukštesnėms energijos formoms iššaukti ir dažniausiai atliekamos su tam tikra pagarba ir nuolankumu. Kai kalbama apie elementalų iškvietimą per Sargybos bokštus, kad sudarytume stebuklingą ratą, mes „iššaukiame“, o tai kitaip reiškia, kad „liepiame“ elementalams, kurie tariamai yra „žemesni“ už mus, prisijungti prie mūsų ir prisijungti prie mūsų. tam tikroje vietoje ir niekur kitur.

Demoniškas šauksmas yra beveik toks pat, kaip ir bet kuris kitas, tik užuot šaukęs aukštesnę dvasią, kuri, kaip žinoma, daro teigiamą darbą su mumis; būtų galima paimti į save demonus, užtikrinant faktinį fizinį to, kas, kaip žinoma, sukelia žalą ar nelaimę, vaizdavimą.

Aleisteris Crowley, žinomas dėl savo nuotykių demoniško apsėdimo ar šaukimosi metu, dažnai pats išskirdavo, kad šauktis reiškia pašaukti dvasią, o sužadinti reiškia ją iškviesti tau; apibūdindamas skirtumą tarp kažko paėmimo į savo kūną ir įsakymo jam atsistoti priešais save. Demoniško iššaukimo arba apsėdimo forma psichiatrija šią techniką vadina „būsena (potencialiai psichologine), kai normali individo asmenybė pakeičiama kita“. Kai iškviečiate demoną ar dvasią, jūsų nebėra. Jūs visiškai atidavėte savo galią kitai energijos jėgai. Jis buvo žinomas dėl savo eksperimentų su įvairiomis dievybėmis. Jis dažnai stumdavo magiją toli, kad išbandytų savo sugebėjimų ribas būdamas Žemėje. Daugybė istorijų pasakoja apie jo bendravimą dykumoje su skirtingomis dievybėmis ir skirtingų pasaulių būtybėmis.

Demoną galima iškviesti grupėje arba vienas, ir paprastai taip elgiamasi tam, kad demonai tam tikru būdu darytų tai, ką įsakysite per savo rankas. Psichologiškai demono apsėstais laikomi tie, kuriems diagnozuojami daugybiniai asmenybės sutrikimai ir panašiai. Daugelis religijų tiki, kad tie, kurie yra nedori ir dalyvauja demonų iškvietime iš esmės, pasiklysta savo kūne, nes Demonas niekada iki galo jų nepalieka, o tai galiausiai patvirtina tikėjimą šiais sutrikimais.

Įvairiose kultūrose yra įvairių turėjimo ar raginimų formų. Vienas iš intensyviausių religijos ištakų yra žinomas kaip Voudou, Haičio Voodoo forma, kurioje dramatiškai pabrėžiamas ekstazinis šokis, kai dalyvis techniškai joja ar net ant jo važiuoja tariamos dvasios, kurios buvo pašauktos, sukeldamos asmenį. turėjo daug jėgų ir galių. Apsėstas žmogus retai kada prisimena savo išgyvenimus dėl gnozės arba paslėptos išminties, kurią dažnai iškelia tokios antgamtinės būtybės. Kvietimas gerų dievybių eilučių, šaukiančių demonus, paprastai duoda labai skirtingus rezultatus. Kai kreipiamės į teigiamą dievybę, gerbiame jų buvimą, žinome, kad jie padės mums magijos ir mokymosi kelyje, ir tikimės, kad jie išliks mumyse ir toliau padės mums ateityje dirbti. Tuo tarpu su demonu, kai suteikiate jiems šeimininką, dažniausiai jie nenori išeiti. Jų prigimtis yra likti ir kelti rūpesčių.

Buvo pranešta apie fizinių negalavimų ar problemų sustabdymą, kai jis buvo demono apsėdimo įtakoje dėl iškvietimo. Kai kuriems į akis gali pasipilti smėlio, bet jie vis tiek mato, o kitam gali būti perpjautas skrandis stiklu, bet nekraujuoja. Būdami šių dvasinių energijų įtakoje, mes esame visiškai apsaugoti energijos, kuriai atidavėme savo kūną, todėl yra tokių, kurie būdami transo būsenoje gali net vaikščioti per karštas anglis ir panašiai.

Kai bandoma iškviesti pagrindinį tikslą valdyti tam tikras dvasias arba derėtis su jomis, patys kreipimaisi bus tam tikros giesmės forma, kuri demoniško kreipimosi metu dažnai iššauks demono vardą, kad atkreiptų jų dėmesį. Kartais tiems pernelyg įkyriems demoniškiems subjektams įžeidimai yra vienintelis būdas atkreipti jų dėmesį. Nerekomenduojama įžeisti demono, jei esate pradedantysis. Reikia daug praktikos, kad taptum pakankamai įgudusiu ir stipriu, kad iš esmės „kalbėtum“ šių subjektų kalba. Netgi tie, kurie turi ilgametę patirtį, nėra visiškai pasirengę nepaklusnioms energijoms, kylančioms iš demoniško apsėdimo.

Norėdami iškviesti demoną į savo kūną, pirmiausia turite skirti šiek tiek laiko ištirti, kokio tipo demoną norite iškviesti. Tada turėsite skirti šiek tiek laiko savo fokusavimo gebėjimams stiprinti, kad išmoktumėte atverti trečiosios akies čakrą medituodami. Tai darydami galėsite „pamatyti“ dievybę, kurią pasirinksite iškviesti, taip pat leisite joms jus patirti.

Yra manančių, kad demonai iš prigimties nėra blogi, tai turėsite nustatyti patys. Jei ketinate daryti žalą, tuomet pastebėsite, kad pritraukiate būtybes, kurios rezonuoja su jūsų tikslais.

Parašykite komentarą