Didelės vandeningos akys (taip pat žr. Didelės, vandeningos ir APVALIOS akys) Reikšmė | Išmokite skaityti kinų veidą

Žmonės su didelėmis ašarojančiomis akimis atrodys, kad jie verkia gana dažnai.

Šis akių tipas yra kitų akių derinys. Taip pat galbūt norėsite pažvelgti į labai dideles arba dideles akis (atsižvelgiant į tai, kokios didelės žmogaus akys) arba persikų žiedų akis (jei jos atrodo drėgnos). Akys atrodys blizgančios ir dažnai įgaus baseinų išvaizdą. Tokio tipo akys apibūdinamos kaip akys, į kurias galite „įkristi“.

Žmonės didelėmis ašarojančiomis akimis dažnai yra labai jautrios ir kūrybingos sielos. Jie turi malonią kantrybę, nebent jie būtų patyrę kokią nors traumą. Pavyzdžiui, idealioje vaikystėje (kurią sunku rasti) jie užaugs sveikais ir ekstravertiškais kūrybingais tipažais.

Tačiau į paprasčiausias nelaimes vaikystėje jie dažnai reaguos gana emocingai ir jaus jos padarinius visą gyvenimą. Tai gali reikšti, kad jie yra atvirai jautrūs problemoms, pavyzdžiui, skyryboms, mylimo žmogaus praradimui vaikystėje arba prievartai.

Šie veiksmai vaikystėje dar labiau paveiks tokio tipo asmenį, todėl suaugęs paprastai gerai prisitaikęs žmogus ras būdą pasislėpti nuo intensyvių jausmų ir greičiausiai išsimaudys kitoje veikloje, kuri dažnai yra būdas užblokuoti skausmą. . Radę sveikų išsigelbėjimų, tokių kaip poezijos rašymas ar piešimas (veikla, į kurią jie bus natūraliai linkę), jie dažnai patirs didybės jausmą ir tai padės jiems susidoroti.

Tokie žmonės taip pat yra linkę į nesveiką veiklą, todėl vaikystėje jiems reikia atidžiai vadovautis.

Suaugę žmonės, kurių akys ašaroja, suvoks, kad pasaulio spaudimas bus šiek tiek atšiaurus ir norės padėti kitiems. Dirbdami jie jaučia pasitenkinimą būdami sprendimu, o ne problemos priežastimi. Jie sugeba paskatinti kitus savo reikalais, taip pat paprastai yra geri oratoriai ir gali lengvai perteikti savo jausmus.

Jie kalba paprastai, bet turi supratimo jausmą, į kurį žmonės reaguoja – ar tai būtų jų tikroji aistra savo reikalui, ar supaprastinta prigimtis, kuri nesukuria sudėtingo sprendimo.

Paprastai žmonės su tokio tipo akimis yra patrauklūs, bet taip pat yra linkę į sveikatos problemas, susijusias su silpnumu, kvėpavimo sutrikimais ar panašiais dalykais. Jie turi imtis aktyvaus požiūrio, kad leistų sau laiko pabūti ir savarankiškai. Jie gali būti lengvai priblokšti ir linkę į depresiją.

Santykiuose ir darbe jie yra lengvai bendraujantys asmenys, tačiau šiek tiek veržlūs. Jie linkę laikyti galvą debesyse ir turi būti sugrąžinti į pokalbius.

Nors jie gali kalbėti tiesiogiai, būdami nesusižadėję, jie tarsi atpalaiduoja visus kitus, o tai gali sukelti priešiškumą, nes kartais tai suvokiama kaip kitų aplinkinių ignoravimas. Jei jie nori tęsti savo užduotį, jie gali būti naudingas komandos papildymas, ypač jei jie siūlo kūrybiškus sprendimus arba leidžia galvoti ne tik apie realius ir taikomus problemų sprendimus.

Parašykite komentarą