Drebėjimas sapne Sapnų žodynas: interpretuokite dabar!

Virpėjimas yra tada, kai jūsų kūnas atlieka nedidelį greitą judesį, panašų į drebulį ar drebėjimą.

Paprastai žmonių balsus galima apibūdinti kaip virpantį, tačiau prasmė taip pat perduodama tokioms situacijoms, kaip šaltis, stresas ar traukuliai.

Sapnuoti, kad drebate, labai glaudžiai susijęs su miego paralyžiumi – vienu baisiausių įvykių, kuriuos žmogus išgyvens miegodamas.

Šiame sapne galėjote būti

  • Drebėdamas pats.
  • Stebėti, kaip kažkas virpa.
  • Labai šalta.
  • Jaučiuosi piktas.
  • Kenčia nuo ligos.
  • Stebėdamas, kaip virpa ranka.
  • Kenčia nuo miego paralyžiaus.

Teigiami pokyčiai laukia, jei

  • Jūs suprantate prasmę, kodėl drebėjote.
  • Jūs suprantate, kodėl žmonės kenčia nuo miego paralyžiaus.

Miego paralyžius yra baisus išbandymas, jis gali trukti kelias minutes ir dažnai žmonės mano, kad netrukus mirs. Tai gali nutraukti jūsų kvėpavimą ir priversti jus pamatyti nerimą keliančius vaizdus savo sapnų pasaulyje. Kai žmonės kenčia nuo miego paralyžiaus, jie iš tikrųjų yra pusiau pabudę, tarp REM ir visiško susijaudinimo.

Priežastis, kodėl žmonės kenčia nuo miego paralyžiaus, yra ta, kad jų protas per greitai pabunda kūnui, o tai reiškia, kad jų akys vis dar greitai juda (dėl to atsiranda sapnų), tačiau jų protas pabudo. Kitas dalykas, dėl kurio ši patirtis yra tokia bauginanti, yra tai, kad jūsų kūnas taip pat susigriebs ir neleis jums judėti, o kai kuriais atvejais gali nutraukti ir jūsų kvėpavimą. Priežastis, kodėl jūsų kūnas tai daro, yra todėl, kad realiame gyvenime nevykdysite savo sapnų ir nepakenktumėte sau ar kitiems.

Miego paralyžiaus metu dažnai matote save drebantį, sergantį, nerimaujantį, tirpstantį ar mirštantį, todėl ši patirtis gali jus stipriai paveikti ir jos nereikėtų pamiršti, kai galiausiai pabundate. Jei taip nutiko jums, nesijaudinkite, tai nėra rimta ir jūs nemirštate.

Jei nesate kenčia nuo miego paralyžiaus, bet sapne matote save virpantį, tai reiškia didžiausią jūsų nerimą realiame gyvenime. Gali būti, kad kuriai nors sričiai reikia suteikti pirmenybę, kol ji nesugrius. Paprastai žmonės dreba, kai yra labai pikti, nusiminę ar patiria stresą. Jums leidžiama jausti šias emocijas, tačiau sapnas rodo, kad jos šiuo metu jus užvaldo, ir jūs turite rasti tam tikrą kontrolę, kad galėtumėte tęsti racionalų mąstymą.

Drebėjimas sapne taip pat gali reikšti, kad jus kankina liga. Dažnai, jei žmonės serga gripu arba per jų kūną prasiskverbia kitas virusas, drebulys ar nuovargis yra dažnas šalutinis poveikis. Tai gali būti jūsų smegenų būdas bandyti jus įspėti, kad netrukus susirgsite liga.

Panašiai, jei sapnavote kitą žmogų, kuris virpa, tai gali reikšti, kad jūsų pasąmonė pastebėjo neįprastą to žmogaus elgesį ir dabar vėl įspėja, kad jį gali užklupti liga.

Jausmai, su kuriais galėjote susidurti sapnuodami virpėjimą

Laimė. Džiaugsmas. Laisvė. Priespauda. Liūdesys. Sunkumas. Pergalė. Komfortas. Liūdesys.

Parašykite komentarą