Dvasinės pirtys Dvasinė prasmė ir aiškinimas

Vanduo šimtmečius plauna ir valo civilizacijas. Dvasinės pirtys yra orientuotos į dvasinių kliūčių pašalinimą.

Valomasis poveikis yra šventas. Skirtingos kultūros ir religijos turi skirtingus dvasinės vonios apibrėžimus. Net senovės Romos ir Egipto laikais buvo manoma, kad vonios turi valomąjį poveikį. Magijoje dvasinė pirtis dažniausiai yra ritualo dalis, žyminti jo pradžią arba pabaigą. Hudū dvasinis maudymasis išmeta neigiamą energiją ir pritraukia teigiamus dalykus į gyvenimą. Senovės animistai tiki idėja, kad siela ir jos ryšys su žmogaus fiziniu „aš“ gali būti pasiektas per dvasinę vonią. Jie praktikavo aukas, ritualus, aukas ir maudynes, kurios suteikė jiems protėvių palaiminimą. Maudynės šventame vandenyje išvalo ir atgaivina sielą, suteikia jai mistinės energijos. Vėliau jos praktiką pritaikė kitos kultūros ir religijos, pridėdamos savų modifikacijų, kad atitiktų jų įsitikinimus. „Hoodoo“ praktikoje daugiausia yra trijų tipų dvasinės vonios. Šitie yra:

Mineralinės vonios – sudėtyje yra tokių ingredientų kaip jūros druska, skalbinių mėlynė, salietra ir kiti panašūs druskos kristalai. Mineralinėje vonioje gali būti vienas arba jų derinys.

Žolelių vonios – daugiausia apima žoleles, šaknis arba žievę. Minėti ingredientai užpilami verdančiu vandeniu, kad išryškėtų ekstraktas ir aromatas.

Mineralinės-žolės kombinuotos vonios – mineralinių ir augalinių komponentų derinys vartotojams suteikia patrauklesnę ir atpalaiduojančią patirtį. Priklausomai nuo paskirties, reikia maišyti skirtingus vaistažolių, mineralų ir aliejų derinius.

Yra keletas dvasinės pirties tikslų. Ir priklausomai nuo tikslo, maksimaliam jo efektui pasiekti gali būti naudojamos įvairios formulės. Vienas iš jų yra išvalyti dvasią ir atgaivinti jos energiją, atokiau nuo neigiamų. Kitas dalykas yra pritraukti meilę, sėkmę ar sėkmę. Kai kurie iš jų yra suteikti gaires ir atverti žmogui naujas galimybes. Ingredientai yra lengvai prieinami specializuotose parduotuvėse. Taip pat yra buteliuose išpilstytų gelių ir muilų, kuriuose yra tikrų žolelių ekstraktų ir esminių kristalų ar mineralų.

Dvasinės vonios ruošimas

Skirtingiems tikslams reikalingi specialūs mineralų ir žolelių deriniai. Tačiau apskritai yra žingsnių, kaip tinkamai atlikti dvasinę pirtį.

  • Nusiplaukite kūną įprastu vonios muilu, šampūnu ar dušo želė. Atsikratykite fizinio purvo, kurį sukaupėte kasdienėje veikloje. Dvasinės vonios yra skirtos dvasiai, o ne fizinei žmogaus formai išvalyti.
  • Priklausomai nuo vonios priežasties, kiekvienam iš jų pateikiamos specialios instrukcijos. Dalį vandens reikės pilti ant kūno, o kai kurioms dvasinėms vonioms reikia visiškai panirti į vonią.
  • Maudantis vonioje taip pat reikia atsižvelgti į įvairius fizinius judesius. Norint pasisemti teigiamos energijos, vandenyje reikia judėti aukštyn. Norint išsklaidyti neigiamą energiją, reikia atlikti smūgius žemyn.
  • Kiek kartų reikia maudytis, priklauso nuo vonios paskirties. Norint užbaigti ritualą, kai kurias vonias reikia atlikti tik vieną kartą, o kai kurias – 3, 7, 9 ar net 13 dienų iš eilės. Paprastai reikia nelyginio pakartojimų skaičiaus.
  • Prieš ritualą gerai sugiedoti mantrą ar maldą. Jei tikslas yra pritraukti teigiamų dalykų į savo gyvenimą, labai rekomenduojama 23-ioji Dovydo psalmė. Sukalbėkite maldą už kiekvieną atliktą maudymosi smūgį.

Galiausiai leiskite sau išdžiūti ore. Nenaudokite rankšluosčio, kad nusausintumėte. Tai padarę pašalinsite visus dvasinės vonios padarinius. Po to dėvėkite švarius drabužius.

Atminkite, kad gali prireikti papildomų veiksmų ir reikalingų ingredientų. Darykite taip, kaip nurodyta burte, ir patys patirkite dvasinę vonią.

Parašykite komentarą