Džinnų dvasinė prasmė ir aiškinimas

Per visą istoriją žmogus visada traukė antgamtines galias.

Pasaulio, kuris yra lygiagretus žemei, egzistavimas yra tai, kas sužavėjo žmones; kitas pasaulis yra vadinamas dvasiniu pasauliu, kiekvienas tradicijų rinkinys turi savo sampratą apie jį. Kai kurios tradicijos mano, kad dvasios yra išėjusių žmonių sielos ar vaiduokliai. Kiti mano, kad dvasios yra jėgos, kurios gali būti geros arba blogos, kai abi kovoja viena prieš kitą, kad įgytų įtaką žmonijai. Aukščiau pateikti paaiškinimai pagrįsti liaudies pasakomis ir fantazija.

Jinn egzistavimas

Manoma, kad džiniai yra būtybės, sukurtos laisva valia ir gyvenančios žemėje pasaulyje, kuris yra lygiagretus žmonėms. Jinn yra iš arabų kalbos žodžio Janna, o tai reiškia nuslėpti arba paslėpti. Nors jie fiziškai nematomi žmogui, jie egzistuoja. Kadangi jie yra nematomi, kai kurie žmonės suabejojo ​​jų buvimu. Tačiau jų poveikis pasauliui, kad žmogaus gyvybė yra pakankamai įrodymas, kad jie egzistuoja. Manoma, kad džinai buvo sukurti anksčiau nei buvo sukurti žmonės. Musulmonams džinai yra tikri, Dievo sukurti kaip laisva valia, pagaminti iš bedūmės ugnies. Manoma, kad Mahometas buvo pasiųstas kaip pranašas žmonėms ir džinams.

Kokie yra džinai?

Manoma, kad jos yra dvasios Afrikos ir Artimųjų Rytų kultūrose. Manoma, kad jis įgauna gyvūno ar žmogaus pavidalą ir gali būti kiekviename negyvame daikte, net ugnyje ir ore. Teigiama, kad Jinni turi magiškų galių ir yra mėgstamiausios islamo literatūros figūros. Manoma, kad jie kartais bando perimti Mende žmonių gyvenimo dvasią Siera Leonėje, Afrikoje. Mende žmonės paprastai kovoja su tuo, naudodami magiją

Senovės romėnų kultūroje žodis genii buvo vartojamas apibūdinti dvasią, kuri saugojo visus ir buvo atsakinga už visus žmogaus veiksmus ir jo charakterio formavimą. Manoma, kad jie yra gimimo metu, todėl jie buvo pradėti laikyti dideliu įgimtu gebėjimu. Romėnai taip pat tikėjo, kad egzistuoja piktoji dvasia Junona, kuri kovojo su gerosios dvasios genijais, siekdama valdyti žmogaus likimą. Vėlesnėje romėnų mitologijoje buvo manoma, kad genijai buvo atsakingi už bendruomenės ar namų apsaugą.

Knygose apie burtininkystę džinai skirstomi į keturias kategorijas pagal keturis elementus; ugnis, žemė, vanduo ir oras. Keturiose rasėse jie susideda iš septynių genčių, kurių kiekviena turi karalių, kiekvienas valdo savo gentį, o karalių valdo angelas. Angelo vardas paprastai yra kankinamas džinų karaliui ir jo konkrečiai genčiai, kaip ir Jėzaus vardas yra demonams per egzorcizmą. Nors manoma, kad džinai yra laisvos valios, jiems gali būti liepta daryti gera ar bloga, o tai išskiria juos nuo demonų, kurie gali daryti tik blogus veiksmus.

Tikimės, kad jums patiko šis straipsnis. Prašome paremti mus spausdami like Facebook. Iš anksto dėkoju.

Parašykite komentarą