Echidnos dvasinė prasmė ir aiškinimas

Echidnos totemas moko, kad svarbu sekti širdžiai artimus dalykus: namus, artimuosius, kaimynus ir stengtis, kad gyvenimas būtų sėkmingas ir ramus.

Jo polinkis yra draugiškas ir rūpestingas, jis niekada nėra tikrasis problemų kurstytojas. Jūsų mokymas per echidną turėtų išlaikyti tvirtą tikėjimą ir pasitikėjimą savimi. Echidna labai panaši į plekšnę. Taip pat atrodo kaip ežiukas. Vaikų negimdo, greičiau deda kiaušinėlius. Jie yra antžeminiai gyventojai, tačiau prireikus gali plaukti. Ar žinojote, kad echidna yra seniausias gyvas žinduolis? Šiuo metu egzistuoja trys monotremos: trumpasnapė echidna ir ilgasnapė echidna ir galiausiai plekšnė. Visi jie patenka po echidnos skėčiu, jie gamina pieną savo jaunikliams maitinti. Jie dažniausiai randami Australijoje ir dvasiškai yra susiję su tuo, kaip mes atsipalaiduojame gyvenime. Jie susiję su tuo, kokie „unikalūs“ esame gyvenime, ir skatina laimę bei kūrybiškumą gyvenime.

Taigi, koks yra enchidnos mokymas? Mano nuomone, šie gyvūnai įrodo, kad atvirumas, kasdien atrasti naujus stebuklus yra teigiamas asmenybės bruožas. Echidna siūlo vaikišką požiūrį į gyvenimo dalykus. Jų draugiškumas ir sąmoningumas gali lengvai atverti kitų žmonių širdis. Jei šį žinduolį užpuls dar vienas žmogus (kas retai kada atsitinka), spygliai tikrai apsaugos echidną. Echidna yra mažas ir apkūnus padaras su spygliais ant kūno. Šie spygliai yra smailūs kaip ašmenys, o echidna gali juos iškelti, kai pajunta pavojų.

Kai kuriose Afrikos dalyse žmonės medžioja juos norėdami valgyti. Jie yra žemės gyventojai ir gyvena vėsiose, sausose vietose. Į kastuvą panašios letenėlės padeda jiems kasti namus ir ieškoti maisto. Jie kasa žemę, kad surastų skruzdėles ir termitus ir juos suvalgytų. Kad padėtų kasti ir surasti šiuos požeminius vabzdžius, jie turi snukį, kuris generuoja elektros signalus ir nustato vabzdžių vietą po žeme. Jie taip pat turi puikų uoslę, bet kenčia nuo silpnos regos.

Skirdami tik šiek tiek laiko iš savo įtempto gyvenimo, daug lengviau ir aiškiau pamatysime prieš akis besiformuojantį savo gyvenimo vaizdą. Ir jei išardysime echidnos totemą, skirtą sutelkti dėmesį į smulkmenas, o savo gyvenimą vaikščiosime tik apie vieną dalyką, tada viskas, ką padarysime, yra sugriauti savo vidinę ramybę ir proto nelaimę.

Echidnos totemas yra vaikas vaistų rate. Jos patarimas yra nustoti sutelkti dėmesį tik į vieną problemą. Kita pamoka, kurią reikia išmokti iš echidnos gyvūno totemo, yra tai, kaip rasti subalansuotą mitybą valgant sveikiau. Tai gali būti dar vienas būdas atskleisti savo vidų. Kaip ir echidna, kuri kasdama nagus stengiasi rasti maisto, išlaikydama pakankamai energijos atsargų balansą, kad galėtų apsiginti nuo puolančio plėšrūno. Jei visa echidnos energija išeikvojama skruzdėlių ar termitų kasimui iš žemės, tada iškilus pavojui jai bus sunku apsaugoti savo stuburus nuo priešo. Lygiai taip pat pusiausvyrą gyvenime išmoko echidnos totemas gyventi taikų gyvenimą.

Echidna rodo kaip dvasios vadovas, kai

  • Mes susiduriame su sunkiais iššūkiais.
  • Turime kompetentingiau naudoti savo energiją.
  • Turime atskleisti savo tikrąjį save.
  • Turime gintis neprarasdami pozicijų.
  • Jis nori mus išmokyti, kad sėkmė neatsiranda per vieną dieną.

Kreipkitės į Echidną kaip dvasios vadovą, kai

  • Norime, kad problema būtų išspręsta.
  • Turime paskirstyti savo energiją tinkamiems dalykams.
  • Parodyti savo vidų.
  • Turėdamas malonę spaudžiant.
  • Sunkiai sieki geresnės ateities.

Parašykite komentarą