Esbat dvasinė prasmė ir aiškinimas

Pagoniškos ir Wiccan šventės, kurios laikomos atostogomis arba praktikų susibūrimais, pavyzdžiui, jaunaties ir pilnaties ritualai.

Esbatai yra įprasti ritualai, pagrįsti šiomis dienomis, nors pats ritualas kartais gali būti pakeistas diena ar dviem, atsižvelgiant į grupės ar susitarimo patogumą. Pilnaties ritualai šiandien yra bene dažniausiai švenčiami tarp vikų dėl jų energijos, kurią geriausia atlikti su keliais žmonėmis. Pilnatis – Mėnulio fazė, kai jis pilnai nušvito.

Geriausias laikas burtams, apimantiems psichines galias, ryšių su deive kūrimui, įrankių kūrimui ar valymui, dalykų judėjimui ir apskritai magijai. Per šį laiką reikia būrio grupės narių, tačiau tai nėra būtina. Jaunatis – laikas, kai atrodo, kad mėnulio nėra arba mėnulis yra tamsus. Šiuo metu praktikuojama magija iš esmės yra tremtis, šaukimasis negatyvumu (jei taip praktikuojatės), šauksmas, gynybinis darbas, globotiniai ir apsauga.

Esbato tradicijos

Esbatas yra terminas, kilęs iš seno prancūziško žodžio, reiškiančio linksmintis ir linksmintis. Tai ritualas, kuris paprastai atliekamas pilnaties naktį, šiek tiek skiriant pilnatį ir esbatą. Paprasčiau tariant, Esbatas yra Wiccan susirinkimas, kurį kiekvieną mėnesį rengia okultiniai tikintieji – kai matosi pilnatis / arba pilnatis. Tai gydymo magijos metas ir vykdomos įšventinimo ceremonijos, o tai yra priešinga šabo švenčių minėjimui.

Kaip Esbatas švenčiamas kaip ritualas?

Pagoniai kasmet švenčia aštuonis šabus, be to, Esbatą jie švenčia dažniau, kai yra pilnatis.

Tai šventė, kurioje magija atliekama siekiant pagerbti Esbato tradicijos dievus ir deives. Dauguma grupių ir būrelių susitinka kartą per mėnesį, kur bendrauja su dievais, kiekviena pagal savo tradicijas.

Kai kurios grupės vykdo Esbato su alu ir pyragu ceremoniją.

Kaip tai daroma?

Priklausomai nuo tradicijos, Esbatas įvairiose tradicijose atliekamas skirtingai. Jei jūsų tradicija reikalauja mesti ratą, turėsite tai padaryti per Esbato šventes. Jei neturite laiko mesti apskritimo, pabandykite sutepti ir ištepti, kad išvalytumėte sritį. Tai tada paverčia vietą šventa.

Naudoti įrankiai?

Altoriui naudojant mėnulio žvakę, kuri tradiciškai yra balta bekvapė, ir dubenį su vandeniu, tai padės apsivalyti.

Žvakė gali būti papuošta užrašais naudojant karštą peilį. Tada altorius yra papuoštas mėnulio simboliais, kurie apima: sidabro juostelės, veidrodžiai ir balti kristalai. Tada jūsų kelio dievybių vardai užkeikimo metu pakeičiami taip, kaip norite.

Užkeikimo akte

  • Plačiai ištiestas rankas ir sukdamasis į altorių pakreipkite galvą taip, kad ji būtų nukreipta į dangų, kad pagerbtumėte pilnatį.
  • Tada jūs turite pasakyti keletą žodžių mėnulio garbei, išaukštindami mėnulio deivę kaip nakties karalienę.
  • Tada jūs nurodote, kaip mėnulis saugo moterų paslaptis ir yra įskaitomas kaip potvynių ir atoslūgių šeimininkas; Pripažinkite nuolat besikeičiančią mėnulio prigimtį, tačiau jis išlieka pastovus ir prašo, kad jis jiems vadovautų savo išmintimi, žiniomis, ir mėnulis bus laikomas prie širdies.

Šventė yra sudėtinga ir jei nesate okultiniame rate, to niekaip nesuprasite. Pakartoję tai, kas išdėstyta pirmiau, ir apmąstę daugybę gyvenime turimų dovanų, jie laiko vandens dubenį danguje ir kartoja dar vieną užkeikimą. Po to jie skirs akimirką apmąstymui apie gyvenimo dalykus, kurie keičiasi per paskutinį mėnulio ciklą, tada apmąstys visus dalykus, už kuriuos yra dėkingi.

Pasidalykite šiuo straipsniu su visais, kurie nori sužinoti apie Esbato šventes.

Parašykite komentarą