Eterinio aliejaus dvasinė prasmė ir aiškinimas

Augalinis aliejus, išgaunamas labai sudėtingu procesu, kurio metu paprastai gaunama labai mažai produkto, todėl brangu nusipirkti tikrų eterinių aliejų. Klaidinga manyti, kad jie iš tikrųjų yra riebūs, nes jie retai būna riebūs. Tai dažnai reikalaujama ritualuose.

Kokius eterinius aliejus naudoja okultizmas?

Eterinius aliejus jau keletą metų naudoja pagonys ir okultistai dėl savo sveikatai naudingų savybių. Nors šiais laikais yra įvairių būdų, kaip išgauti eterinius aliejus, kurie paprastai vadinami lakiaisiais aliejais, senovės žmonės tūkstančius metų naudojo aromatinius aliejus kaip gydymą. Kiti žmonės naudoja aromatinius aliejus ritualiniais ir medicininiais tikslais.

Priežastis, kodėl pastaraisiais metais eterinių aliejų naudojimas ritualinėms reikmėms iškilo dėmesio centre, yra ta, kad senais laikais nebuvo jokio skirtumo tarp antgamtinio ir natūralaus, kaip tai daroma dabar.

Tiesą sakant, žodis „vaistinė“ yra kilęs iš graikų kalbos žodžio, reiškiančio užkeikimą arba kerėjimą. Gėrimų ar vaistų gaminimas buvo laikomas dvasine praktika.

Apskritai, aliejuje nėra nieko blogo ar gero. Tai labai natūralu, o problema kyla tada, kai vyrai bando tai panaudoti keistais būdais.

Eterinių aliejų naudojimas šiuolaikinėje okultistų praktikoje

Šiuolaikiniai okultistai naudoja eterinius aliejus ir kalba apie juos kaip turinčius ypatingų ar šventų energijų ar magiškų savybių. Kai kurie Wiccans naudoja aliejus burtų, patepdami šventus daiktus, kviesdami dvasias ar pranašaudami. Kai kurie aliejai netgi tiesiogiai susieti su astrologiniais ženklais.

Kultinių eterinių aliejų receptų pavyzdžiai

Baltosios angelikos eteriniai aliejai yra pagaminti iš miros, bergamočių, sandalmedžio, pelargonijų ir raudonmedžio derinio, kurie skatina saugumo ir apsaugos jausmą. Jame dera kelių rūšių aliejai, kurie senovėje buvo naudojami, kad kūnas įgautų saldų kvapą ir suteiktų ištvermės bei jėgos pojūtį. Jį naudoja daugelis kultūrininkų, kad apsisaugotų nuo neigiamų energijų.

Dalis, vadinama „žeme“, yra rožių, miros, vetiverijų ir pačiulių aliejų derinys. Tai yra derinys, kuris, kaip manoma, suteikia vartotojui apsaugą ir gerovę.

Vandens dalis yra miros, bergamotės, jazminų derinys, kuris, kultistų nuomone, suteikia jausmingumo, psichinių gebėjimų ir padidina fizines emocijas.

Eteriniai aliejai, vadinami gausa, yra sukurti tam, kad sukurtų jus supančio harmoninio magnetinio energijos lauko dažnį. Yra sukurtas aukštesnio dažnio traukos dėsnis, nurodantis dalykus, kurie mus traukia. Gausos aliejus suteikia jums papildomų turtų.

Skaitant tai, kas išdėstyta aukščiau, nėra skirtumo tarp to, ką darė senovės raganos, ir kam naudojami eteriniai aliejai.

Kol krikščionys pradėjo naudoti aliejus, juos jau naudojo raganos ir pagonys, o okultistai naudojo juos savo galioms sustiprinti.

Eterinių aliejų galių paslaptis slypi ne dėl aliejaus, o apie energiją, kurią suteikiate aliejui.

Augalinis aliejus, išgaunamas labai sudėtingu procesu, kurio metu paprastai gaunama labai mažai produkto, todėl brangu nusipirkti tikrų eterinių aliejų. Klaidinga manyti, kad jie iš tikrųjų yra riebūs, nes jie retai būna riebūs.

Tai dažnai reikalaujama ritualuose.

Populiariausi naudojami eteriniai aliejai ir jų paskirtis:

 • Andželika: Įžemina energiją taip, kad žmogus būtų atviras vizijoms ir žinutėms iš aukštesniojo Aš.
 • Bazilikas: Stimuliuoja protą, palengvina sprendimų priėmimą ir mažina niūrumą.
 • Bergamotė: Atveria sielvarto uždarytas širdis priimti ir teikti džiaugsmą. Padeda širdims jau atsiverti tiesioginiam gydymui kitiems. Naudojamas su klestėjimo vizualizacijomis.
 • Kedras: Praranda psichines kliūtis, kad sustiprintų mūsų ryšį su dvasia. Puikiai tinka giliam atsipalaidavimui, meditacijai ir psichiniam darbui.
 • Ramunėlės: Ramina ir ramina, stipriai veikia pyktį ir per didelį jautrumą. Padeda meiliai bendrauti.
 • Cinamonas: Padeda mums susisiekti su mūsų psichinėmis jėgomis, naudojama vizualizacijai sukurti gerovę.
 • Kiparisas: Padeda pereiti, ypač kai reikia priimti sprendimus, suteikia paguodos ir stiprybės netekties, įskaitant mirtį, akivaizdoje. Eukaliptas: Psichinis neigiamų energijų, ypač ginčų ir muštynių, valiklis. Pankolis: padeda apsisaugoti nuo psichinių priepuolių ir suteikia drąsos.
 • Smilkalai: Istoriškai apeiginis aliejus, naudojamas gilinti kvėpavimą ir pakelti sąmonę; padeda suvokti, kad tikrovė yra daugiamatė; taip pat padeda nutraukti nepageidaujamus ryšius su praeitimi. Jazminai: romantikos aliejus, laikomas stipriu afrodiziaku. Padeda susilieti fizine ir dvasine meile.
 • Kadagio uogos: Išvalo neigiamą psichinę energiją, įskaitant savo nešvarumo jausmą. Levandos: ramina, subalansuoja, padeda integruoti dvasingumą į kasdienį gyvenimą. Gali padėti užmigti. Citrinžolė: skatina psichinį sąmoningumą.
 • Miros: Įžemina dvasinę energiją, padeda medituoti, padeda įveikti emocinius ir dvasinius blokavimus.
 • Pačiuliai: Įžeminimo alyva, jungianti mūsų fizinį aš; afrodiziakas.
 • Pipirmėtė: Psichikos stimuliatorius; subalansuoja ir per daug išpūstą, ir neišsivysčiusį ego.
 • Rožė: Atveria širdį, palengvina kūrybiškumą, padeda į seksualinius santykius įnešti dvasinio turinio.
 • Rozmarinas: Psichikos gynėjas; stimuliatorius, skatinantis protinį aiškumą.
 • Rosewood: Ramina, nesukeldamas mieguistumo; puikiai tinka meditacijai. Sandalmedis: ramina sąmoningą protą, kad būtų galima pasiekti meditacinę būseną; padeda išlaisvinti protą nuo praeities.
 • Pasidalykite šiuo straipsniu su kitais vartotojais, kad jie sužinotų apie eterinius aliejus, susijusius su okultizmu.

Parašykite komentarą