Eucharijos lelijos gėlės prasmės žodynas

Eucharis lelija yra labai gražus žiedas.

Jo išvaizda labai susijusi su jo siejimu su mergvakario žavesiu. Kuo moteris patraukli? Tai jos išvaizda, jos nekaltumas ir jos tyrumas. Kiekviena savybė yra įkūnyta eucharijos lelijoje.

 • Vardas: Eucharija Lelija
 • Spalva: Kaip ir tinkama lelija, eucharija yra balta. Kai kurie žiedai gali turėti žalsvą arba gelsvą atspalvį, ypač jų centre.
 • Figūra: Eucharijos lelijos žydi grupėmis. Kaip spiečius, jis yra skėčio formos. Tačiau vienas žiedas pats savaime atrodo kaip šešiakampė žvaigždė su puodeliu jo viduryje.
 • Faktas: Dėl puoduko žiedo centre ši gėlė labai panaši į narcizus ir jonkilus.
 • Nuodingas: Įvairios Eucharis lelijos dalys yra nuodingos, jei jos nuryjamos.
 • Žiedlapių skaičius: Eucharis lelija turi šešis žiedlapius/tepalus.
 • Viktorijos laikų interpretacija: Kai išsakyti savo jausmus buvo tabu, eucharijos lelijos perteikdavo mergaitiško žavesio žinią.
 • Žydėjimo laikas: Jei eucharisė pasodinta vasario mėnesį, ji gražiais baltais žiedais pradės žydėti žiemos sezonu.

Prietarai:

Tikrai nėra tiek daug prietarų, pagrįstų būtent eucharija. Tačiau, kai kalbama apie bet kurią gėlę, kurios bendras pavadinimas lelija, jos paprastai siejamos su religija ir krikščionybe, taip pat su gėlių magija. Religijoje lelijos yra populiariausi Mergelės Marijos simboliai ir tai daugiausia susiję su jos spalva.

Vestuvėse tyrumui ir nekaltybei pavaizduoti tokias lelijas kaip eucharija nuotakos dėvėjo kaip karūną. Magijos srityje manoma, kad lelijos suteikia apsaugą. Jei namo sode auga lelijos, tai apsaugo nuo demonų ir vaiduoklių.

Tikint, kad lelijos išdygo iš Ievos ašarų, kai ji ir Adomas buvo išvaryti iš Edeno sodo, sakoma, kad baltos lelijos augo ant neteisingai apkaltintų žmonių kapų.

 • Forma: Žvelgiant į eucharistinę leliją, nesunku jas supainioti su narcizais, narcizu ir jonkiu – dėl jų akivaizdaus panašumo vienas į kitą. Tačiau pažvelgę ​​į tai iš arti, galite atskirti eucharidines lelijas dėl išskirtinių ypatybių – šešių žiedlapių, kurie sudaro žvaigždės formą, o jos centre susidaro taurė.
 • Žiedlapiai: Net nesusimąstę galite lengvai pasakyti, kad eucharija turi šešis žiedlapius. Atsižvelgiant į tai, kad tai viena iš lelijų rūšių, tai gėlė, turinti tris žiedlapius ir tris taurėlapius.
 • Numerologija: Eucharis lelijos numeris 7. Mąstymas, savistaba ir analizė yra pagrindinės savybės. Neigiama yra tai, kad tai taip pat susiję su nuošalumu arba noru visada likti vienam.
 • Spalva: Eucharis lelija yra tik vienos spalvos – balta. Tačiau, kad ir koks augalas būtų įspūdingas, kartais jis gali turėti tam tikrų žalių atspalvių žiedlapių variantų. Jis taip pat gali turėti geltonų spalvų užuominų, ypač ten, kur yra puodelis.

Žolininkystė ir medicina:

Laikoma nuodingu augalu, galbūt tikrai negalvotumėte apie Eucharis leliją naudoti negalavimams ir ligoms gydyti, bet iš tikrųjų tai daro, nors ir tik vietiniam naudojimui. Kai kuriose vietose lapas uždedamas ant kaktos žmogui, kuriam skauda galvą.

Kartais dėl jo, kaip stipraus vėmimo, savybių jis yra labai naudingas. Visiems, kuriems reikia ką nors išstumti iš pilvo, gali pasitarnauti eucharisijos lelijos svogūnėlis. Kadangi naudojimas neįrodytas, prieš naudodami Eucharis lelijos svogūnėlius, pasitarkite su gydytoju.

Parašykite komentarą