Gerklės čakros dvasinė prasmė ir aiškinimas

Gebėjimo bendrauti ir kalbėti tiesą valdymas yra tiesiai gerklėje.

Ši čakra, susipynusi su jausmų ir tiesos saviraiška, kyla iš bendravimo. Gebėjimas paaiškinti dalykus ir perteikti tiesą įgyjamas per pusiausvyrą gyvenime ir energiją. Gerklės čakra taip pat reprezentuoja save kūrybinėje šviesoje, pavyzdžiui, kūrybinę raišką ir kūrybinius gebėjimus.

Čakros savybės

Kristalai: mėlynas nėrinių agatas ir angelitas

Vieta ant kūno: gerklė, burna, ausys ir rankos

Patvirtinimai: „Aš kuriu savo žodžiais. Esu aiškus ir girdimas“.

Spalvos ir meditacijos atitikmenys

Gerklės čakros energija sklinda kaip mėlyna ir yra subalansuota oranžine spalva. Priešingai sakralinei čakrai, jūs vėl galite įsivaizduoti saulę virš vandens, saulėlydžio ar saulėtekio metu. Kadangi šios čakros sklindanti spalva yra mėlyna, norėsite sutelkti dėmesį į vėsinančius vandenis. Jei energijos yra per daug, jūsų smegenys norės paraudonuoti dangų. Vietoj to leiskite savo protui sutelkti dėmesį į vėsinančius mėlynus vandenis, įsitvirtinti ir nusiraminti. Nėra bangų, tik mėlynas, gilus vanduo, sugeriantis saulės energiją, lėtai šildantis iš vidaus, kol aplink jus tampa tobula temperatūra. Šios čakros dėmesio centre yra įkvėpimas ir kūrybiškumas, todėl jūs norite žinoti tiek savo jausmus, tiek aplinką.

Čakros pusiausvyra

Kai šioje čakroje yra energijos perteklius, dažnai galite pastebėti šį asmenį, nes jis per daug kalba ir dažnai atrodo socialiai nepatogus. Taip yra todėl, kad energijos perteklius gerklės čakroje yra tiesiogiai susijęs su kalbėjimu. Žmonėms tai pasireiškia skirtingai, tačiau dažnai pastebėsite, kad kalbate per garsiai ar audringai, nesugebate sulaikyti savo minčių ir susikoncentruojate į tai, ką pasakyti toliau, o ne klausote kitos pokalbio dalies.

Energijos trūkumas šioje čakroje gali sukelti ekstremalų socialinį uždarumą, drovumą ir tylumą. Asmeniui, kuris jau yra introversyvus, tai gali būti siejama su depresija, o intravertai dažnai turi turėti omenyje šią čakrą. Be to, ekstremalūs ekstravertai, kuriems viešumoje reikia sugrįžti į centrą, gali norėti praleisti daugiau laiko. Šios čakros patvirtinimas yra susijęs su kūrimu žodžiais. Poezijos ir rašymo meno praktika yra geras būdas praktikuotis, o dvasinė šios čakros vaizdavimo praktika yra maldos, sapnų ar ritualų žurnalo vedimas. Minčių užrašymas leidžia sutelkti energiją fizinėse kasdienio gyvenimo ribose.

Paprastas ir lengvas būdas sutelkti dėmesį į šią čakrą, persmelktą natūralios sąmoningumo energijos, yra kurti. Menas yra puikus būdas subalansuoti šią čakrą, o tapyba yra ideali praktika. Dažų sklandumo balansas, spalvų maišymas ir ritmiškas teptuko tekėjimo į popierių jausmas greičiausiai padės pagerinti jūsų vizualizaciją. Apsvarstykite galimybę piešti ir sukurti savo mėlyną vandenį su saule aukščiau, subalansuodami popieriaus viršų ir apačią atitinkamomis spalvomis.

Parašykite komentarą