GIMITE BALANDŽIO 18 D.? Sužinokite savo ateitį

Balandžio 18-oji – kruopščios gynybos diena. Žmonės, gimę balandžio 18 d., yra verti likimo gynėjai.

Jie gina ne tik savo, bet ir mažiau pasisekusių žmonių interesus. Dažnai situacijos, kuriose jie išsiskiria, ir idėjos, kurias jie siekia įgyvendinti, yra teisingos. Šią dieną gimusieji dažnai yra pažangūs mąstytojai, nuolat kovojantys, kad įgyvendintų savo tikėjimą. Tačiau jie nėra radikalūs. Širdyje jie yra tradicionalistai, norintys įgyvendinti savo patirtį. Savo žiniomis jie nori sugrąžinti praeitį dabarties šviesoje.

Šiandien gimę žmonės žino savo išvaizdą ir viešą įvaizdį. Jiems labai svarbu, kaip kiti juos suvokia kasdieniame gyvenime. Vadinasi, jie visada stengsis nesusigėsti viešumoje. Taigi jie rūpinsis savo bendražygiams ar darbuotojams pristatyti save kaip santūrius žmones. Taip pat labai svarbu, kad šeima juos mylėtų ir gerbtų.

Visi balandžio 18-osios vietiniai gyventojai turi kokių nors kilnių savybių. Jei ši kilnumo ir garbės aura bus kaip nors sutepta, jie labai nukentės ir darys viską, ką gali, kad tai ištaisytų. Tačiau šiuo kančių laikotarpiu jie gali patekti į gilią depresiją. Praeis daug laiko, kol jie visiškai atsigaus ir atgaus energiją veikti.

Šiandien gimę žmonės turi gerai išvystytą lojalumo jausmą, o jų gynybiniai instinktai veikia ne tik jų šeimą ir draugus, bet ir kolegas bei klientus. Jie turi būti atsargūs, kad nesusidarytų priešų. Kartais jie turi leisti kitiems dėvėti savo kovas.

Dažnai žmonės, gimę balandžio 18 d., turi gilų ir sudėtingą emocinį ryšį su vienu iš savo tėvų (dažniausiai vyru ir jo mama, moterimi ir jos tėvu). Iš tiesų, jie labai priklauso nuo to tėvų moralinės paramos ir pritarimo. Vaikystėje jiems svarbu išsiugdyti vertingą žmogų. Dažnai santykiai su tuo tėvu gali būti laikomi sunkiais ir audringais. Šiandien gimusieji gyvens ramiai, jei pavyks išvengti psichinio blokavimo.

Svarbus jų mokymo žingsnis yra kuo labiau atrakinti jų intymią meilės ir meilės sritį. Jei meilė bus nelaiminga, tai bus tamsi asmenybė. Jie visada pozuos kaip aukos ir viską suvoks per pabaigos perspektyvą. Kita vertus, jei meilė ir meilė bus lengvai išreikšti, teigiama energija, kurią šie žmonės skleis kitiems, bus begalinė.

Patarimai

  • Nebūk per daug gynybinis.
  • Nesijaudinkite užbaigti dalykų.
  • Būkite labiau atsipalaidavę ir pasitikintys savimi.
  • Būkite nuolaidesni kitiems.
  • Jei žmonės jūsų visiškai netrukdo, tiesiog palikite juos ramybėje.
  • Išnaudokite savo pyktį.

Jei jūsų gimtadienis yra balandžio 18 d., Tai reiškia, kad jums reikia magiško darbo. Remiantis jogos filosofija, tarp pavasario ir rudens lygiadienių tekantys „tatviniai potvyniai“ yra laikas, kai atsiranda kūrimo jėgos. O lygiadienį visi žvaigždžių ženklai turi stiprų, labai tikrą magišką laiką. Jums bus naudinga sutelkti dėmesį ir numatyti aiškią viziją ir tikslą.

Numerologija: valdo Marsas

Žinoma, kad tave valdo aštuoniolikta diena, jei gimei 18 mėnesio dieną. Balandžio 18-ąją gimę daug puikių asmenybių, autorių, taip pat menininkų: Edgaras Wrightas, Adolphe’as Thiersas, Dorothy Revier ir kt.

Jei jūsų diena patenka į aštuoniolika, jūsų valdančioji planeta yra Marsas. Marsas daro tave maištininku, kovotoju ir kareiviu. Būsite puikus technikas, gydytojas, teisininkas ar chemikas.

Niekada nebijokite pavojų kupino gyvenimo, nes galite vaikščioti krauju suteptu keliu net tarp gyvačių, tačiau savo sumanumo jėga galite įveikti bet ką. Jūs esate gimęs kovotojas. Jūs turite nepaprastą drąsą ir atsparumą. Turite didelį užsispyrimą ir esate kupini drąsos. Jūs nebijote gyvenimo, kupino kovų su skurdu, žiaurumu, priespauda ir valdžia. Turite drąsos kovoti su tvarka ir sukurti naują. Puikiai moki statybos inžineriją arba mokaisi geografijos. Jūs labai mylite savo šalį, visuomenę ir bendrapiliečius. Jūs niekada nebijote kovoti už teisingumą ir savo visuomenės ir savo šalies laisvę.

Būdamas aštuoniolikos metų, esate kietas kovotojas. Kiti aplinkiniai taip pat naudojasi šia jūsų galia. Jūsų kova yra ne tik dėl savo reikalo, bet jūs niekada nebijote kovoti dėl bendro tikslo. Kovodami su priespauda esate pasirengę pereiti prie bet kokių ribų. Jūs paprastai netikite šaltomis kovomis. Kai kovojate, aplink gali būti kraujo, nes esate nuožmus kovotojas, kuris sustoja tik tada, kai jūsų priešas yra visiškai sunaikintas.

Ginkluotųjų pajėgų karjera geriausiai atitinka jūsų temperamentą. Taip pat galite prisijungti prie policijos ar sukarintų pajėgų. Jūs mėgstate šaunamuosius ginklus, bombas ir kulkosvaidžius. Esate žmogus, mėgstantis paklusti taisyklėms ir to paties tikintis iš savo pavaldinių. Turite aštrų intelektą ir išgyvenate labai kietą krizę. Bendraudami su priešais, jūs labai kruopščiai planuojate, pasvėrę visus už ir prieš. Puikiai mokate kurti slaptus planus prieš savo priešus. Jei esi politikas, išaugsi į protingą. Jūs elgiatės kaip labai geras ambasadorius. Stenkitės apsisaugoti, kad neišduotumėte savo emocijų ir neįsiveltumėte į kivirčus. Jei taip atsitiks, nenaudingose ​​kovose prarasite brangią energiją.

Numerologija devyniems daro jus ekspertu chemiku. Galite būti geras išradėjas. Jūsų laimingos dienos yra 5, 14, 23, 9, 18, 27, 6, 15 ir 24 d. Jūsų nelaimingas skaičius yra du, o nelaimingos dienos yra 2, 11, 20 ir 29 d. Jūsų sėkmės perlas yra koralas. Kiti laimingi brangakmeniai yra kraujo akmuo, raudonos spalvos opalas ir raudono atspalvio granatas.

Gimimas balandį – ką tai reiškia

Pirmąją balandžio pusę valdo Marsas (1-19 d.). Galinga Marso planeta yra balandžio mėnesio valdovė. Graikų mitologijoje Marsas yra karo valdovas ir valdo neramų Avino ženklą.

Jei esate Marso vaikas, tai reiškia, kad esate patenkintas ir įsitikinęs savimi. Marso vaikai yra zodiako herojai. Tu gimei lyderiu. Nors kiti žmonės gali priklausyti nuo kitų, išgyvendami sunkius laikus, tai ne jūsų atvejis, nes esate nepriklausomas. Kiti žmonės taip pat nori pasikliauti tavimi, ir tai yra kažkas, ko tu nori ir tau patinka. Jūs nekenčiate ką nors nuvilti. Dėl savo įgimto nekantrumo geriausiai pasimokysite iš savo klaidų. Turėtumėte kontroliuoti savo stiprų ir nekantrų norą pasiekti sėkmės Venkite skubotų sprendimų. Kiti žmonės mato jus kaip konkurencingą ir motyvuotą asmenį.

Labiau nei bet kurie kiti žmonės, gimę po Marsu, turi išmokti būti organizuoti ir pastovūs. Diplomatija yra svarbi savybė. Tačiau jūs esate ne tik gražus ar grakštus, jei kas nors su jumis susiduria. Žmonės, gimę po Marsu, yra linkę į inžineriją ir apskritai lyderystę. Po šia planeta gimę vyrai dažniausiai rinkdavosi pavojingas sporto šakas arba kariuomenę. Dėl to jie labiau linkę į nelaimingus atsitikimus, ypač galvoje. Visi, gimę Marso įtakoje, linkę per daug kalbėti ir turi išmokti klausytis kitų.

Marsas yra pikta raudonoji planeta, karų ir konfliktų simbolis, ir nepaisant to, jūsų kovos charakterį valdo ne piktavališkumas, o aistra ir troškimas. Kai kažko nori, darysi viską, ką gali, kad tai gautum, o gavęs iškart ieškosi kažko kito. Toks požiūris verčia kitus žmones patikėti, kad niekada nesate patenkintas, nors iš tikrųjų esate toks, nes bijote tapti švelnus. Sunkiausia jums yra mėgautis tuo, ką jau turite, todėl galbūt niekada nebūsite patenkinti.

Labiau nei bet kuris kitas ženklas, gimusieji balandį turi mokytis diplomatijos ir tvirtumo, daugiausia todėl, kad jie iš tikrųjų neįvaldo žavesio ir grakštumo. Tačiau Marso sielos yra apdovanotos lyderystės ir inžineriniais sugebėjimais. Balandžio mėnesį gimę vyrai domisi pavojingomis sporto šakomis, dideliu greičiu, inžinerija ir kariuomene. Balandžio mėnesį gimusiųjų hiperasmenybė daro juos linkusius į nelaimingus atsitikimus, ypač dėl galvos. Balandžio mėnesį gimę vyrai ir moterys linkę per daug kalbėti, todėl turėtų išmokti klausytis kitų ir tapti kantresni.

Jei gimei pirmoje mėnesio pusėje, tave valdo Avinas, vadinasi, Marsas. Avinas turi neabejotiną garbę būti pirmuoju stipriu zodiako ciklo Ugnies žvaigždės ženklu. Marsas yra valdančioji planeta, po šiuo ženklu gimę žmonės turi slaptą troškimą rodyti kelią kitiems. Tai taip pat daro juos…

Parašykite komentarą