GIMITE KOVO 27 D.? Sužinokite savo ateitį

Kovo 27-oji – kūrėjo diena. Žmonės, gimę kovo 27 d., yra labai individualistai.

Kaip ir vaikai, jie labai greitai mokosi ir elgiasi pagal savo viziją. Jie imasi įdomios technikos, sukurtos remiantis tuo, ką jie sukūrė bendradarbiaudami su kitais savo formavimosi metais. Šią dieną gimę žmonės yra išskirtiniai menininkai, dažnai pirmieji ką nors suvokę savo srityje. Net ir kuklius gabumus turintys asmenys linkę prisidėti savo unikaliu stiliumi.

Nepaisant atvirumo naujiems potyriams, Kovo 27-osios čiabuviai yra labai realistiški ir sunkiai apgaunami. Tiesą sakant, kai kurie iš jų gali tapti gana emociškai sustingę – tai yra daugelio metų kovos, kurią jie patyrė siekdami sėkmės, rezultatas. Paprastai jie nėra per daug meilūs, sentimentalūs ar supranta kitų problemas. Tačiau, kalbant apie jų darbą, jis juos visiškai sugeria.

Šią dieną gimę žmonės gali turėti didelį polinkį į mokslą, taisyti ar išardyti objektus, kad pamatytų, kaip jie veikia. Kartais jų ryškus susidomėjimas technikomis gali būti skydas ar kliūtis nuo emocinės išraiškos. Tie, kurie turi šias problemas, gali patirti emocinių blokadų arba sprogus ištrūkti iš apvalkalo, purtydami juos ir aplinkinius.

Kovo 27-osios čiabuviai pasižymi puikiu socialinių tendencijų pajautimu. Būdami menininkai, verslininkai ar darbuotojai, jie nesugeba suvokti, kas užklups, o kas ne. Taip yra dėl intuityvaus visuomenės, jos vertybių ir norų supratimo. Gimusieji šią dieną turi stebėtinai gerus ryšius su grupe žmonių, galbūt daug geresnių nei su kiekvienu asmeniu. Dažnai juos trikdo žmogaus emocijos, tačiau dėl savo objektyvumo jie gali būti naudingi diagnozuojant problemas.

Nors savo jausmų dažniausiai nedemonstruoja, Kovo 27-osios čiabuviai yra aistringi. Jie gali tiesiogiai sužadinti kitų jausmus per savo požiūrį. Patrauklus jų teisingas požiūris ir kontrastų jėga. Vaikystėje jų reakcijas diktuoja aiškūs pareiškimai, nes jie nekenčia kompromisų ir prieštaringų sričių. Jų sampratoje meluoti draudžiama. Jų sąžiningumas galioja tiek, kiek jie susiję. Jie realiai įvertins savo sugebėjimus.

Gyventi su šią dieną gimusiais gali būti sunku, nes jiems rūpi sritys, kurios yra priešingos žmogaus jausmams. Taip pat šie žmonės nėra pernelyg švelnūs sau, todėl nebus ir su šeima ar artimaisiais. Nors jie gali būti geri draugai, jie nepamalonins jokio ego ir nemėgs visų kompromisų santykiuose su draugais. Jie per daug tiesūs, kad net rastų laiko paglostyti. Tačiau šią dieną gimusieji artimiems žmonėms siūlo tylų palaikymą ir šilumą.

Patarimai

 • Ugdykite savo diplomatiją ir išmokite būti tolerantiškesni.
 • Kartais stebėkite techniką.
 • Būkite malonūs ir supratingi.
 • Išmokite daryti kompromisus, kai to tikrai reikia.
 • Jūs nesate toks nesunaikinamas ir galingas, kaip manote.

Numerologija: valdo Merkurijus

Žinoma, kad jus valdo dvidešimt septinta diena, jei gimėte 27 mėnesio dieną. Kovo 27-ąją gimę daug puikių asmenybių, politinių lyderių, taip pat menininkų: Liudvikas XVII, Pee Wee Russellas, Otto Wallachas, Michaelas Yorkas ir kt.

Jei jūsų gimtadienis patenka į dvidešimt septintą dieną, jūsų valdančioji planeta yra Merkurijus. Esi nuotykių ieškotojas, turintis stiprų intelektą. Paprastai esate labai populiarus ir sėkmingas žmogus gyvenime ir karjeroje. Jus domina mokslinės idėjos ir galite būti mokslo plėtros katalizatorius. Jūs esate pasiekimas, kuriam niekas negali prilygti. Be to, jūs taip pat esate nuotykių ieškotojas ir niekada nebijote išbandyti naujų dalykų. Kyla pavojus, kad galite tapti darboholiku ir iškelti tai aukščiau visko. Niekada nebijai nesėkmių ir pasinaudoji galimybe mokytis. Paprastai tau sekasi ir tau patinka visi. Jūs esate kovotojas, kuris gali kovoti ir laimėti.

Jūs nesate 9–5 žmogus ir jums patinka pokyčiai gyvenime, įskaitant maistą, drabužius, verslą ar darbą. Jūs visada darote įtaką aplinkiniams pokyčiams, nes jums nuobodu rutina. Taip yra dėl jūsų nuotykių troškimo, kad žmonės jus mėgsta. Jūsų sutuoktinis turi užsiimti tuo, kas jums patinka. Jums potencialiai sekasi versle. Galite sėkmingai užsiimti bet kokiu verslu. Jei nepavyksta, mokomasi iš klaidų ir stengiamasi dar geriau. Tai daro jus labai sėkmingu žmogumi. Mėgstate ne tik gerai uždirbti, bet ir išlaidauti. Kartais atliekate įsimintinų dalykų. Galite sugalvoti naujų idėjų ir naujų verslo būdų bei naujų rinkodaros priemonių.

Turite išmokti saugoti savo paslaptis. Jums labai sunku slėpti savo paslaptis nuo kitų, ypač slaptos meilės reikalus. Esate linkęs lengvai įsimylėti. Tačiau dėl besikeičiančios prigimties galite stengtis dažnai keisti savo meilę, o tai gali sukelti rimtų problemų. Paprastai vaikų susilauksite ne taip lengvai. Taigi jūs turite stengtis nevesti žmogaus, kuriam taip pat penkta diena, nes susilaukti vaikų gali būti sunku.

Jūsų laimingos dienos yra 5, 14 ir 23. Net 9, 18 ir 27 yra jūsų geros dienos. Tikimasi, kad šiomis dienomis visos jūsų produktyvios pastangos duos gerų rezultatų. Laimei, jums nereikia bijoti nelaimingų skaičių ar dienų, nes penkių galia apsaugo jus nuo tokių pavojų. Net ir tokiu atveju nėra jokios žalos būti atidiems ir darbštiems. Tačiau 7, 16, 25, 8, 17 ir 26 gali būti mažiau sėkmingos dienos.

Kalbant apie brangakmenius, deimantas geriausiai atitinka jūsų poreikius. Tačiau rinkdamiesi turite įsitikinti, kad jis yra labai grynas ir ryškus. Kita geresnė alternatyva yra cirkonis.

Gimimas kovo mėnesį – ką tai reiškia

Kovą valdo Neptūnas (1-20 val.) ir Marsas (21-31 d.). Būdamas Neptūno vaiku reiškia, kad tu gyveni sapnų pasaulyje ir nerodai pasauliui savo tikrojo veido, o taip yra daugiausia todėl, kad tavo vidinis pasaulis yra pakankamai turtingas, kad tave užimtų. Jei esate Marso vaikas, tai reiškia, kad esate patenkintas ir įsitikinęs savimi. Nors kiti žmonės gali priklausyti nuo kitų, išgyvendami sunkius laikus, tai ne jūsų atvejis, nes esate nepriklausomas. Kiti žmonės taip pat nori pasikliauti tavimi, ir tai yra kažkas, ko tu nori ir tau patinka. Jūs nekenčiate ką nors nuvilti.

Kovas – Žuvų ir Avino mėnuo. Jei gimei pirmoje mėnesio pusėje ir tave valdo Žuvys, vadinasi, Neptūnas, esi labai originalus ir ekscentriškas žmogus. Esate smalsus ir domisi ateitimi. Dėl šios savybės esate linkę įsitraukti į technologijų ir mokslo sritį.

Gimę Neptūno įtakoje gimsta mokytojais arba filosofais; jie yra perfekcionistai ir turi puikią intuiciją. Jie yra talentingi menininkai ir mėgsta įsitraukti į holistinę veiklą, tokią kaip medicina ar net statyba. Svarbu, kad jie vertintų išsilavinimą ir jo siektų, kad galėtų išnaudoti visą savo potencialą. Šie asmenys yra jautrūs ir kūrybingi.

Kovas vis dar priskiriamas pavasario mėnesiui, kurį sudaro penkios raidės. Gimimas kovo mėnesį – trečias mėnuo numerologiškai reiškia, kad gyvenime mėgausitės gyvybingumu. Trečiojo numerio energija daro jus fiziškai ar protiškai atsparius. Jūs esate neramus ir tuo pačiu atsipalaidavęs. Puikiai mokate išreikšti save, o žmonėms jūs dažniausiai patinkate. Jūsų geri įgūdžiai yra rašymas, kalbėjimas ir dainavimas. Žmonėms patinka jūsų draugija ir ypač bendravimas su jumis. Esate nepaprastai mylintis ir rūpestingas, ir tai suteikia jums daug jautrumo. Jūs patiriate daug pakilimų ir nuosmukių.

Kovas yra trečias mėnuo pagal Grigaliaus kalendorių ir buvo pavadintas romėnų dievo Marso, karo dievo, vardu. Akivaizdu, kad kovo mėnesio valdančioji planeta yra Marsas. Jei gimėte kovo mėnesį, jūsų brangakmenis yra smaragdas ir akvamarinas.

Jūsų savybių santrauka

Stiprybės

 • Nepriklausomas.
 • Realistiškas.
 • Techniškai įgudęs.

Trūkumai

 • Užmaršus.
 • Aplaidus.
 • Sunku bendrai gyventi.

Parašykite komentarą