GIMITE KOVO 8 D.? Sužinokite savo ateitį

Kovo 8-oji yra nonkonformistų diena.

Asmenys, gimę kovo 8 d., dažnai yra nesuprantami ir turi daryti viską taip, kaip galvoja. Nesvarbu, ar tai būtų jų įvaizdis, gyvenimo būdas, išraiškos būdas ar išvaizda, šie žmonės iš esmės yra nonkonformistai. Nors tradicijų mylėtojai, kartais net garbinantys praeities kultūras, jie jaučia poreikį pabėgti iš savo aplinkos ir tapti pilnaverčiais individais. Dėl jų emociškai kritiško ir sunkaus pobūdžio nepatartina pabėgti patiems, nes nepavyko iš pirmo karto. Bet kuriuo atveju, paskutiniais paauglystės metais ir ankstyvaisiais jaunystės metais jie jau žino, kad jų gyvenimas bus gana neramus.

Žmonės, gimę kovo 8 d., pasižymi ypatingu entuziazmu. Jų gyvenimo būdas ar idėjos retai sulaukia kitų simpatijų. Iš dalies taip yra dėl jų intensyvumo, bekompromisių ir individualistinių pažiūrų, kurios yra pavojingos. Gimusieji šią dieną turi ryškią maištingą ir agresyvią pusę, kuri nesuteikia jiems per daug draugų. Be to, jų nestabilumas nepadeda įgyti kitų pasitikėjimo. Tačiau jie yra ištikimi draugai.

Asmenys, gimę kovo 8 d., yra geri. Pasirinkę atlikti šį vaidmenį, jie gali daug metų ramiai dirbti tą patį darbą. Jie taip pat gali veikti kaip visuomenės ramsčiai. Tačiau užkulisiuose jie sieks pokyčių ir pažangos. Nors jie gali užimti labai įprastą finansinio saugumo ar politinio troškimo poziciją, apskritai jie ras būdą, kaip privačiai išreikšti ekstravagantišką savo prigimties pusę.

Dažnai šią dieną gimę žmonės yra apdovanoti magnetinės traukos galia. Jie gali turėti beveik hipnotizuojančią galią išrinktiems asmenims dėl savo psichinės jėgos, žavesio ir intuicijos. Jaunystėje jų energija dažnai būna nepastovi ir nekontroliuojama, tačiau senstant poveikis stiprėja dėl subtilaus ir hipnotizuojančio dinamiškumo. Nors jie nėra visiškai pajėgūs panaudoti šias galias būdami jauni, juose egzistuoja latentiniai psichiniai gebėjimai, kuriuos galima atrasti ir panaudoti vėliau. Savotiški visų sričių didybės stebėtojai, kovo 8-ąją gimę žmonės gali reikšti nuostabą ir baimę net tada, kai demonstruojama malonė, stiprybė ir grožis.

Patarimai

 • Išlaikykite pusiausvyrą.
 • Įsitikinkite, kad neįskaudinate kitų, bet netapkite auka.
 • Savęs gailėjimasis tau yra grynas nuodas.
 • Venkite būti pernelyg rimti ir išmokite atsipalaiduoti.
 • Integruokite savo socialinį požiūrį.

Jų nesantuokiniai santykiai šiek tiek vėluoja, tačiau labai svarbu ir įmanoma vienu metu skirti jūsų dėmesį vienam reikalui, nes prireikus esate pasiruošęs kovoti.

Numerologija: valdo Saturnas

Žinoma, kad jus valdo aštunta diena, jei gimėte 8 mėnesio dieną. Kovo 8-ąją gimę daug puikių asmenybių, autorių, taip pat menininkų: Otto Hahn, Ruggero Leoncavallo ir Lesteris Holtas.

Jūsų valdančioji planeta yra Saturnas. Turite saugotis kliūčių, nelaimingų atsitikimų, nesėkmės ir nusikalstamų polinkių. Saturnas yra teisingumo dievas. Jis visada rodomas su balansu vienoje rankoje, o peiliu kitoje. Saturnas pasveria tavo praeitį ir baudžia tave pagal tavo darbus. Jei Saturnas yra jūsų valdančioji planeta, niekada nepamirškite termino „ką pasėsi, tą ir pjausi“.

Jei gimei 8 dieną, tavo dienos skaičius yra aštuoni. Savo gyvenimo pradžioje galite nukentėti, bet tai pasikeis. Jūs turite būti ypač atsargūs, kad išvengtumėte nelaimių ir nelaimingų atsitikimų jūsų gyvenime. Nuo vaikystės galite susidurti su daugybe kliūčių. Norėdami sulaukti sėkmės, turite eiti sunkaus darbo keliu. Turite parodyti drąsą, kad susidorotumėte su nesėkmių, nusivylimų ir nelaimingų atsitikimų iššūkiais. Turite saugotis rizikos. Nesiimkite daugiau atsakomybės, nei galite prisiimti, nes tai gali padidinti jūsų nesėkmės tikimybę.

Sėkmingos karjeros galite ieškoti teisės ir teisingumo srityje. Jums taip pat gali pasisekti karjera, susijusi su teisėsaugos agentūromis. Jūs parodote galią suprasti Raštus. Paprastai esate gailestingas, mielas ir gailestingas. Jūs visada pasiruošę padėti ir aukotis vargšams ir vargšams. Esate atkakliai tikintis Dievu, mėgstate asketišką gyvenimą ir mėgstate tarnauti vargšams ir ligoniams. Esate labai geras religinis pamokslininkas. Kai tave kas nors įskaudina, gali siekti keršto bet kokiu mastu. Jūs netgi galite pasinaudoti sukčiavimu, šantažu, sukčiavimu ar net žmogžudyste. Tačiau saugokitės, pabandykite kontroliuoti šį elgesį, kitaip galite sugadinti savo gyvenimą.

Turite būti ypač atsargūs, kai jums sukanka 17, 26, 35 ir 44 metai. Jūsų laimingi skaičiai yra 1, 4 ir 9. Jūsų laimingos dienos yra 1, 10, 19 ir 28. Šiomis dienomis turite pradėti svarbius veiksmus, verslą ar svarbius sandorius, kad užtikrintumėte geresnę sėkmę. Kalbant apie numerologiją, jūsų nelaimingos dienos yra bet kurio mėnesio 8, 17 ir 26 d., nes jos atneš nuostolių, blogos valios, kančių, nelaimingų atsitikimų ir net ligų. Sėkmės brangakmeniai yra mėlynas safyras, o galingiausias sėkmės brangakmenis yra žvaigždės safyras. Kitas palankus perlas yra mėlynas akvamarino akmuo.

Gimimas kovo mėnesį – ką tai reiškia

Kovą valdo Neptūnas (1-20 val.) ir Marsas (21-31 d.). Būdamas Neptūno vaiku reiškia, kad tu gyveni sapnų pasaulyje ir neparodai pasauliui savo tikrojo veido, o tai daugiausia dėl to, kad tavo vidinis pasaulis yra pakankamai turtingas, kad tave užimtų. Jei esate Marso vaikas, tai reiškia, kad esate patenkintas ir įsitikinęs savimi. Nors kiti žmonės gali priklausyti nuo kitų, išgyvendami sunkius laikus, tai ne jūsų atvejis, nes esate nepriklausomas. Kiti žmonės taip pat nori pasikliauti tavimi, ir tai yra kažkas, ko tu nori ir tau patinka. Jūs nekenčiate ką nors nuvilti.

Kovas – Žuvų ir Avino mėnuo. Jei gimei pirmoje mėnesio pusėje ir tave valdo Žuvys, vadinasi, Neptūnas, esi labai originalus ir ekscentriškas žmogus. Esate smalsus ir domisi ateitimi. Dėl šios savybės esate linkę įsitraukti į technologijų ir mokslo sritį.

Gimę Neptūno įtakoje gimsta mokytojais arba filosofais; jie yra perfekcionistai ir turi puikią intuiciją. Jie yra talentingi menininkai ir mėgsta įsitraukti į holistinę veiklą, tokią kaip medicina ar net statyba. Svarbu, kad jie vertintų išsilavinimą ir jo siektų, kad galėtų išnaudoti visą savo potencialą. Šie asmenys yra jautrūs ir kūrybingi.

Kovas vis dar priskiriamas pavasario mėnesiui, kurį sudaro penkios raidės. Gimimas kovo mėnesį – trečias mėnuo numerologiškai reiškia, kad gyvenime mėgausitės gyvybingumu. Trečiojo numerio energija daro jus fiziškai ar protiškai atsparius. Jūs esate neramus ir tuo pačiu atsipalaidavęs. Puikiai mokate išreikšti save, o žmonėms jūs dažniausiai patinkate. Jūsų geri įgūdžiai yra rašymas, kalbėjimas ir dainavimas. Žmonėms patinka jūsų draugija ir ypač bendravimas su jumis. Jūs esate nepaprastai mylintis ir rūpestingas, ir tai suteikia jums daug jautrumo. Jūs patiriate daug pakilimų ir nuosmukių.

Kovas yra trečias mėnuo pagal Grigaliaus kalendorių ir buvo pavadintas romėnų dievo Marso, karo dievo, vardu. Akivaizdu, kad kovo mėnesio valdančioji planeta yra Marsas. Jei gimėte kovo mėnesį, jūsų brangakmenis yra smaragdas ir akvamarinas.

Jūsų savybių santrauka

Stiprybės

 • Individualistinis.
 • Magnetinis.
 • Intuityvus.

Trūkumai

 • Izoliuotas.
 • Emociškai sunku.
 • sutrikęs.

Parašykite komentarą