GIMITE SPALIO 23 D.? Sužinokite savo ateitį

spalio 23 drd yra prieštaringo žavesio diena. Asmenys, gimę spalio 23 drd labai retai atranda stabilumą gyvenime.

Jie stengėsi subalansuoti savo jėgas, bet kad ir kaip stengtųsi, vis tiek yra svarbi sritis, kurioje jie bus ypatingi. Panašu, kad vienaip ar kitaip, bet kuria kryptimi jie pasuktų, juos lydės ginčai. Tiesa ta, kad vietiniai labai lengvai nuobodžiauja. Dėl šios priežasties jie nuolatos ieškos nuotykių. Todėl vietiniai gyventojai norėtų turėti tą situacijos dalį, kuri kitiems atrodytų sudėtinga ir įtempta.

Dauguma vietinių spalio 23 drd nemoka kurti planų. Jie turi ypatingą talentą improvizuoti ir yra linkę spręsti iškilusias problemas. Jie impulsyvūs. Susidūrę su galimybe, jie nedvejodami ja pasinaudos.

Kartais vietiniai nesutinka su tuo, kaip viskas vyksta aplink juos. Tada kils neigiami ar kritiški jausmai. Ši nuomonė, prieštaraujanti bendrajai nuomonei, bus išreikšta gana neaiškiai. Kadangi jie nėra neaiškios ir kupinos veidmainystės kalbos pasekėjai, dažnai jų vartojami žodžiai kam nors trukdys. Priklausomai nuo jų socialinio rato ar darbo aplinkos ir kultūros, vietiniai gali būti laikomi šiurkščiais ir nerangiais asmenimis.

Gimusieji spalio 23 drd turi galimybę įtikinti ir laimėti savo pusėje esančias grupes, kurios jau turi lyderį. Iš tiesų, dėl savo žavesio ir humoro jausmo jie gali tapti labai populiariais žmonėmis, tačiau prireikus jiems bus labai sunku atsisakyti šios pareigos. Šią dieną gimusieji bus linkę būti savininkiški, pavydūs ir dominuojantys bet kokiuose santykiuose. Su amžiumi jie turėtų išmokti karts nuo karto pasiduoti išreikšti savo galią. Jie taip pat turėtų ieškoti besąlyginės meilės.

Dažnai vietiniai nustebins save sunkiomis ir sudėtingomis situacijomis. Taip nutinka todėl, kad juos magnetiškai traukia nuotykiai ir iššūkiai. Dažnai jie prisiima herojų vaidmenį ir skuba padėti neįmanomiausiose situacijose. Net patys ramiausi iš šią dieną gimusių turėtų vengti aplinkinio nestabilumo ir net nelaimių. Įvairūs nelaimingi atsitikimai jiems yra dažna problema. Vietiniai, kurie dalinsis sėkme, tikrai bus konfrontacijos su krizinėmis situacijomis pasekėjai.

Žmonės, gimę spalio 23 drd mėgausis aktyviu gyvenimu, o ne ramiu gyvenimu. Jie linkę keistis, net jei kartais šie pokyčiai reikš nestabilumą. Dėl šių priežasčių brandos ir greitos evoliucijos galimybė yra didelė. Asmeniniu ir dvasiniu lygmeniu vietiniai gyventojai gali padaryti didelę pažangą per visą gyvenimą. Jei nepasiseks, jie tiesiog taps pojūčių mėgėjais, asmenybėmis, kurios lengvai pereis iš vienos patirties į kitą. Svarbiausias tikslas turėtų būti sekti savo pasirinktą kelią nenukrypstant nuo jo. Apskritai svarbu rasti vidinę ramybę.

Patarimai

  • Raskite stabilumą, ramybę ir harmoniją.
  • Neperdėti dėl kontrolės.
  • Viskas gali vykti gerai ir be jūsų įsikišimo.
  • Pasinaudokite proga, įsiklausykite į savo priešininkus ir net priešus. Mokykitės iš jų.
  • Venkite situacijų, kai neturite galimybės laimėti.

Numerologija: valdo Merkurijus

Žinoma, kad tave valdo dvidešimt trečia diena, jei gimei 23 dienąrd mėnesio. Spalio 23 d. gimę daug puikių asmenybių, lyderių, taip pat menininkųrd: Martinas Liuteris Kingas III, Pelé, Ryanas Reynoldsas ir kt.

Jei jūsų gimtadienis patenka į dvidešimt trečią dieną, jūsų valdančioji planeta yra Merkurijus. Esi nuotykių ieškotojas, turintis stiprų intelektą. Paprastai esate labai populiarus ir sėkmingas žmogus gyvenime ir karjeroje. Jus domina mokslinės idėjos ir galite būti mokslo plėtros katalizatorius. Jūs esate pasiekimas, kuriam niekas negali prilygti. Be to, jūs taip pat esate nuotykių ieškotojas ir niekada nebijote išbandyti naujų dalykų. Kyla pavojus, kad galite tapti darboholiku ir iškelti tai aukščiau visko. Niekada nebijai nesėkmių ir pasinaudoji galimybe mokytis. Paprastai tau sekasi ir tau patinka visi. Jūs esate kovotojas, kuris gali kovoti ir laimėti.

Jūs nesate 9–5 žmogus ir jums patinka pokyčiai gyvenime, įskaitant maistą, drabužius, verslą ar darbą. Jūs visada darote įtaką aplinkiniams pokyčiams, nes jums nuobodu rutina. Taip yra dėl jūsų nuotykių troškimo, kad žmonės jus mėgsta. Jūsų sutuoktinis turi užsiimti tuo, kas jums patinka. Jums potencialiai sekasi versle. Galite sėkmingai užsiimti bet kokiu verslu. Jei nepavyksta, mokomasi iš klaidų ir stengiamasi dar geriau. Tai daro jus labai sėkmingu žmogumi. Mėgstate ne tik gerai uždirbti, bet ir išlaidauti. Kartais atliekate įsimintinų dalykų. Galite sugalvoti naujų idėjų ir naujų verslo būdų bei naujų rinkodaros priemonių.

Turite išmokti saugoti savo paslaptis. Jums labai sunku slėpti savo paslaptis nuo kitų, ypač slaptos meilės reikalus. Esate linkęs lengvai įsimylėti. Tačiau dėl besikeičiančios prigimties galite stengtis dažnai keisti savo meilę, o tai gali sukelti rimtų problemų. Paprastai vaikų susilauksite ne taip lengvai. Taigi jūs turite stengtis nevesti žmogaus, kuriam taip pat penkta diena, nes susilaukti vaikų gali būti sunku.

Jūsų laimingos dienos yra 5th14thir 23rd. Net 9th18thir 27th taip pat yra jūsų geros dienos. Tikimasi, kad šiomis dienomis visos jūsų produktyvios pastangos duos gerų rezultatų. Laimei, jums nereikia bijoti nelaimingų skaičių ar dienų, nes penkių galia apsaugo jus nuo tokių pavojų. Net ir tokiu atveju nėra jokios žalos būti atidiems ir darbštiems. Bet 7th16th25th8th17thir 26th gali būti jūsų mažiau laimingos dienos.

Kalbant apie brangakmenius, deimantas geriausiai atitinka jūsų poreikius. Tačiau rinkdamiesi turite įsitikinti, kad jis yra labai grynas ir ryškus. Kita geresnė alternatyva yra cirkonis.

Gimimas spalį – ką tai reiškia

Antrąją spalio dalį valdo Plutonas (23rd-31Šv). Spalio mėnesį gimusius žmones valdo Venera ir Svarstyklių ženklas. Jie visada ieško teisingumo, taikos ir harmonijos. Jų rafinuotas charakteris ir diplomatija bus jų sėkmės šaltinis. Dvejojimas priimant sprendimus yra jų trūkumas.

Būti Plutono vaiku reiškia, kad žinai, kas esi ir ko nori iš gyvenimo. Jus veda jūsų nuojauta ir intuicija – savybė, kurią žinote, bet negalite to paaiškinti. Tokia painiava gali sukelti krizines situacijas, ypač kalbant apie jūsų psichikos vystymąsi. Kadangi Plutonas simbolizuoja sunkumus ir išbandymus, jis taip pat yra svarbių transformacijų šaltinis.

Spalio mėnesį gimusius žmones valdo Svarstyklių ženklas, todėl jie visada ieško pusiausvyros visais požiūriais – dvasiniais, emociniais, finansiniais ir pan. Ieškodami pusiausvyros, jie mėgsta turėti stabilius namus ir pirmenybę teikia žmonių draugijai. konkurencingų žmonių, besidominčių verslu. Jie yra švelnūs žmonės, todėl grubus kitų požiūris juos labai žeidžia. Šie žmonės pasižymi puikiais psichologiniais gabumais, todėl jiems geriausiai sekasi vertybinių popierių biržoje, maisto pramonėje, interjero dizaine ir bet kokiame meno kūrime. Jie turėtų pabandyti sutelkti dėmesį į savo pagrindinius poreikius, naudodami savo garsiąją intuiciją ir ištvermę.

Spalio mėnesį gimusiųjų žlugimas yra tai, kad jie nesugeba mesti iššūkio savo gyvenimo būdui. Jie gali kreiptis į religiją ir tapti fanatikais. Kalbant apie Svarstykles, jos visada turėtų ieškoti pusiausvyros. Tačiau spalį gimę žmonės taip pat yra puikūs mokytojai ir filosofai, o kartais jie keliaus kuo toliau, kad surastų tiesą. Geriausias patarimas šiems žmonėms yra bet kokia kaina vengti narkotikų ar bet kokių tokių medžiagų.

Spalis – Svarstyklių ir Skorpiono mėnuo. Jei gimėte antroje mėnesio pusėje, jus valdo Skorpionas, vadinasi, Plutonas.

Skorpionas yra ryžtingas, rafinuotas, paslaptingas ir smalsus, bet taip pat pavydus ir gudrus. Skorpionas gali sužavėti dėl savo tvirto charakterio, ypač dėl to, kad jame yra kažkas paslaptingo. Jų valia ir noras įtvirtinti individualumą, išsaugojimo instinktas, atkaklumas ir atkaklumas, jausmų stipriai veikiamas mąstymo ir elgesio būdas – labai ryškūs Skorpiono bruožai, kuriuos galima papildyti geromis žiniomis ir objektyvumu, pasididžiavimu ir savimi. – pagarba.

Skorpionas gali sėkmingai imtis tyrinėtojo ir psichologo karjeros. Jam mirtis ir prisikėlimas nėra tik skaičiai…

Parašykite komentarą