GIMITE SPALIO 9 D.? Sužinokite savo ateitį

spalio 9 dth yra prasiskverbiančio spindesio diena. Asmenys, gimę spalio 9 dth turi galimybę įsiskverbti į aplinkinių gyvenimus tikslia, kritiška akimi.

Jie laikomi dvasingais žmonėmis, o ne racionaliais, vertinančiais akivaizdžias žmogaus savybes. Jie gali būti nepaprastai patrauklūs, stipriai magnetizuojantys tuos, kuriuos sutinka. Jų intuicija kitų atžvilgiu dažnai yra teisinga, tačiau jie gali elgtis aklai, kai kalbama apie save. Tai ypač atsitinka, kai jie atsisako pusiausvyros, kai jie emociškai įsitraukia.

Kažkaip viskas atvira žvelgiant į spalio 9 dth vietiniai gyventojai. Jų gyvenimo vertinimas yra labai įžvalgus. Tačiau tai gali būti nerealu atsižvelgiant į jų asmenines pasekmes, nes neįžvelgiama, kas yra gana akivaizdu. Pastaruoju atveju jie gali būti susirūpinę, nerimauti ir smogti ar sugauti savo jausmų vienam asmeniui. Vėliau jie gali pastebėti, kad priimti sprendimus už šį asmenį nėra visiškai teisinga ir kad tokiu būdu jie paaukojo itin vertingas savo dalis mainais į meilę ar meilę. Gimusieji šiandien gali būti pagauti savotišku faustišku susitarimu ne tik emociniais klausimais, bet ir kitose srityse. Atrodo, kad šioje sutartyje jie atsisakys savo asmeninės kontrolės.

Nors čiabuviai spalio 9 dth yra itin jautrūs ir dažniausiai turi meninio potencialo, dėl jų fizinės pusės nekyla abejonių. Seksualinis potraukis yra svarbi jų gyvenimo problema, kartais papildanti, kartais veikianti prieš jų religinę ir dvasinę pusę. Žmonės, gimę šiandien, yra tikrai daugialypiai talentingi. Įvairūs jų charakterio aspektai – intelektualinis (puikus stebėjimas), žodinis (išreikštas eksponavimas), dvasinis (atsiduotas tikėjimas) ir fizinis (sportinis, seksualinis ir magnetinis buvimas) gali karts nuo karto juos pastūmėti įvairiomis kryptimis ir turi būti suderinti su vienas kitą. Kalbant apie sudėtingesnius dalykus, šią dieną gimę vyrai demonstruoja labai išvystytą dvasią. Jie yra jautrūs, jautrūs ir atsidavę savo partneriui. Moterys demonstruoja ryškią, ekspansyvią, agresyvią neapykantą, nukreiptą prieš vyrus.

Gimusieji spalio 9 dth dažnai užsiima profesijomis, kuriose gali panaudoti savo žinias apie žmogaus psichologiją. Jie turi talentą nukreipti kitus išnaudoti visą savo potencialą ir parodyti, kaip galima pasiekti tikslus. Itin padrąsinantys ir pozityvūs su tais, kuriems jie tarnauja, spalio 9 dth turi išmokti naršyti savo kursą su atitinkamais įgūdžiais. Be to, jų elgesį galima įveikti kantrybe ir vidiniu darbu. Visų pirma, šią dieną gimusieji turėtų saugotis, kad nenešiotų kokių nors neužgijusių dvasinių ir psichologinių žaizdų. Apskritai jie turėtų vengti delsimo, neklausyti savo vidinio balso ir nesielgti ryžtingai, kai to reikalauja aplinkybės.

Patarimai

  • Ugdykite savo valią.
  • Nebūkite taip norėję įtikti kitiems.
  • Padarykite keletą sunkių pasirinkimų.
  • Niekada neparduok savo sielos.
  • Neatsisakykite to, ką savyje turite vertingiausio.
  • Būsite laimingesni, kai saugosite savo sapnus.

Numerologija: valdo Marsas

Žinoma, kad tave valdo devinta diena, jei gimei 9 dienąth mėnesio. Spalio 9 dieną gimę daug puikių asmenybių, nuotykių ieškotojų, taip pat menininkųth: Scott Bakula, Guillermo del Toro, John Lennon, Camille Saint-Saëns, Giuseppe Verdi, Charles Walgreen ir kt.

Jei jūsų diena patenka į devintą, jūsų valdančioji planeta yra Marsas. Marsas daro tave maištininku, kovotoju ir kareiviu. Būsite puikus technikas, gydytojas, teisininkas ar chemikas.

Niekada nebijokite pavojų kupino gyvenimo, nes galite vaikščioti krauju suteptu keliu net tarp gyvačių, tačiau savo sumanumo jėga galite įveikti bet ką. Jūs esate gimęs kovotojas. Jūs turite nepaprastą drąsą ir atsparumą. Turite didelį užsispyrimą ir esate kupini drąsos. Jūs nebijote gyvenimo, kupino kovų su skurdu, žiaurumu, priespauda ir valdžia. Turite drąsos kovoti su tvarka ir sukurti naują. Puikiai moki statybos inžineriją arba mokaisi geografijos. Jūs labai mylite savo šalį, visuomenę ir bendrapiliečius. Jūs niekada nebijote kovoti už teisingumą ir savo visuomenės ir savo šalies laisvę.

Kaip devynetas, esate kietas kovotojas. Kiti aplinkiniai taip pat naudojasi šia jūsų galia. Jūsų kova yra ne tik dėl savo reikalo, bet jūs niekada nebijote kovoti dėl bendro tikslo. Kovodami su priespauda esate pasirengę pereiti prie bet kokių ribų. Jūs paprastai netikite šaltomis kovomis. Kai kovojate, aplink gali būti kraujo, nes esate nuožmus kovotojas, kuris sustoja tik tada, kai jūsų priešas yra visiškai sunaikintas.

Ginkluotųjų pajėgų karjera geriausiai atitinka jūsų temperamentą. Taip pat galite prisijungti prie policijos ar sukarintų pajėgų. Jūs mėgstate šaunamuosius ginklus, bombas ir kulkosvaidžius. Esate žmogus, mėgstantis paklusti taisyklėms ir to paties tikintis iš savo pavaldinių. Turite aštrų intelektą ir išgyvenate labai kietą krizę. Bendraudami su priešais, jūs labai kruopščiai planuojate, pasvėrę visus už ir prieš. Puikiai mokate kurti slaptus planus prieš savo priešus. Jei esi politikas, išaugsi į protingą. Jūs elgiatės kaip labai geras ambasadorius. Stenkitės apsisaugoti, kad neišduotumėte savo emocijų ir neįsiveltumėte į kivirčus. Jei taip atsitiks, nenaudingose ​​kovose prarasite brangią energiją.

Numerologija devyniems daro jus ekspertu chemiku. Galite būti geras išradėjas. Jūsų laimingos dienos yra 5th14th23rd, 9th18th27th6th15thir 24th. Jūsų nelaimingas skaičius yra du, o nelaimingos dienos yra 2nd11th20thir 29th. Jūsų sėkmės perlas yra koralas. Kiti laimingi brangakmeniai yra kraujo akmuo, raudonos spalvos opalas ir raudono atspalvio granatas.

Gimimas spalį – ką tai reiškia

Pirmąją spalio dalį valdo Venera (1Šv-22nd). Spalio mėnesį gimusius žmones valdo Venera ir Svarstyklių ženklas. Jie visada ieško teisingumo, taikos ir harmonijos. Jų rafinuotas charakteris ir diplomatija bus jų sėkmės šaltinis. Dvejojimas priimant sprendimus yra jų trūkumas.

Būti Veneros vaiku reiškia, kad galite panaudoti savo žavesį ir įtikinėjimo įgūdžius, kad gyvenime pasiektumėte tai, ko norite. Venera yra ryškiausia dangaus planeta ir buvo pavadinta meilės ir grožio deivės vardu. Tai verčia jus labai susirūpinti savo išvaizda, jūs visada ieškote veidrodžio, kad patikrintumėte, kaip atrodote, ir domitės mada bei stiliumi. Jūsų skonis yra brangus ir jums patinka būti išlepintas ir įvertintas. Pagrindinis jūsų gyvenimo akmuo yra santykiai ir jų klestėjimas. Jūs labai mylite ir vertinate žmones.

Spalio mėnesį gimusius žmones valdo Svarstyklių ženklas, todėl jie visada ieško pusiausvyros visais požiūriais – dvasiniais, emociniais, finansiniais ir pan. Ieškodami pusiausvyros, jie mėgsta turėti stabilius namus ir pirmenybę teikia žmonių draugijai. konkurencingų žmonių, besidominčių verslu. Jie yra švelnūs žmonės, todėl grubus kitų požiūris juos labai žeidžia. Šie žmonės pasižymi puikiais psichologiniais gabumais, todėl jiems geriausiai sekasi vertybinių popierių biržoje, maisto pramonėje, interjero dizaine ir bet kokiame meno kūrime. Jie turėtų pabandyti sutelkti dėmesį į savo pagrindinius poreikius, naudodami savo garsiąją intuiciją ir ištvermę.

Spalio mėnesį gimusiųjų žlugimas yra tai, kad jie nesugeba mesti iššūkio savo gyvenimo būdui. Jie gali kreiptis į religiją ir tapti fanatikais. Kalbant apie Svarstykles, jos visada turėtų ieškoti pusiausvyros. Tačiau spalį gimę žmonės taip pat yra puikūs mokytojai ir filosofai, o kartais jie keliaus kuo toliau, kad surastų tiesą. Geriausias patarimas šiems žmonėms yra bet kokia kaina vengti narkotikų ar bet kokių tokių medžiagų.

Spalis – Svarstyklių ir Skorpiono mėnuo. Jei gimei pirmoje mėnesio pusėje, tave valdo Svarstyklės, vadinasi, Venera.

Svarstyklės žavios, bendraujančios, geros diplomatės, priimančios kompromisus ir galinčios būti neryžtingos. Svarstyklių gimtiesiems reikia, kad kiti galėtų pasirodyti. Jo mylintį ir harmoningą charakterį valdo protas. Gimtasis yra nuoširdus, įgimtas diplomatas, puikiai įvaldęs vaidybos meną su kitais. Svarstyklėms gimtoji pusiausvyra ir idėja „gyvenk ir leisk gyventi kitiems“ yra gyvybiškai svarbi būtinybė. Gimtoji yra įvairiapusė, turi gerą skonį ir meninį talentą. Svarstyklės mėgsta spalvas, paveikslus, muziką ir šokį, išsiskiria savo malonia išvaizda.

Jei Saulė blogai vertinama, erotinis Svarstyklių rafinuotumas…

Parašykite komentarą