GIMITE VASARIO 29 D.? Sužinokite savo ateitį

Vasario 29-oji – amžinosios jaunystės diena. Galime užtikrintai pasakyti, kad vasario 29 d. gimusių žmonių yra mažiausiai per visus metus.

Be to, naujus metus skaičiuojame priklausomai nuo to, kiek gimtadienių buvo švenčiama. Vasario 29-ąją gimusieji būtų net daug jaunesni už visus kitus. Dvidešimt metų būtų galima laikyti pakankamai brandžiu amžiumi, gimusiam šią dieną. Vadinasi, galima sakyti, kad Vasario 29-osios čiabuviai yra amžinai jauni.

Žinoma, vasario 29-oji yra diena tik todėl, kad ji buvo sukurta dirbtinai, bandant pataisyti, kad mūsų metai tikrai keliomis valandomis ilgesni nei 365 dienos. Julijus Cezaris nustatė, kad ši 366-oji diena pasitaiko tik kartą per ketverius metus. Tačiau popiežiaus Grigaliaus laikais buvo išsiaiškinta, kad viena diena kas ketverius metus yra tikrai per daug, todėl tik viena diena kas keturis šimtmečius sugrąžina papildomą dieną.

Vasario 29-osios čiabuviai nuolat dvelkia jaunatvišku oru. Juos galima palyginti su kate, turinčia devynias gyvybes. Taip jie galės pakartotinai išvengti pavojingų prognozių. Jie yra išgyvenusieji. Jų darbas gali būti vertinamas kaip neįprastos gimimo datos patvirtinimas. Iš tiesų, Vasario 29-osios vietiniai gyventojai yra gana keisti ir iš tikrųjų tai puikiai žino. Ankstyvame gyvenime jie jau supranta, kad yra neįprasti, tačiau atrodo, kad jų pasaulio supratimas turi galimybę pasiekti bendrą sutarimą.

Šią dieną gimusieji linkę atpažinti ypatingus gyvenimo dalykus, kurie kitiems gali būti naudingi be jokių pastangų. Taigi geriausiomis akimirkomis jie yra kaip vaikai, kurie mėgaujasi paprastais malonumais. Blogiausiais atvejais jie būna vaikiški ir kartais bejėgiai.

Paprastai šią dieną gimusieji nėra tie žmonės, kurie pasauliui demonstruoja savo unikalumą. Tačiau dažniausiai jie stengiasi būti dar normalesni nei paprastas žmogus. Jie rinksis darbą, susijusį su paprastais rūpesčiais ir spręs kasdienio gyvenimo problemas. Jie neieškos puikių profesijų. Neretai jų itin aktyvi fantazija ir vaizduotė labiau pasireiškia namuose nei visuomenėje.

Vasario 29-osios čiabuviai neturėtų atsisakyti individualumo ar apsiriboti normalumo paieškomis. Jiems kartais pageidautina atsisakyti įpročių, kurie socialine prasme skiria juos nuo kitų.

Daugelis gimusių vasario 29 d. linkę įžvelgti tikrus ar įsivaizduojamus trūkumus. Tie, kuriems pavyksta tai padaryti savo ambicingu bandymu pasiekti sėkmės, rizikuoja pasiduoti pasaulietinėms pagundoms. Kita vertus, tie, kurie atsitraukia, gali tapti itin romantiškais idealistais, gyvenančiais fantazijų, slaptame pasaulyje, nes yra atsargūs savo atskleidimuose. Vasario 29-osios vietiniai gyventojai taip pat turėtų stengtis vengti kraštutinių minčių ir elgesio pusių bei ieškoti aukso vidurio.

Patarimai

  • Raskite pusiausvyrą tarp savo individualaus ir socialinio aš.
  • Sukurkite tylų pasitikėjimą.
  • Saugokitės per stipriai įsikibę į išorines vertybes.
  • Atskleiskite savo fantazijų pasaulį ir pasidalykite juo su kitais.

Jei jūsų gimtadienis patenka į vasario 29 d., turite įgyvendinti savo idėjas. Pasiimkite iniciatyvą. Jei esate baikštesnis arba jaučiatės vangus, o ne energingas, valgykite aštrų aštrų maistą: imbierą, čili pipirus, vasabi krienus. Jie stimuliuoja jūsų Marso centrą, padeda suaktyvinti jūsų vidinę ugnį ir panaudoti šio palankaus laiko energiją bei galią.

Numerologija: valdo Neptūnas

Žinoma, kad jus valdo dvidešimt devinta diena, jei gimėte 29 mėnesio dieną. Vasario 29-ąją gimę daug puikių asmenybių, politinių lyderių, taip pat menininkų: popiežius Paulius III, Gioacchino Rossini, Leonardas Shoenas, Marinas Sorescu, Johnas Philipas Hollandas ir kt.

Jei jūsų diena patenka į dvidešimt devintą, jūsų valdančioji planeta yra Neptūnas. Jei gimei 29 d., tada tave veikia septinto skaičiaus numerologija. Jūsų skaičiaus galia daro jus puikiu filosofu, atsipalaidavusiu ir religingu žmogumi. Jūs nesate žmogus, kuris gali ką nors gauti, jei jums pasisekė. Jūsų atlygis ateis per sunkų darbą ir atsidavimą. Kelyje gali būti nusivylimų, tačiau atkaklumas yra būtinas.

Sėkmė jums niekada nėra lengva. Būtina, kad toliau sunkiai dirbtumėte arba galų gale atliktumėte nereikšmingus darbus, o teks gyventi su neišsipildžiusiais norais ir ambicijomis. Bet visagalis Dievas padovanojo jums stiprią valią ir aukštą protinį miklumą. Jums patinka mažiau ir esate geras sekėjas. Turite saugotis savo trumpalaikio būdo, kitaip galite prarasti meilę ir draugus. Esate linkęs gyventi vienas ir jums nelabai patinka materialistiniai malonumai. Turite būti atsargūs dėl savo vedybinio gyvenimo ir investuoti laiko bei pinigų, kad išlaikytumėte savo sutuoktinio susidomėjimą. Kai sieki altruistinių ambicijų, širdis atsipalaiduoja. Kai dirbate kitiems, turite daug daugiau galimybių sulaukti sėkmės.

Mėgstate gyventi fantazijų pasaulyje ir mėgstate pasinerti į mistines mintis bei vienatvę. Galbūt nekalbate daug viešai, tačiau labai gerai jaučiatės tarp panašiai mąstančių žmonių, kurie parodys jums nepaprastą lyderystės braižą ir lengvai paveiksite juos savo mintimis. Jūs turite išmokti neatsilikti nuo savo pozicijos net ir susidūrę su opozicija. Jus visada domina gyvenimo po mirties paslaptys. Jūs netgi galite būti pasirengęs kalbėtis su mirusiaisiais per terpę. Mėgstate tyrinėti tarot, chiromantiją, astrologiją ir pirštų atspaudų reikšmę. Jūs ypatingai mėgstate istoriją. Mėgstate kritiškai analizuoti viską, įskaitant savo vidines mintis, šeimą, visuomenę ir pasaulį apskritai. Mėgstate giliai pasinerti į vienatvę.

Turite saugotis tendencijos rodyti keistą ir ekscentrišką elgesį. Daugelis garsių poetų, muzikantų, rašytojų, reformatorių ir matematikų, revoliucionierių patenka į septintąjį numerį. Visada yra tikimybė, kad nutolsite nuo namų ir šeimų. Taigi venkite šio darbo, kad sutartumėte su kitais, kitaip jūsų gyvenimas pateks į vienatvę ir liūdesį. Jūsų laimingi skaičiai yra 2 ir 7. Jūsų laimingos dienos yra 2-oji, 11-oji, 20-oji ir 29-oji. Bet kurį mėnesį jūsų nelaimingos dienos yra 8, 16, 17 ir 26 d. Jei šiomis nelaimingomis dienomis įgyvendinsite naujus projektus, yra didelė nesėkmės tikimybė.

Jūsų sėkmės perlas yra katės akis. Tai suteiks jums drąsos ir galios užsidirbti. Tai taip pat padidina jūsų, kaip išradėjo, sėkmės galimybes. Kiti laimingi brangakmeniai yra perlas, mėnulio akmuo, opalas ar tigro akis.

Gimimas vasarį – ką tai reiškia

Jūs, gimę vasario mėnesį, turėsite galimybę gyvenime sulaukti sėkmės ir šlovės ir tai darysite labai originaliai. Esate stiprus ir apdovanotas puikia intuicija, sumanumu, išradingumu, valios jėga ir labai rafinuotu sveiku protu. Tačiau turėsite išmokti vienodai klausytis kitų ir leisti jiems padėti galvą ant jūsų pečių, kai jiems to reikia. Esi harmoningas, taikus, ramus, ieškai švelniosios gyvenimo pusės. Tokia šiluma ir dėmesys paliečia kitus žmones. Pagrindinės jūsų savybės – kuklumas, ištikimybė ir tyrumas.

Antrąją vasario pusę valdo Neptūnas (19-29 d.). Būdamas Neptūno vaiku reiškia, kad tu gyveni sapnų pasaulyje ir nerodai pasauliui savo tikrojo veido, o taip yra daugiausia todėl, kad tavo vidinis pasaulis yra pakankamai turtingas, kad tave užimtų. Vasaris yra Vandenio ir Žuvų mėnuo.

Jei gimei Neptūno globoje (19-29 d.), esi perfekcionistas ir gimei pedagogu. Turite gerą intuiciją, esate nepaprastai jautrus, kūrybingas, todėl esate puikus menininkas. Tačiau jums patiktų ir medicinos sritis arba statybos. Atminkite, kad tiek Mikelandželo, tiek Džordžo Vašingtono žvaigždės ženklas buvo Neptūnas, ir jie abu išnaudojo savo įgimtą kūrybiškumą. Tavo silpnybė – perdėtas domėjimasis kitų gerove, dėl kurio jautiesi kaltas. Tačiau nepaisant to, kad tai yra jūsų trūkumas, joks kitas zodiako ženklas neturi geresnės širdies nei jūsų ir yra labiau užjaučiantis visoms būtybėms.

Vasario mėnesį gimusieji turi polinkį į skrandžio problemas, todėl savo mitybai reikėtų skirti ypatingą dėmesį. Nevalgykite, kai esate nusiminęs. Be to, esate linkę būti įskaudinti ir paveikti labai religingų žmonių, todėl geriausia jų vengti. Tačiau jūs galite panaudoti savo žinias savo naudai ir su šypsena įveikti sunkumus. Urano globojamos moterys yra nepriklausomos ir gražios, turi labai protingus vaikus.

Vasaris yra…

Parašykite komentarą