Graikinio riešuto lapas: žolė reikšmė | Auntyflo.com

Graikinis riešutas gali būti vadinamas daugeliu pavadinimų, įskaitant Whitenut ir Blacknut.

Tai vietinė Italijos žolė. Tačiau romėnai jį labai vertino tiek baldų gamyboje, tiek vaisių gamyboje. Jie jį vertino tiek, kiek pradėjo auginti Didžiojoje Britanijoje ir Vokietijoje. Riešutas yra kilęs iš persų, gyvenančių šiaurinėje savo šalies dalyje; tai matyti iš pirminio pavadinimo „Persicon“.

Graikai graikinį riešutą pavadino „baziliku“, o tai rodo, kiek jie jį brangino. Po to jis buvo pervadintas į „regia“, o tai tiesiog reiškia karališką. Vėliau sakoma, kad jis buvo pavadintas „Caryon“, kuris yra Carya pagrindas.

Dėl pavadinimo pagrindo kilo nesutarimų su viena grupe, kuri ją laikė kvapu, o kitomis – dėl formos. Formos šalininkai teigia, kad taip yra todėl, kad riešutas turi žmogaus smegenų formą. Augalų lapai naudojami įvairiems tikslams.

Graikinio riešuto lapas padės

  • Neutralizuokite gyvačių ir vorų nuodus.
  • Ištaisykite kepenų ir skrandžio problemas.
  • Gydykite sportininkų pėdas.
  • Nužudyk kirminus.
  • Gydyti odos ligas.
  • Subalansuoti cukraus kiekį.
  • Padėkite atsikratyti kenksmingų riebalų.

Naudojimas medicinoje

Nuo seniausių laikų graikinių riešutų lapai buvo naudojami įvairioms ligoms gydyti. Jie buvo naudojami dviem pagrindiniais būdais: arbata arba kramtyti, o senovėje buvo įprasta. Žolininkai ir kiti gydytojai naudojo lapus atskirai arba kartu su kitomis žolelėmis, kad padidintų produktyvumą. Vienas iš anksčiausiai įvertinusių graikinių riešutų lapų gebėjimą gydyti įvairias ligas yra romėnų žolininkas ir vyresnysis Plinijus. Jis tvirtino, kad lapai kilę ne Italijoje, ne kitose Europos dalyse, o Viduriniuose Rytuose.

XVII amžiuje britų žolininkas naudojo specialų graikinių riešutų lapų ir medaus vaistą, gydydamas nuodus nuo gyvatės įkandimų ir vorų įgėlimų. Po trijų šimtmečių žolininkai akreditavo jį kaip geriausią kada nors žinomą vidurius laisvinantį vaistą. Šiomis dienomis jis tikrai vertinamas ir plačiai naudojamas tarp žolininkų, įskaitant kepenų ir žarnyno gydymą bei susijusius atvejus. Šiuo metu jis įsitvirtino gydant kelias ligas, įskaitant įvairias parazitines infekcijas ir pėdos pėdą, be to, jis turi įvairių gydomųjų savybių, mažina vidurių užkietėjimą, kovoja su įvairiais grybelių ir parazitų užkratais, reguliuoja cukraus kiekį, padeda organizmui. atsikratyti gyvulinių riebalų ir naikinti karpas. Jis naudojamas išoriškai, gydo daugelį įprastų odos ligų.

Graikinių riešutų lapai buvo siejami su daugybe magiškų savybių. Graikinis riešutas gali būti naudojamas sumušimui ar keiksmui sulaužyti. Tai taip pat siejama su nesėkmės nutraukimu. Norėdami sulaužyti nesėkmę ar prakeikimą, paimkite graikinį riešutą ir įpilkite į jį visą (su grąžtu), įlašinkite į graikinį riešutą sėkmės aliejaus kartu su sudegintais graikinių riešutų lapeliais, tada ištirpinkite apelsinų vašką, kad užpildytumėte skylę. Uždekite oranžinę žvakę ir po ja padėkite graikinį riešutą. Įdėkite graikinių riešutų lapelius į smilkalus ir sudeginkite kartu su žvake. Melskitės 35 psalmę tris dienas iš eilės, pradedant antradieniu. Pamatysite, kad jūsų nesėkmė ar nelaimė pakyla. Jei burtas yra atsikratyti nesėkmės, meskite graikinį riešutą į upę. Jei jis skirtas apsaugai, išmeskite graikinį riešutą šalia savo priešo kelio, pavyzdžiui, jo ar jos namų.

Parašykite komentarą