Grimoire dvasinė prasmė ir aiškinimas

Magiška darbo knyga, kurioje yra įvairios informacijos apie ritualus, formules, atitikmenis, ritualinių įrankių ir erdvės paruošimą.

Panašus į Šešėlių knygą.

Taigi pirmas klausimas. Kas yra grimuaras?

Tai senovinis tekstas, kuriame aprašoma, kaip pasidaryti talismanus ir atributus. „Grimorie“ yra magijos knyga. Panašiai kaip šešėlių knyga, ši knyga pagal europietiškas tradicijas paprastai perduodama iš raganos raganai arba šeimose. Nors kitų panašių knygų rūšių galima rasti beveik kiekvienoje kultūroje, grimuaro terminija ir šiandieninis jų vartojimas pagonių bendruomenėse yra modernus senesnės Europos kūrybos atnaujinimas.

Juose yra burtų, mikstūrų, vaistų, apkaustų, keiksmų ir kitų magiškų užkeikimų bei žargono. Tradiciškai, skirtingai nei šešėlių knygoje, Grimoire baigiamasis darbas, kuris buvo ištobulintas, yra įtrauktas į juos, kur šešėlių knyga gali būti bandymų ir klaidų knyga.

Grimuaras paprastai atrodys labiau išbaigtas ir bus baigtas. 18 amžiuje grimuaras vėl išpopuliarėjo ir daugelis to meto pagoniškų žinynų, tokių kaip „Grand Grimoire“ ir „Grimorum Verum“, tapo paklausiomis knygomis apie okultizmą. Tuo metu okultinė teorija daugiausia buvo orientuota į demonus, velnią ir kitą krikščionišką mitologiją, o iki XX amžiaus jose daugiausia buvo informacijos apie užkeikimą, burtų kūrimą ir aukštąją magiją. Tik Geraldas Gardeneris (žr. GARDENARIAN) XX amžiaus ketvirtajame dešimtmetyje iš tikrųjų egzistavo neopagoniškas ar wiccan grimoire.

Grimoires tradicijos

Yra senoviniai grimuarai, skirti sukurti demono iššaukimą ir vykdyti juodąją magiją. Šiuose grimuaruose pateikiamos sudėtingos instrukcijos. Tiems, kurie žiūrėjo filmą „Piktieji numirėliai“, demonų apsėdimas lengvai paaiškinamas. Tai amerikiečių filmas, sukurtas 1981 m. Tai antgamtinis ir siaubo filmas apie demonišką apsėdimą. Grimoire’s yra paremti P. Lovecrafto Necronomicon, kuri iš esmės yra istorija. Ši istorija paremta trijų juodosios magijos knygų mitais ir legendomis. Knygose pateikiama išsami informacija apie rankraščius, kaip senovės grimuaruose pateikiami nurodymai, kaip užburti demonus ir dvasias iš kitų dimensijų. Nuo senovės Egipto iki vampyrų žudikų buvo tūkstančiai grimuarų – šiose knygose gausu magiškų burtų, kurie galiausiai paveikė mokslą ir religiją.

Štai keletas garsiausių grimuarų:

Saliamono raktikaulis

Tai vienas iš seniausių egzistuojančių grimuarų, mistinė knyga, kurią, kaip teigiama, parašė karalius Saliamonas ir kuri pirmaisiais amžiais buvo platinama Viduržemio jūroje. Šimtai egzempliorių buvo apyvartoje iki 15 mūsų eros ir buvo dvasininkų bei mokslininkų rankose. Nors kai kurie žmonės juos atleido, kai kurie dvasininkai norėjo jais sekti, siekdami įgyti išminties, o kiti siekė praturtėti atrasdami lobius ir nugalėdami juos saugojusias dvasias.

Raudonasis drakonas

Šėtono evangelija yra kitas pavadinimas, suteiktas Raudonajam drakonui, kuris buvo aptiktas Saliamono kape 1750 m. ir yra parašytas aramėjų arba Biblijos hebrajų kalba. Tai knyga, kuri priklauso Romos katalikų bažnyčiai, saugoma Vatikano slaptajame archyve ir neprieinama plačiajai visuomenei. Bažnyčia pretenduoja į oficialią nuosavybę ir taip žinoma apie jos egzistavimą. Jo rašymas paremtas apokrifiniu Tėbų Honorijumi, kurį užvaldė Šėtonas. Tai įrodė, kad egzistuoja okultiniai burtai ir įtaigiai, pateikiant išsamią informaciją apie tai, kaip naujai išrinkti popiežiai lėtai kreipiasi į Šėtono išmintį.

Voynicho rankraštis

Tai laikoma vienu iš paslaptingų rankraščių, kuriuose yra šifruota abėcėlė, kuri nežinoma, parašyta ant veliumo. Jame vaizduojamas zodiakas kaip astronominės diagramos, keisti augalai ir mažyčiai nuogi žmonės, susipynę vonioje. Kalbininkai, kriptografai, matematikai nesugebėjo iššifruoti knygos. Manoma, kad jis buvo parašytas viduramžiais 1404 ir 1438 m.

Demoniška magija Miuncheno vadove

Jame yra demoniškų dvasių, naudotų XV a. Jame yra trys pagrindiniai magiški burtai, randami grimuaruose: dieviškumas, iliuzionistas ir psichologinis. Psichologiniai burtai naudojami siekiant sustiprinti politinę ar emocinę galią žmonėms; iliuzija naudojama apgauti vartotojus, kad jie mato armijas ar pilis; būrimo veiksmai yra skirti informacijai iš praeities ar ateities išgauti. Jame yra ištraukų, kuriose aprašoma, kaip mitologinės būtybės. Knygoje visas dėmesys sutelktas į klasikinius egzorcizmus ir juodąją magiją ir visiškai nepaisoma angelų folkloro.

Pasidalykite šiuo straipsniu su kitais, kad jie sužinotų apie Grimoires tradicijas. Prašome paremti mus spausdami like Facebook. Labai ačiū.

Parašykite komentarą