Gvazdikėliai, sveiki: žolė Reikšmė | Auntyflo.com

Augalo pavadinimas yra „Eugenia caryophyllata”.

Gvazdikėlių gimtinė yra Moluko salos, kurios yra Indonezijos dalis.

Tradiciškai jis buvo naudojamas kaip kvapo saldiklis. Molukos vietiniai gyventojai kiekvienam gimusiam vaikui pasodino gvazdikėlių medį, manydami, kad vaiko likimas yra susijęs su medžio likimu. Jis taip pat naudojamas kaip prieskonis kepimui. Dobilas yra viena iš geriausių žolelių, tinkamų naudoti kaip smilkalų sudedamoji dalis, gvazdikėliai suteikia šilumos, bet kartu ir puikų kvapą. Stebuklingai ši žolė naudojama draugystei skatinti.

Ši žolė ypač vertinga gynybos kerams, egzorcizmui ir apsivalymui, bet atvirkščiai – klestėjimui ir draugystei. Puikiai tinka sukurti apsauginį burtą, deginti gvazdikėlius kaip smilkalų dalį. Aromatas vienodai puikus kuriant magišką ar dvasingą namą. Gvazdikėliai siejami su Jupiterio planetos galia ir Ugnies stichija. Kalbant apie magiją, gvazdikėliai buvo naudojami burtams, siekiant laimėti draugystę ar teigiamą bendradarbių dėmesį.

Gvazdikėliai:

  • Apsaugoti jus.
  • Pagerinti piniginius reikalus.
  • Jis gali būti naudojamas gynybos reikaluose.
  • Valymas.
  • Vaikų apsauga.

Teigiama, kad gvazdikėliai pritraukia puikią sėkmę, stabdo apkalbas ir palaiko draugystę. Pripildykite du medžiaginius maišelius septyniais gvazdikėliais, pakabinkite juos ant plonų medvilninių virvelių kaip karolius, kad sukurtumėte seną draugystės žavesį. Padovanokite vieną savo draugui ir, jei abu nešiosite juos, kol virvelės išsiskirs, išliksite puikūs draugai visą savo gyvenimą.

Uždekite raudoną žvakę, nusagstytą ištisais gvazdikėliais, kad išvengtumėte šmeižto, destruktyvių paskalų ir melo apie jus. Visas gvazdikėlis taip pat gali būti naudojamas pinigų atnešimui. Dėl šio tikslo sudeginkite jį ant anglies. Gvazdikėliai taip pat buvo naudojami siekiant išvaryti blogį, išvalyti galvą ir apsaugoti. Sudeginkite gvazdikėlius už dolerius ir taip pat nukelkite priešiškas ir nepalankias jėgas. Deginkite gvazdikėlius, kad sukurtumėte teigiamas dvasines vibracijas ir išvalytumėte vietą.

Sudeginus Gvazdikėlius, galima įmesti saują į puodą su vandeniu ir lėtai troškinti, kad namai pripildytų Gvazdikėlių magijos. Kai kurie mano, kad pridėjus gvazdikėlių taip pat užtikrinama, kad jūsų magiškas ketinimas bus įgyvendintas. Uždėkite amuletą, kad pašalintumėte negatyvą ir priešiškumą. Įtraukite klestėjimo smilkalus, kad pritrauktumėte turtus. Ši žolė gerina atmintį egzaminų metu. Įdėkite paketėlį su mėtomis ir rožėmis, kad padėtumėte ramiai miegoti.

Pastaba: Nesmulkinti gvazdikėliai taip pat buvo naudojami gydymui kaip anestetikas, antiseptikas, antibakterinis ir virškinimą skatinantis vaistas.

Parašykite komentarą