Gydomasis burtas (mylimojo) Dvasinė prasmė ir aiškinimas

Kartais tie, kuriems reikia gydymo burtų, esame ne mes patys, o kažkas, kurį mylime arba kuriam rūpinamės.

Taip pat svarbu nepamiršti, kad rūpinamės savimi, kad galėtume pasirūpinti kitais. Norėdami efektyviai atlikti šį burtą, įsitikinkite, kad esate geros sveikatos ir geros nuotaikos, nes nenorite sumažinti burtų poveikio.

Sveikata yra svarbiausias mūsų gyvenimo elementas. Svarbu užtikrinti, kad jie išlaikytų savo sveikatą. Šis burtas gali būti naudojamas norint suteikti geresnę mylimo žmogaus sveikatą arba padėti išgyti nuo sudaužytos širdies.

Jums reikės:

  • Vyro arba moters formos žvakė (priklausomai nuo tiriamojo lyties)
  • Mažas peilis aštriu smaigaliu
  • Miros aliejus

Norėdami pradėti, naudokite peilį ir ant žvakės užrašykite žmogaus, kurį norėtumėte išgydyti, vardą. Tai galite padaryti bet kur prie žvakės, tačiau geriausia ant žvakės užrašyti pavadinimą, kur žmogui skauda. Pavyzdžiui, jei žmogus serga depresija, užrašykite jo vardą ant galvos. Jei asmuo išmetė nugarą, užrašykite jo vardą ant formos žvakės nugarėlės. Pavadinus, patepkite žvakę miros aliejumi.

Įsitikinkite, kad aliejus užpildo pavadinimą, kurį įbrėžėte į vašką. Tepdami žvakę įsivaizduokite, kad jūsų rankos ir pirštų galiukai yra pagaminti iš baltos, gydomosios energijos. Su žvake elkitės švelniai, tarsi prižiūrėtumėte sergantįjį.

Uždekite žvakę, kai baigsite, ir įsivaizduokite, kaip žmogus pagerės. Įsivaizduokite, kad jų veidą nušviečia sveikas spindesys ir puošia šypsena. Įsivaizduokite, kad jie vėl jaučiasi gerai, be ligos ir skausmo. Baigę 3 kartus kartokite „gydomosios galios, siunčiamos iš manęs su valia išgydyti tave“. Leiskite žvakei degti, kol ji užges.

Parašykite komentarą