Į viršų nukreipti akių patarimai Reikšmė | Išmokite skaityti kinų veidą

Žmonės su aukštyn nukreiptomis akių galiukais yra paslaptingi ir kviečiantys iš prigimties.

Jie linkę būti atviri, ugningai ir gyvybingi žmonės su dar didesnėmis asmenybėmis. Dėl jų akių formos jie yra priešingi žmonėms, kurių akių galiukai nukreipti žemyn, ir su tokiais žmonėmis jie paprastai nesiruošia gerai sutarti.

Be to, abi akių formos yra gana neįprastos. Kai sutinkate žmogų, kurio akių galiukai nukreipti į viršų, taikydami natūralų akių atranką (palyginti su asmeniu, kuriam buvo atlikta plastinė operacija, taip pat žinomas kaip veido pakėlimas), beveik ne visada patrauksite akimirksniu. Šie žmonės tiesiog turi kažką. Jų prigimtis yra tokia, kuri pasitiki beveik iki patiklumo.

Dėl to jie gali būti lengvai įskaudinami, nes iš prigimties nori būti atviri žmonėms. Jų prigimtis nėra susilaikyti su niekuo ir net tada, kai yra įskaudinta, jie dažnai atleidžia skriaudėjui. Tačiau, kai jie sutraiškyti arba kai jie pasiekia lūžio tašką, turėtumėte būti atsargūs.

Užsidegę pykčiu šie žmonės išlaisvins žiaurų kerštingumą. Jie nesustos, kol nepajus, kad buvo išgirsti. Tačiau jie nėra sprogūs iš prigimties ir gali prireikti siaubingai daug laiko, kad pasiektų tą tašką, net jei žmonės jiems pasakys, kad jie turėtų būti supykti. Jie laukia ir tikisi, kad žmonės turi gerumo ir padorumo, kurį jie žino, kad jie yra giliai viduje.

Bendrauti su tokiais žmonėmis gali būti sunku. Jie nuolat juda ir nuolat nori dėmesio. Jie klesti iš nuotykių ir judėjimo, dėl kurių jie gali nustoti nepastovėti su kompanija, kurią jie palaiko. Į viršų nukreiptų akių galiukų pereiti fazes yra įprasta, todėl jie įgauna įgūdį įsijausti į grupę ar kitą.

Dažnai jie susiranda hobį ar dar ką nors ir užsiima pomėgiu, bet retai baigia ar įvykdo. Jie paliks savo gyvenime nebaigtų reikalų pėdsaką, nesvarbu, ar tai būtų interesai, ar žmonės.

Santykiuose tai gali būti gana problematiška. Jie mėgaujasi dėmesiu, o kai pamatysite į viršų nukreiptus žmogaus akių galiukus, pasijusite tarsi pasaulio viršūnėje. Jie mėgsta padovanoti savo mylimuosius ir susižavėjimą dovanomis ir dėmesiu, nes, savo ruožtu, tai taip pat atkreipia į juos dėmesį.

Tačiau kai medaus mėnesio fazė baigiasi, jie gali tiesiog nuspręsti, kad jie jį baigė. Pasaulis yra jų patarlė saldainių pirkėja ir jie nenurimsta tik per ilgai mėgaudamiesi vienu skoniu. Kad į viršų nukreiptų žmonių, besidominčių darbu ar žaidimu, dėmesį atkreiptų į viršų nukreipti patarimai, jiems reikia nuolat mesti iššūkius ir domėtis, o tai daugumą gali varginti.

Tie, kurie negali neatsilikti, bus palikti nuošalyje ir be aukštyn besisukančio žmogaus švytėjimo… grįžti prie tiesiog būti laimingu santykiuose gali būti sunku. Jų meilės praeitis kupina karčių buvusių ir žmonių, kurie mano, kad jie galėjo būti tokie, jei tik būtų skyrę pakankamai laiko.

Ironiška, bet žmonės, kurių akių galiukai nukreipti į viršų, nėra sąmoningai žalojantys žmonės. Tiesą sakant, jie dažnai yra tokie susitelkę į save, kad iš tikrųjų nesuvokia, kad kenkia būtent jiems. Jų elgesį galima paaiškinti nerūpestingumu, o ne piktybiškumu. Turite tiesiogiai kalbėtis su šiais žmonėmis, nes jie yra įpratę daryti emocinius protrūkius. Dažnai norėdami juos pasiekti, turite būti dramatiškesni ir garsesni nei jie. Kaip būrys vaikų triukšmingoje klasės patalpoje, jūs turite šaukti ar švilpti, kad atkreiptumėte jų dėmesį. Jei jums pavyks tai padaryti, greičiausiai jums pavyks.

Parašykite komentarą