Iniciacija / inicijavimas Dvasinė prasmė ir aiškinimas

Iniciatyva: asmuo, kuris siekia prisijungti prie būrio, grupės ar organizacijos ir vis dar išgyvena pradinį mokymą arba kokybinius etapus, kol iš tikrųjų tampa visateisiu nariu.

Tai taip pat gali reikšti, kad kažkas yra lygio, kuris jau yra organizacijos, būrio ar grupės dalis, bet yra žemesnės mokymo pakopos, iniciatorius, todėl jis yra antrojo rato, vidinio rato ar kito laipsnio iniciatorius/ fazė.

Kai asmuo sutinka su inicijavimu, jis tradiciškai sutinka prisiimti pamoką pagal pažymį ar patirtį, bet kartu ir daugiau atsakomybės. Žmogui augant savo išsilavinimui ir dvasingumui, auga ir jo sąmoningumas. Iniciatyvai gali daug žinoti apie vieną dalyką, bet paprastai taip pat pripažįsta, kad reikia mokytis daugiau.

Iniciacija: tikroji ceremonija, kurios metu įleidžiama į sandraugą, grupę ar religiją.

Svarbiausia iniciacija į Wicca tradiciją yra iniciacijos apeigos. Paprastai tai laikoma perėjimo apeiga, reiškiančia, kad iniciatorius dabar atgimsta į Wicca. Paprastai nariai į inicijavimo procesą žiūri labai rimtai ir tai gali būti gana ilgas procesas. Wicca mokiniui, kuris paprastai vadinamas neofitu, leidžiama pradėti tik tada, kai jis mokosi Wicca mokykloje ir bažnyčioje bei atitinka kurso reikalavimus. Jam neleidžiama įžūliai prašyti būti pradėtas; mokytojas yra tas, kuris išrenka naujoką iniciacijai.

Iniciacijos apeigos paprastai atliekamos vasarą, jauno mėnulio fazėje. Kadangi inicijavimas paprastai yra privatus reikalas, grupinė iniciacija neleidžiama ir joje dalyvauja tik iniciatorius ir iniciatorius arba iniciatorius ir jų kunigas ar kunigas, dirbantis kartu su iniciatoriumi. Iniciatorius turėtų būti priešingos lyties nei iniciatorius, kad atspindėtų deivės ir dievo moterišką/vyrišką poliškumą.

Iniciacija atliekama skirtingais lygiais ir iš naujoko reikalaujama, kad pirmą kartą įšventintų, kai jie turi šiek tiek patirties dirbant su amatu ir turi išmokti Wicca pagrindus, tokius kaip rato metimas, giesmės, energija ir Coven etiketas. Pirmasis iniciacijos etapas yra rodiklis, kad naujokas dabar supažindinamas su deive. Ceremonija prasideda nuo to, kad iniciatorius yra nuogas, ir tai yra sudėtingas procesas. Atliekamas išbandymas ir duodami įžadai, tada iniciatorius simboliškai baigia vilkėti Wiccan ritualinį chalatą. Tai yra pirmojo laipsnio įsigijimas. Daugelis žmonių niekada nepasiekia antrojo laipsnio.

Antroji antrojo laipsnio iniciacija skirta raganoms, norinčioms tobulinti savo amatus ir norinčioms aktyviau dalyvauti ritualuose, padėti naujiems iniciatoriams, Koveno ir jo ratų valdymui. Sunku rasti antrojo laipsnio iniciatorių, nes jiems paprastai patariama neatskleisti savo statuso.

Du laipsniai yra skirtingi; pirmojo laipsnio iniciacija yra skirta sutelkti dėmesį į deivę, o antrojo laipsnio iniciacija į paveikslą įveda raguotą dievą. Raguotas dievas yra vyriškas deivės atitikmuo. Prieš pradėdami antrojo laipsnio inicijavimą, jie turi palaukti vienerius metus ir vieną dieną nuo įšventinimo į pirmąjį laipsnį. Nors apeigos vyrams ir moterims yra skirtingos, abi ceremonijos apima budėjimą ir išbandymą. Po to, kai vienas yra inicijuotas, jie tampa atitinkamai vyriausiuoju kunigu ir vyriausiąja kunige, tada jie privalo auklėti ir remti naujokus.

Trečiojo laipsnio iniciacijos atveju labai mažai žmonių patenka į šią iniciaciją, nes tai labai įtraukianti. Be to, kad jie turi mesti dabartinį darbą ir persikelti į kitą miestą, jiems leidžiama pasiimti tik dėvėtą aprangą ir tik 100 USD. Jis skirtas tik žmonėms, kurie yra pasirengę pradėti naują Coveną.

Tikimės, kad jums patiko šis straipsnis. Prašome paremti mus spausdami like Facebook. Iš anksto dėkoju.

Parašykite komentarą