Ką Dagaz reiškia runose? | Runų akmenų skaitymai

Dagaz runos reikšmė arba žinoma kaip Daeg

Ši runa yra apie kontrastus. Tai pasaulyje egzistuojančio dvilypumo simbolis, nes viskas turi priešingybę. Dagazas simbolizuoja dieną, aušrą, pabudimą, viltį, laimę, saugumą, klestėjimą ir tamsos apšvietimą.

Tai turi būti vertinama ne kaip konfliktas tarp dviejų kontrastų, o kaip bendrystė, visiška jų harmonija, kad jie galėtų taikiai sugyventi, nedarydami įtakos aplinkai. Diena-naktis, gyvenimas-mirtis ir vasara-žiema – tai tik keli reiškiniai, aprašyti Dagazo runos akmeniu. Be to, tai yra būdas kam nors išlaikyti galvą ir laikytis savo tikslų. Naudojant šią runą, vartotoją apims aiškus jausmas, o mintis užpildys aukštesnė sapnas. Būdamas ir kairiosios smegenų dalies simboliu, Dagazas rūpinasi intelektualine žmogaus puse.

Kadangi kairiosios smegenys padeda žmonėms bendrauti, runos gali turėti įtakos bet kurio žmogaus logikai, samprotavimams ir analitiniam mąstymui. Kai diena ateina po tamsos valandų, Dagazas turi galių, susijusių su nušvitimu ir pažanga. Tai reiškia naują pradžią ir buvimą sveiku bei galingesniu, nes žmogus gali pradėti visiškai naują savo gyvenimo pradžią. Tai taip pat padės pasiekti tikslus, nuostatas ir pasiekimus, kad žmogus taptų sėkmingu žmogumi arba geriau priešingu tam, kas buvo anksčiau.

Kai žmogus randa šį simbolį runoje – tai gali būti naujo gyvenimo pokyčio, naujo kelio, kuriuo reikia eiti, ženklas. Transformacija Dagazui yra kritinė reikšmė, nes norint virsti priešinga, gera ar bloga, reikia vienaip ar kitaip pasikeisti. Tai priklauso nuo žmogaus, ar pokyčiai bus geri, ar blogi, tačiau visiškai natūralu, kad tas žmogus mano, kad pokytis buvo geras, nors aplinkiniai tam nepritaria.

Ši runa taip pat simbolizuoja šviesos dievą, kuris naudoja saulės spindulius, kad prasiskverbtų pro kliūtis, galinčias užblokuoti visagalę šviesą. Tai reiškia žinias, norą matyti pro debesis ir kasdienes problemas bei bandymą iššifruoti visas gyvenimo prasmes. Tai taip pat gali padėti pasirinkti geresnį kelią, apšviestą kelią. Daeg yra dar vienas Dagaz vartojamas terminas, kuris dažniausiai reiškia dienos sąvoką.

Dagaz Rune Taip arba Ne

Kalbant apie „taip“ arba „ne“, Dagazo runa yra galingas runos akmuo. Ši runa gali būti naudojama priimant sprendimus ir įžvelgus esamas situacijas, prašant Visatos patarimų. Skaitymas su Dagazo runa leidžia mums ištirti teigiamas ir neigiamas galimybes, kad galėtume priimti pagrįstus sprendimus. „Taip“ arba „ne“ skaitymas paprastai suprantamas kaip tvirtas „taip“.

Be to, Dagaz skatina mus apsvarstyti didesnį vaizdą ir priimti sprendimus, pagrįstus mūsų aukščiausia gėrybe. Skaitymai gali būti sudėtingi, kai jie derinami su kitomis runomis. Skaitant „taip“ arba „ne“, atsakymas paprastai yra akivaizdus ir „taip“, kai naudojamas vienas. Dagazas rodo, kad Visata yra suderinta su mūsų tikslais ir troškimais ir kad viskas, ką nuspręsime daryti, atneš mums sėkmės. Įsitikinkite, kad jūsų sprendimai yra suderinti su jūsų likimu, ir naudokite tai kaip teigiamų rezultatų patvirtinimą.

Šio runos akmens piešimas rodo, kad galinga situacija jums susiklostys gerai, nepaisant to, ar klausiate apie esamą situaciją, ar apie būsimą galimybę. Dėl to galite drąsiai priimti sprendimus. Rizikuokite ir vadovaukitės savo sapnasmis!

Dagaz runą galite naudoti taip arba ne skaitydami su bet kokia runų būrimo sistema, įskaitant norvegų runas ir taro kaladę. Būkite atidūs „taip“ žinutei ir tikėkite, kad viskas, kas atsitiks, bus jūsų aukščiausiam labui.

Dagaze Rune Santykiai ir meilė

Kaip jau sakiau anksčiau, Dagazo runa yra vilties ir optimizmo simbolis. Tai skatina mus priimti pokyčius ir gyvenimo tėkmę. Ši runa gali paskatinti mus priimti teigiamus sprendimus, kai kalbama apie mūsų partnerius ir santykius. Mūsų gyvenimas turėtų būti sutelktas į dalykus, kurie mums teikia džiaugsmą ir pasitenkinimą, ir turėtume teikti jiems pirmenybę. Teigiamas jūsų meilės gyvenimo pokytis gali įvykti, jei nupiešę šį runos akmenį būsite atviri pokyčiams.

Dagaz Rune Apverstas

Kai Dagazas guli atvirkštinėje padėtyje, tai reiškia tamsą, blogą sėkmę, sumaištį, aklumą ir beviltiškumą. Ši runa gali reikšti, kad ateina blogi laikai ir kad jums reikės mankštinti regėjimą, kad jų išvengtumėte arba pabaigoje pamatytumėte šviesą. Tai skatina suprasti, kad šviesa visada turi pasitraukti iš pasaulio, už jos visada slyps tamsa. Tai skatina jus sukurti savyje šviesą, kuri ves jus per šiuos tamsius laikus ir sulaikys neigiamas emocijas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai išlaikyti viltį savo viduje pakankamai ilgai, kad šviesa sugrįžtų.

Tai taip pat reiškia, kad galbūt negalėsite pasinaudoti regėjimu ir kad galite praleisti progas arba neįžvelgti dalykų, kurie jums turėjo būti aiškūs. Nesijaudinkite dėl to ir nekaltinkite savęs. Tobulumas nėra žmogaus prigimtyje. Tiesiog įsitikinkite, kad darote viską, kad pasimokytumėte iš šių sumaišties ir tamsos laikų.

Kai ši runa guli atvirkščiai, įkiškite į savo rankas liepsnojantį rutulį, kuris yra jūsų dvasia, ir pūskite į jį, kad jis degtų. Pabandykite pamatyti sidabrinį pamušalą. Be to, leiskite kitiems suteikti jums savo šviesos. Atminkite, kad jūs nesate vieni ir kad visi turime susidurti su tamsa, kuri neišvengiamai nusėda ant mūsų gyvenimo. Leiskite kitiems žmonėms padėti jums tai įveikti. Kalbėkitės su artimiausiais žmonėmis. Kreipkitės į patarėją. Prisijunkite prie forumo arba palaikymo grupės. Nejaukite gėdos ar teisiami. Šioje planetoje nėra nė vieno žmogaus, kuriam nebūtų tekę išgyventi kažką, dėl ko vienu metu jie jautėsi beviltiški.

Šis akmuo negarantuoja jūsų sėkmės, tačiau atvirkštinė runa skatina pažvelgti į praeitį ir suabejoti, ką jaustumėte ar darytumėte, jei jums nepavyktų. Tai skatina jus atsilaikyti prieš savo nesėkmes ir dirbti, kad į jūsų gyvenimą sugrįžtų klestėjimo šviesa. Dega savo ugnį ir išgyvensi naktį. Atminkite, kad saugumas reiškia ne tik pavojaus nebuvimą. Tai taip pat reiškia tikrumą. Būkite tikri dėl savo sugebėjimo pakilti iš nesėkmės, kaip ir tuo, kad kiekvieną rytą saulė pakils iš horizonto tamsos.

Pagrindinės sąvokos

Sąžinė, pasiekimai, pabudimas.

Psi

Tiesa, žinios, nušvitimas.

Energija

Poliškumas, realizmas, sąjunga, kaita, sintezė.

Žemiškas

Dienos šviesa.

Būrimai

Sąmonė, Viltis, Aukščiausiasis; arba miegas, regėjimo praradimas, neviltis.

Taisyklės

  • Nurodo įkvėpimą kaip dovaną.
  • Gebėjimas tapti nematomu.
  • Panaši į kairę smegenų dalį.
  • Tai simbolis, apverčiantis kažką aukštyn kojomis.
  • Tai vyro ir moters simbiozė.

Parašykite komentarą