Ką dvasiškai ir psichologiškai reiškia verkimas sapne

Dažniausiai sapnai būna keistoki ir, atrodo, neturi jokio ryšio su realybe. Tačiau kartais sapnai gali atrodyti neįtikėtinai tikri.

Pavyzdžiui, jei kada nors sapne verkėte, galbūt net pastebėjote, kad pabudę verkiate tikromis ašaromis.

Nors verkimas nebūtinai yra blogas dalykas, tai gali kelti nerimą, ypač jei nemanote, kad nuėjote miegoti jausdamiesi itin liūdni.

Ką reiškia verkti sapne?

Psichologinė verkimo sapne reikšmė

Žmonės yra vienintelės gyvos būtybės, kurių ašaras gali sukelti emocijos, ir ne tik liūdnos emocijos gali sukelti ašaras. Daugelis žmonių taip pat verkia, kai yra laimingi, arba jūs galite būti tas, kuris verkia, kai pyksta.

„Verkimas signalizuoja sau ir kitiems žmonėms, kad yra kokia nors svarbi problema, su kuria bent laikinai nesugebate susitvarkyti, – TIME pasakoja emocijų tyrinėtojas, Pietų Floridos universiteto psichologijos profesorius Džonatanas Rotenbergas.

Neseniai atlikto tyrimo metu nustatyta, kad iš tikrųjų tas pačias emocijas patiriame sapnuose ir dažnai jos būna ryškesnės, nes negalime sąmoningai jų išvengti, todėl nenuostabu, kad kartais sapnuose verkiame.

1. Matyti save verkiantį sapne

Jei sapne matote save verkiantį, pirmiausia svarbu atkreipti dėmesį į tai, kaip verkiate.

Garsus verkimas dažnai yra blogas ženklas. Tai reiškia, kad išgyvenate ypač skausmingą gyvenimo laikotarpį, kurį sunkiai sekasi įveikti.

Kita vertus, tylus verksmas yra geras stiprybės ženklas. Nors verkimas dažnai yra signalas kitiems, kad mums reikia pagalbos, tylus verksmas sapne reiškia, kad dirbate su savo emocijomis, kad išspręstumėte bet kokią problemą, su kuria susiduriate.

2. Matyti ką nors verkiantį sapne

Jei sapne matote verkiantį kitą žmogų, gali būti, kad šiam žmogui reikia jūsų pagalbos realiame gyvenime. Asmuo sapne galėjo arba paprašyti jūsų pagalbos, o jūs nebuvote tikri, kaip į tai reaguoti, todėl dėl to, kad palikote jį ramybėje, jis sapne pradėjo lieti ašaras.

Taip pat manoma, kad matyti kitą žmogų verkiantį sapne yra sėkmės ženklas. Tai reiškia, kad artėja geros naujienos, susijusios su tuo, dėl ko esate įsitempęs.

Jei sapnuojate ką nors verkiantį po emocingo filmo peržiūros, tikėtina, kad jūsų pasąmonė apdoroja filmą.

3. Verkimas sapne dėl mirties

Sielvartas yra labai unikali emocija, kurią kiekvienas patiria ir išreiškia skirtingai. Jei kas nors jūsų gyvenime mirė, jums gali būti sunku susidoroti su sielvartu budriame gyvenime.

Gali būti, kad net sapne vėl patirsite to žmogaus mirtį, todėl, protui dirbant su sielvartu, galite verkti sapne.

4. Sapne matyti verkiantį partnerį

Matydami savo partnerį verkiantį sapne, galite matyti, kad jūsų santykiai emociškai nutrūko. Realiame gyvenime jūsų partneris gali jausti, kad jūs slepiate nuo jo emocijas, arba jums gali atrodyti, kad jis nuo jūsų emociškai slepia savo jausmus.

5. Sapne matyti verkiantį sūnų ar dukrą

Niekada nenorime matyti verkiančių savo vaikų, todėl kai sapne matote verkiantį savo sūnų ar dukrą, galite jaustis bejėgis. Paprastai sapnuoti verkiantį sūnų ar dukrą yra ženklas, kad norite būti šalia jo ar jos ir jiems padėti.

Parašykite komentarą