Ką katės reiškia mūsų sapnuose

Katės yra vienas iš ikoniškiausių sapno simbolių, siejančių svajotoją su jų kūrybiškumu, moteriškomis, nesąmoningomis emocijomis, seksualumu ir nepriklausomybe.

Priklausomai nuo jūsų pačių supratimo apie šiuos paslėptus bruožus, žinoma, kad katė puola svajotoją tol, kol jie apie juos nesuvokia. Katės yra mįslingi simboliai, turintys ir gerų, ir blogų savybių, kurios dažnai svajotojui lieka nesąmoningos.

Jie turi galimybę atvesti mus link dvasinio nušvitimo, kūrybiškumo, pusiausvyros, nepriklausomybės ir intuicijos; taip pat šešėlinė pusė, neurotiškas elgesys ar moteriška grėsmė. Paprastai žinoma, kad katės pasirodo mūsų sapnuose, kai jus provokuoja beprotiškas asmuo.

Be to, reikšmė gali kisti priklausomai nuo to, ar esate patinas, ar patelė, ar katės ar šuns mylėtojas. Pasak Carlo Jungo katės reprezentuoja Animą arba jo vidinį moteriškumą, simbolizuojantį, kaip gerai vyras savo gyvenime bendrauja su moterimis, taip pat jo intuiciją. Tačiau moterys gali sapnuoti apie katę kaip jos nesąmoningo elgesio atspindį.

Ar jūsų toksiška motina pasirodo jūsų sapnuose?

Yra žinoma, kad katės suteikia svajotojui išminties ir skatina juos ištirti nežinomą savo paslaptingos asmenybės pusę. Nesvarbu, ar tai simbolis, reprezentuojantis jūsų dvasią, ar norint tapti ne toks baikštus, šis galingas ženklas turi daug vertės.

Kodėl katės puola mūsų sapnuose

Sapnuoti katės užpuolimą yra įspėjimas apie save sabotuojantį elgesį, instinktų ignoravimą arba neprovokuojamą moterišką konfliktą. Šios vadinamosios atakos dažnai yra žodinės, pasyvios agresyvios arba emociškai nukreiptos atakos. Paprastai sapne jums bus pateikta pakankamai užuominų, padėsiančių nukreipti jus į grėsmę.

Vyras, sapnuojantis, kad katė puola, prisijungia prie iškraipymo, priklausančio jo nesąmoningai moteriškai pusei arba animai. Savo psichikos ribose, anima veikia kaip jo siela, darydama įtaką jo idėjoms, pažiūroms ir emocijoms. Dėl prastų santykių su jo vidiniu moteriškumu katė užpuls.

 • nesąmoningas neurotiškas elgesys
 • Dominavimas
 • Impulsyvumas
 • Sutiktumas
 • Nedrąsus elgesys

Sapnuoja apie sužeistą katę

Sergančios ar sužeistos katės reiškia, kad jos gali būti pusiausvyros tarp intelekto, moteriškumo ir intuicijos sutrikimas. Tai gali reikšti, kad svajotojui gali būti sunku išlikti pagrįstam savo autentišku aš, o gal sutrinka vyriškos ir moteriškos energijos – yin ir yang – pusiausvyra. Simbolis, dėl kurio galbūt norėsite ištirti savo santykius su mama.

Kadangi žinoma, kad katės yra labai intuityvios, serganti katė gali manyti, kad nepaisote arba atmetate šias įgimtas savybes. Tai yra simbolis, dėl kurio sapnuotojas gali pareikalauti įsilieti į šį energijos lauką, kad geriau suvoktų savo aplinką.

Juodosios katės sapno prasmė

Juoda katė simbolizuoja baimes, kai naudojatės savo intuicija ir pasitikite savo pojūčiais. Kartais žmonės bendrauja juodos katės su blogiu, sunaikinimu ir nesėkme (žr. šešėlį) Arba jie atrodo kaip simboliai, ignoruojantys jūsų moteriškąją galią.

Kačiuko sapnai

Kačiukai yra teigiami sapnai, nurodantys naują gyvenimą ir nekaltumą – atspindi meilę, džiaugsmą ir laimę, tai yra puikūs pranašai apie teigiamus dalykus. Kita vertus, jų nuolatinis auklėjimo poreikis atkreipia jūsų dėmesį į nebrandumą arba nepakankamą išsivystymą. Arba, pastebėję kačiukų vadą, galite pasiūlyti naują jūsų gyvenimo etapą būsimam augimui.

Kačių sapnai nužudymas

Kad ir kokie nerimą keliantys šie sapnai būtų, jie atkreipia jūsų dėmesį į silpnumo įveikimą ir neigiamų gyvenimo bruožų panaikinimą. Kaip tu jį nužudei ir kodėl? Kokia buvo jūsų vieta? Kaip jautėtės, kai tai padarėte? Kartais nužudymas yra ženklas, kad pašalinami neigiami aspektai, apie kuriuos sapnuotojas žinojo.

A mirštanti katė atkreipia jūsų dėmesį į jūsų dalis, kurios gali būti apleistos arba išmirusios. Galbūt siejasi su dieviškuoju moteriškumu, kūrybiškumu ir intuicija, kurios gali būti atsietos. Simbolis, skirtas ištirti šias sritis ir sugrąžinti katei gyvybę.

Dažnos kačių sapnai

Pikta katė mūsų sapne reiškia baimes arba moteriškų savybių ignoravimą. Galbūt apleistos ar nesąmoningos svajotojo dalys, kurioms reikia dėmesio. Jei sapnuose pastebėjote katę, kuriai gresia pavojus ar nelaimė, tai bus užuomina apie apleistą moteriškumo pusę. Katės išgelbėjimas būtų laikomas geru simboliu.

Jei katė sapne įžengia į jūsų NAMUS, ji sujungia svajotoją su protu ir nesąmoninga moteriška sfera. Priklausomai nuo grindų ir nuo to, kaip jis priartėjo prie jūsų, jis gali turėti tiek neigiamą, tiek teigiamą reikšmę. Katė atsirado dėl konkrečios priežasties, kuri nori, kad sapnuotojas tyrinėtų intuiciją, moterišką konfliktą ar seksualumą.

Sapnuoti ir kates, ir šunis reiškia YIN & YANG arba moteriškus ir vyriškus bruožus. Tai yra yin ir yang, vyriškoji ir moteriškoji energija; priešingybės, kurios susijungė. Kokie buvo kačių ir šunų santykiai? Elgesys lems, ar nėra pagrindinio konflikto. Sakoma, kad terminas „lyja katės ir šunys“ apibūdina ypač stiprų lietų, kuris gali būti susijęs su jūsų emocine būsena.

Kačių spalvos ir reikšmė:

 • Balta juoda – Priešingybės; Yin ir Yang
 • Juoda – Nesėkmė, neigiamas moteriškumas ar šešėlis
 • Balta: Gryna, dvasia ir aukštesnė sąmonė
 • Imbieras – Pyktis ar aistra
 • Mėlyna / Pilka – Intelektas, stabilumas, vienybė ir konservatyvumas
 • ruda – Motina žemė, įžeminimas
 • cinamonas – Turtas
 • Oranžinė – Ambicijos, gyvybingumas, žalingų įpročių atsisakymas
 • Geltona – Stabilumas, praktiškumas, represijos, nusivylimas

Dvasinė kačių prasmė

Senovės Egiptas

Bastet yra egiptiečių deivė, garbinama dar Antrosios dinastijos laikais (2890 m. pr. Kr.). Ji atliko labai svarbų vaidmenį apsaugodama namus bloga akis, piktosios dvasios ir ligos, ypač su moterimis ir vaikais susijusios ligos. Bastet buvo saulės dievo Ra dukra ir yra susijusi su Ra akies (viską matančios akies) ir Tolimos deivės, siejančia su transformacija, koncepcija.

Zoroastrizmas

Senovės persų religija, kuri galėjo atsirasti jau prieš 4000 metų, turėjo savo teoriją apie kates. Katė Gurbag teigia, kad ją sukūrė Piktoji dvasia, o Pahlavi tekstuose ji priskiriama labai niekinamai „vilkų rūšiai“.

Keltų

Cat Sìth yra pasakų būtybė iš keltų mitologijos, primenanti didelę juodą katę su balta dėme ant krūtinės. Legenda pasakoja, kad Škotijos aukštumose persekiojanti katė buvo ne fėja, o ragana, kuri devynis kartus galėjo virsti kate.

Parašykite komentarą