Ką reiškia sapnuoti buti apvogtam?

Ką reiškia sapnuoti, kad jus apiplėšė

Sapne esu restorane ir stebiu, kaip padavėja kiekvienam prie stalo sėdinčiam žmogui patiekia po patiekalą. Priėjusi prie manęs, ji ištiesia ranką per stalą ir išpila maistą į mano staltiesę.

Iš karto suprantu, kad išsiliejimas buvo apgaulė, ir apsisukusi pamatau vyrą, išbėgantį pro galines restorano duris su mano rankine rankoje. Atsisuku atgal ir žvilgteliu į padavėją – žinau, ką ji ką tik padarė!

Bandydami rasti dabartinę situaciją, kurią atspindi koks nors sapnas, turite ištirti, ką konkrečiai jums reiškia skirtingi komponentai. Pavyzdžiui, kokią reikšmę jums turi jūsų rankinė? Pagalvokite apie daiktus, kuriuos galite rasti rankinėje.

Pradėkime nuo pinigų. Jei pinigus siejate su savo vertės jausmu, paklauskite savęs, ar neseniai nutiko kas nors, dėl ko pasijutote kaip nors nuvertintas. Galbūt kas nors nuvertino jūsų nuomonę? Ar ėmėtės veiksmų, kurie buvo sukritikuoti, arba pateikėte prašymą, kuris buvo ignoruojamas?

Ką dar galima rasti rankinėje? Kaip dėl kortelių, kurios dalijasi jūsų tapatybe? Jei kokioje nors neseniai įvykusioje situacijoje pasijutote sumenkintas, ar tai privertė jus mažiau galvoti apie save?

Štai pavyzdys, ką turiu omenyje. Kai dalyvauju verslo susitikime ir pasiūlau idėją, kurią kas nors prie stalo kritikuoja, pirmoji mano reakcija gali būti įsitikinimas, kad mano idėjos nėra vertingos. Jei ši patirtis jums rezonuoja, tuomet jūsų sapnas iš tiesų gali atspindėti pojūtį, kad iš jūsų pavogtas teigiamas tapatybės ir savivertės jausmas.

Arba galite atskleisti budraus gyvenimo situaciją, apie kurią bando papasakoti jūsų sapnas, tyrinėdami pagrindinius sapno veiksmus. Padavėja atitraukia jūsų dėmesį, o tada jos nusikaltimo partneris pavagia jūsų rankinę. Ar neseniai pagavote ką nors elgiantis nesąžiningai? Arba galbūt pastebėjote, kad kažkas ištiesė ranką, norėdamas jus „aptarnauti” taip, kad jautėtės nenuoširdžiai. Ar kada nors girdėjote posakį: „Ji ar jis niekada neduoda, kol negauna”? Ar taip jaučiatės dėl ko nors savo gyvenime?

Jei jau seniai stebite tam tikro žmogaus paslėptus motyvus, neseniai jo parodytas dosnumas gali sukelti tokį sapną. Tarsi sakytumėte sau: daugiau nesileisiu apgaudinėjamas.

Dabar sutelkime dėmesį į sapne rodomas emocijas. Esate įsitikinęs, kad padavėja jus apgaudinėja. Nesvarbu, ar dabartinė gyvenimo situacija, į kurią nurodo šis scenarijus, buvo susijusi su sąmoningu bandymu apgauti, ar ne, dėl šio sapno įvykių jaučiatės apiplėšti ir, svarbiausia, apgauti. Paklauskite savęs, ar neseniai gyvenime patyrėte tokius jausmus – ir jei taip, kas verčia jus jaustis apgautais?

Nustatėme, kad šis sapnas nurodo į pokalbį su savimi apie įvykį ar santykius, kai jautėtės apiplėšti, galbūt nuvertinti ir apgauti arba kažkokiu būdu išnaudoti. Taigi kaip galite tęsti vidinį pokalbį, kad rastumėte sprendimus savo situacijai?

Štai dar vienas. Jei budrumo būsenoje jaučiatės apiplėšti dėl savo tapatybės ar savivertės, kai kas nors pavagia jūsų rankinę, sapnas jums primins, kad jūsų tapatybė ir savivertė priklauso jums – niekas kitas negali teisėtai jų iš jūsų atimti. Tik jūs turite galią pakeisti savo požiūrį į save ir galite išlaikyti šias metaforines vertybes atsisakydami jaustis nuvertinti, remdamiesi kieno nors kito nuomone apie jus.

Sapno pabaigoje yra trečias galimas sprendimas. Pačioje pabaigoje rašote: „Atsisuku ir žiūriu į padavėją – aš žinau, ką ji ką tik padarė!” – ir pabundu. Dažnai sapno sprendimą galima rasti pastebėjus, ko trūksta. Ko trūksta šioje pabaigoje? Tiesiog tai, kad tyliai žiūrite, užuot pasipriešinę padavėjai dėl jos apgaulės! Jei kas nors su jumis buvo nesąžiningas, gal šis sapnas atspindi jūsų neveiklumą, kai jaučiatės apgauti ar apiplėšti? Jei taip, apsvarstykite galimybę pakeisti šią istoriją ir išsakykite savo mintis tiesiogiai tam asmeniui.

Parašykite komentarą