Ką reiškia sapnuoti daug pinigu?

SVAJOJATE APIE PINIGUS? KĄ TAI REIŠKIA?

Prieš purtydami galvą ir sakydami, kad sapnai neturi jokios įtakos jūsų budriam gyvenimui, pagalvokite apie tai: Mokslininkai nustatė, kad jie iš tikrųjų gali turėti įtakos mūsų elgesiui dieną.

Tik pagalvokite apie neseniai sapnuotus sapnus. Ar pabudote po košmaro jausdami stresą? Arba po puikaus sapno jautėtės žvalūs ir kupini energijos? Žurnale „Social Psychological and Personality Science” paskelbtame tyrime JAV ir Didžiosios Britanijos tyrėjų komanda nustatė ryšį tarp tam tikrų įvykių sapnuose ir vėlesnio bendravimo realiame pasaulyje su mums svarbiais žmonėmis. Kitais ankstesniais tyrimais taip pat nustatyta, kad sapnai gali turėti įtakos mūsų veiksmams ir emocinei būsenai kitą dieną. Be abejo, su tuo sutiktų ir visos psichoanalizės tėvas. „Sapnai yra karališkasis kelias į pasąmonę”, – XIX a. garsiai sakė Zigmundas Froidas.

Yra daugybė sapnų analitikų, kurie padeda suprasti, ką mums reiškia dantų netekimas, skraidymas ar net milžiniškos bangos, susijusios su mūsų pasąmone, tad ką reiškia, jei sapnuojate pinigus? Pinigai sapnuose gali atspindėti viską – nuo suvokiamos galios ir energijos iki išradingumo ir net savigarbos, sako Kelly Sullivan Walden, knygos „Viskas tavo sapnuose” autorė. Paprašėme jos ir dar dviejų sapnų ekspertų išanalizuoti penkis dažniausiai su pinigais susijusius sapnus. Skaitykite toliau ir sužinokite, ką reiškia šie sapnai apie pinigus.

Ką reiškia šie sapnai apie pinigus?

  • Sapnuojate, kad laimėjote pinigų
  • Sapnuojate, kaip ieškote pinigų
  • Sapnuojate, kaip prarandate pinigus
  • Sapnuojate, kad atiduodate pinigus kitiems
  • Sapnuojate, kad jus persekioja sąskaitų išieškotojai

KĄ REIŠKIA SAPNUOTI LAIMĖTUS PINIGUS?

Prieš laikydami tai tik norais, sapnų ekspertė Anna-Karin Bjorklund, knygos „Svajonių gairės: Bjorn Borkorn, autorė, knygos „Interpretuok savo sapnus ir susikurk trokštamą gyvenimą!” autorė, teigia, kad „laimėjimo” jausmas gali būti susijęs su kitais jūsų gyvenimo aspektais, kuriuos jaučiate gerai, pavyzdžiui, kad jums sekasi meilėje.

„Štai tada turite galios pritraukti į gyvenimą tai, ko iš tikrųjų norite. Tai gali reikšti ne tiesioginę loterijos išmoką, bet veikiau galite tikėtis pritraukti į savo kelią daugiau teigiamos energijos ir laimėjimo galimybių”, – sako Bjorklund. Ji taip pat rekomenduoja pasinaudoti tuo, kaip jautėtės miegodami. „Aš tai vadinu norų išsipildymo sapnu. Pasinaudokite šiuo nuostabiu jausmu, kurį patyrėte, ir atsineškite šį pasitikėjimą su savimi į kasdienį gyvenimą.”

KĄ REIŠKIA SAPNUOTI, KAD RADOTE PINIGŲ?

Sapne einate gatve ir randate 100 JAV dolerių banknotą, prilipusį prie bato apačios. Arba matuojatės seną paltą, kurį daugelį metų laikėte palėpėje, ir vienoje iš kišenių aptinkate 20 JAV dolerių banknotų ryšulėlį.

Vien dėl to, kad šie scenarijai nutiko sapne, o ne realiame gyvenime, nenusiminkite.

„Jei sapnuojate, kad savo rankinėje ar piniginėje radote pinigų, tai gali reikšti atsinaujinusį savęs vertinimo jausmą, savivertę ir gebėjimą vertinti esminius savo gyvenimo aspektus, kuriuos anksčiau galėjote laikyti savaime suprantamais”, – sako Waldenas. „Jei pinigai, kuriuos 

KĄ REIŠKIA SVAJOTI APIE PINIGŲ PRARADIMĄ?

Prarasti pinigus sapne? Bent jau tai buvo tik sapnas, ar ne? Ne taip greitai, sako Bjorklundas. Tokia tema gali reikšti, kad atėjo laikas iš naujo įvertinti savo finansinę sveikatą.

„Jei sapnuojate, kad prarandate pinigus, tai gali būti atspindys to, kaip šiuo metu jaučiatės dėl savo finansinės padėties kasdieniame gyvenime. Gali būti, kad šiuo metu patiriate tam tikrų finansinių nesėkmių”, – sako Bjorklundas.

SKAITYKITE: FINANSINIŲ KLAIDŲ ATLEIDIMAS

O jei sapnavote šį sapną, nors pastaruoju metu jautėtės itin gerai? Bjorklundas atkreipia dėmesį į alternatyvų skaitymą, kuris rodo kitokio pobūdžio praradimus. „Tai taip pat gali būti būdas išlieti nesąmoningas baimes, kurias galbūt jaučiate dėl to, kad galite prarasti ir kitus savo aspektus, pavyzdžiui, savivertę, galią ir nepakankamą sėkmę. Jūsų emocijos sapne gali padėti atskleisti nesąmoningus jausmus.”

KĄ REIŠKIA SAPNUOTI, KAD ATIDUODATE PINIGUS KITIEMS?

Jei sapnuojate, kad atiduodate pinigus, į tokius sapnus žiūrėkite kaip į būdą geriau suprasti, kaip pasąmonės lygmeniu jaučiatės dėl savo pinigų srautų. Raktas į aiškinimą yra nustatyti savo emocinę būseną, kai dalijote pinigus.

„Jei jaučiatės nepatogiai ir įsitempę dėl pinigų dalijimo, galbūt bijote prarasti gerovę kasdieniame gyvenime arba galbūt jaučiate, kad atiduodate per daug savo lėšų. Tokio tipo sapnas gali padėti jums apdoroti šiuos „skurdo” jausmus ir išsiugdyti sveikesnį požiūrį į bet kokią situaciją, su kuria susiduriate”, – sako Bjorklundas. „Kita vertus, jei jaučiatės laimingi galėdami dalytis savo pinigais, tai tikriausiai yra geras ženklas, kad gyvenime jaučiatės klestintys, su vidiniu žinojimu, kad esate nuolatiniame gausos sraute.”

KĄ REIŠKIA SAPNUOTI, KAD JUS PERSEKIOJA SĄSKAITŲ IŠIEŠKOTOJAI?

Yra du būdai, kaip suprasti tokio pobūdžio sapnus (arba košmarus), sako sapnų ekspertė Lauri Quinn Loewenberg, knygos „Svajok apie tai, atrakink savo sapnus, pakeisk savo gyvenimą” autorė. „Pažiūrėkite, ar sapne teigiama tai, kas akivaizdu. Šiuo atveju, ar vėluojate grąžinti skolą? Jei taip, jūsų vidinis „aš” taip dėl to susirūpinęs, kad nepaliks jūsų ramybėje, kol nesusitvarkysite su šia problema”, – sako Loewenberg. Jei realiame gyvenime skolų neturite, bet sapne patiriate tokį scenarijų, patyrinėkite alternatyvius pasąmonės pranešimus.

„Paklauskite savęs, kas dar pastaruoju metu jus kamuoja, nes priekabiavimas sapnuose dažnai susijęs su tuo, kad priekabiaujate prie savęs dėl kažko, kuo, kaip žinote, reikia pasirūpinti”, – sako Loewenberg. „Atminkite, kad pinigai sapnuose dažnai reiškia jūsų pačių vertę ir savivertę. Galbūt šis sapnas susijęs su tuo, kad esate kam nors skolingi arba kas nors vis prašo jūsų paslaugų ir jums jau gana!”

Visi ekspertai sutinka: Kai ištaisysite įtampą realiame gyvenime, galite tikėtis saldžių sapnų.

Parašykite komentarą