Ką reiškia sapnuoti ismatas zmogaus?

Sapnai apie išmatas – ką jos reiškia? (Sapnųaiškinimas išmatos ir ekskrementai)

Sapnai apie išmatas / šlapimą / tualetus

Kai kurie stebisi sapnuodami, kad gamina išmatas / tualetą. Iš tikrųjų tai labai dažna sapnų tema. Sapnas apie išmatas dažnai reiškia, kaip atsikratome (arba neatsikratome!) ko nors psichologinio, šiuo atveju minčių ar prisiminimų, kurie iš tiesų buvo „šūdų” (t. y. naštos) našta, kurią reikėjo nešiotis. Susiraukti sapnuose dažnai turi tą pačią reikšmę. Tačiau yra keli kampai, ką reiškia tuštintis / šlapintis sapnuose. Jie apžvelgiami toliau.

 

Tuštinimasis kaip neigiamų minčių atsikratymo simbolis. Išmatos (šūdas) sapnuose gali simbolizuoti atsikratymą kažko, kas mums buvo psichologinė našta. Vienas vyras sapnavo, kad sėdėjo ir kalbėjosi su terapeutu, o tuo tarpu jis labai gausiai mėtė išmatas. Jam buvo nepaprastai gėda sėdėti ir tuštintis, o terapeutas į tai žiūrėjo. Prieš pat šį sapną jis iš tikrųjų ką tik palengvino savo emocijas terapeutui. Tai labai tradicinė iliustracija, kaip tuštinimąsi sapnuose galima suprasti kaip atsikratymą kažko, kas mums psichologiškai kainavo daug (neigiamos) energijos.

Kurį laiką vyrą kamavo daugybė minčių, ar jis turėtų palikti žmoną, ar ne. Jis manė, kad tai buvo nepaprastai gėdingas sapnas – ir svarbiausia čia yra tai, kad jis labai išėjo iš komforto zonos ir jam buvo tikrai gėda pagaliau kam nors papasakoti apie savo daugybę minčių. Jo sapne ši gėda buvo pavaizduota taip, kaip labai gėda sėdėti prieš ką nors ir ištuštinti vidurius.

Daug kartų sapnuose „išsituštiname” (arba pasituštiname) sėdėdami prie tualeto. Tualeto vieta gali būti užuomina apie tai, ar darbe, ar namuose, ar trečioje vietoje mums reikia atsikratyti šūdų, ar tiesiog koks yra mūsų neigiamų emocijų šaltinis.

Bandant suprasti savo sapnus svarbu žinoti, kad jūsų sapnai yra… jūsų sapnai. Todėl jūs patys geriausiai galite išsiaiškinti tikrąją savo sapnų prasmę.

Tačiau svarbu išmokti, kaip apskritai žiūrėti į savo sapnus. Tokie sapnų žodynai, kaip šis, yra tik papildoma priemonė, o jei norite visiškai išnaudoti savo sapnų galimybes, turėtumėte pradėti nuo kitos vietos.

Mano internetinis kursas „Atskleisk savo sapnų gyvenimą” suteikia puikius pagrindus, kaip suprasti (ir prisiminti) savo sapnus.

Nušluostyti savo išmatas ant kito žmogaus – kaip posakis.

Taip pat galime sapnuoti, kad sėdime ir šluostome savo išmatas ant kito žmogaus – ta prasme, kad „nušluostome savo išmatas” ant kito žmogaus – šis išsireiškimas vartojamas ir kasdienėje kalboje.

Psichologiniu požiūriu dažnai projektuojame savo rūpesčius arba galbūt nelaimingas (nepripažintas) savo puses į kitus, t. y. priskiriame kitam asmeniui tam tikras neigiamas (arba teigiamas!) savybes, kurių šis asmuo iš tikrųjų neturi. Priešingai, jų turime mes patys , bet nenorime to pripažinti.

Parašykite komentarą